Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Ale im pojechałeś, anonimowy gościu z La Rambli. Ego podbudowane, cała naprzód ku nowej przygodzie.
0
@AmigoBlancos Samochwała w kącie stała.
3
@Bolton Zbok Ekipa.
0
@Karol145 Podejrzewam, że oni tak samo mówią o Palestyńczykach. Uogólnianie nigdy nie doprowadziło do niczego dobrego.
0
@Popitek12 "Ja dziś restauracja kawior i ośmiorniczki i nie będę się zniżał do jakiś biednych produktów."
Ale to podajesz, czy kradniesz?
1
@Bzyczekk No, a @Comentateiro ma 200 lat. Wszystko się zgadza. Trzeba się zdecydować na jakąś konwencję i potem się jej trzymać.
1
@Bzyczekk "Format PDF obejmuje zainteresowanie wobec lat dziecięcych, a nie różnicę wieku, a @Comentateiro przestał być 15-latkiem podczas powstania styczniowego, także p. Rodowicz nie robi niczego złego..."
No tak. Pogratulować konsekwencji rozumowania :).
1
@ProMILs A bezmyślne kukiełki od razu poherbowały :). Jak kogoś nie lubimy, to poprzemy każde kłamstwo, które go obsmarowuje :).
1
@gumaz Tak samo, jak składano mu po urodzeniu. Na glinianych tabliczkach.
2
@Bzyczekk Nie no, to by była pedofilia.
0
@Czajka90 Raczej kotem ofiarnym :).
3
@Popitek12 Ale wiesz, że ten PIT można od dawna przez internet?
1
@gumaz
- Co jesz?
- Mięsko!
- A skąd masz?
- Przypełzło.
3
@Starrk @Bykunn Nie ma chyba sensu dyskusja z osobą, która sama sobie definiuje, co ją obowiązuje, a co nie, a przepisy ruchu drogowego to dla niego bardziej zbiór wskazówek i dobrych rad, których niekoniecznie trzeba słuchać, jeśli się nie ma ochoty :).
0
@Bzyczekk "Nie ja projektuję swoje widzimisię, tylko wy oburzyliście się o atak na wasze święte samochody xD Całe szczęście w 2035 zakaz rejestracji aut spalinowych, a w przyszłości nadciągają kolejne ograniczenia. Za 20 lat to sobie popatrzycie na przejście dla pieszych - z okna autobusu xDDD"
Już dobrze, spokojnie. Na pewno tak się stanie, przecież Ty wierzysz w przepisy, prawda? :) Ależ jesteś frustratem. Wesołych.
1
@MesQueUnClub_87 Spokojnie. Jeszcze się rozkręci.
Zdrowia!
0
@Lionel_Messi10 Biedny ten jego salon.
0
@Laminedependencia Nie.
4
@Lanosss "A mógł zabić!"
4
@Bzyczekk Wybacz, ale nie masz pojęcia o sprawach, w których się wypowiadasz. To co piszesz, to jedynie Twoje projekcje i opinie, a nie fakty, czy przepisy. Chcesz, żeby inni dostosowywali się do Twojego widzimisię, ale sam im takiego prawa odmawiasz, mimo, iż to za nimi stoją przepisy.
1
@Cochise Przydałoby się jakieś Powidło na pieszych takich jak Konfitura, który sam często prowokuje niebezpieczne sytuacje.
1
@Bykunn Co innego, gdyby była tam ropa... Albo vibranium.
0
@ACMaldini3 No jak to jak? Rewelacja, jak zawsze. Liczę na kolejne powroty i odejścia w następnych latach. W końcu prezentów i imprez nigdy za wiele.
0
@RoberDzik Czyli można na podstawie pewnej powtarzalności określonych zachowań przewidywać kondycję mentalną zawodnika.
2
@gumaz No nie wiem, czy akurat z tego związku coś może przyjść na świat.
3
@Luciano99 Czuję się oszukany. Nigdzie nie ma obiecanych dzików.
1
@FcPortoFan1999 Borek zostałby znokautowany. On nie ma żadnych argumentów oprócz tego, co usłyszy na mieście.
1
@takisobiektos Jak dla mnie, to chodzi o to, żeby każdy gospodarz miał szansę się dostać. Bo głupio by było organizować, a nie uczestniczyć.
2
@Kessie Kto na Was?
0
@TR3YWAY Razem z ławką.