Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN "Uff" dla Flicka. "Uff" dla Pedriego. Ruszyła maszyna...
2
@macio_944 Przecież to wszystko, co opisałeś na koniec, też składa się na ten klimat. Istnienie zła pozwala dostrzec dobro.
0
@unic Zawsze możesz się poświęcić i nie czytać. Wyjdzie na to samo :).
0
@Szczygiel06 Byle swój.
7
@Bolton Teraz musi spróbować czarnej. Wiele dobrego od niektórych kobiet słyszałem.
0
@Laminedependencia W ten sposób można też pewnie myć podłogi. A nawet okna!
0
@norbi77 Nie poddawaj się, współczesna medycyna czyni cuda.
:)
1
@RozowaPantera Ty to uważaj lepiej. Sowę już Ci enkawudziści zdjęli, zaraz poleci Londyn.
0
@agaFCB To musiał być kibel dla słoni. I czemu "niestety"?
1
@Bolton A byłem przekonany, że to Donald Trump.
0
@RosjaninBut A ludzie się dziwią, czemu Vinicius przewraca się od dotknięcia. Ta sama mechanika.
2
@Luciano99 Czyli, że co? Spokojnie, zaraz się rozkręci?
0
@Kgorecki2500 To lokalni ajatollahowie eksplodują ze złości.
0
@MessiForeverTheBest Akcja z piłką gdzieś tam się toczy, ale operator twardo pokazuje Fame MMA.
0
@Popitek12 "Nasz klub nie jest w stanie zatrzymać Alvareza."
Wasz klub może i tak. Ale Barcy się uda.
3
@tomek8756 I kolejny rekord do pamiętniczka. Nie zatrzymuje się ten goacik. Czy CR7 kiedykolwiek to osiągnął?
1
@Bykunn Nie no, co za patologia :).
0
@Laminedependencia "a czym się interesuje ?"
No chyba wyżej napisał :).
0
@KobeFR Przy alkoholu trudniej się pomylić i raczej nie będzie reklamował, że się zepsuł :).
" ma, cały zawalony whisky i winem"
Aha, czyli kolekcjoner i smakosz. Sprawa wyjaśniona.
1
@RozowaPantera To akurat dokładnie tak wygląda. Silny wobec słabych, słaby wobec silnych.
2
@Kgorecki2500 Potem musisz do Moskwy, żeby ostatecznie potwierdzić, że dostali ten dokument.
1
@urbiplNie no, co ten Polsat. Ten pożar już ugaszony, tyle, że dopiero teraz wyszła cała historia.
https://www.realmadryt.pl/news/147926-kulisy-sprawy-asencio-konflikt-z-arbeloa-zlosc-rudigera-i-przeprosiny-przed-szatnia
1
@July_6_BcN "Moi to najchętniej by mnie opchnęli pierwszemu chętnemu, aby pozbyć się problemu :p"
To ja też bym podawał ich dane.
1
@Tasde Amen.
(brakujące znaki)
2
@Kgorecki2500 A ktoś twierdzi, że ktoś twierdzi inaczej?
1
@Czajka90 Premię wymyślił premier, ale to wy (trener i część piłkarzy) zrobiliście z tego cyrk i pole do podziałów i kłótni. Wszystkie te kłamstwa i sprzeczne wersje, a potem kolejne kłamstwa, żeby ukryć chciwość niektórych "gwiazd". To wasza zasługa. Więc przestańcie, Michniewicz, racjonalizować. Bo ludzie mają pretensje właśnie o ten cyrk.
0
@Kgorecki2500 Głupi by byli, gdyby nie uciekli, bo już by ich nie było.
0
@July_6_BcN Często koledzy, to właśnie tacy desperaci czekający na zmianę statusu :).
0
@Szklaner "za 5zł zrobie wszystko."
Cudownie. Dawaj do mnie na budowę, trzeba rozładować TIRa cementu.
1
@July_6_BcN " ja podałam kolegi"
Nie dziwi mnie to. Jestem przekonany, że gdybyś tylko poprosiła, znalazłby się tutaj jakiś desperat, który by Ci te dane podał :).