2

Trochę wstyd w takim stylu (o ile wygramy) zdobywać mistrzostwo. Nie do pojęcia jest, co się z nimi stało po golu Messiego.

1

Ja pier... Co się dzieje, przez 60 minut nie dali Levante dojść do własnego pola karnego, a teraz bronią się rozpaczliwie! Do cholery jasnej!

2

Był w top 5, może. Nie masz pojęcia jak będzie się sprawował po operacji, bo to nie jest usunięcie wrastającego paznokcia. Przez swój upór i strach przed operacją (co mu zalecali lekarze Barcy) zmarnował ponad pół roku, a teraz być może czeka go kolejne pół, o ile nie więcej. Naprawdę jesteś pewien, że po roku - półtora absencji (a będzie też starszy przecież) wróci bezproblemowo do formy? Po chirurgicznej ingerencji w staw kolanowy? Skąd zresztą wiesz, że tym razem się operacji podda? Może nadal będzie wolał leczenie zachowawcze u różnych znachorów? Niejako sam to na siebie sprowadził, więc trzeba zacząć patrzeć realnie, a nie marzyć, że będą żyli długo i szczęśliwie. Nie mówię, że trzeba go sprzedawać i skreślać, bo tak się nie robi, ale przestańmy też może bujać w obłokach.

2

A jeśli nie? Poza tym zamrażamy 70-80 milionów, a przecież są też inne cele transferowe.

1

A mnie się wydaje, że po prostu nie umiałeś znaleźć argumentów na obronę przed tą ankietą, więc wolałeś zaatakować personalnie. Jak dla mnie, przegrałeś.

1

Na początku byłem zły na tę zmianę ale potem pomyślałem sobie, że właśnie ze względu na powrót po kontuzji zszedł. Tylko po co było zmieniać też Puiga? On i Dembele stwarzali jakieś zagrożenie pod bramką przeciwnika, kiedy zeszli, powiedziałem sobie, że już się nic nie wydarzy, bo nie będzie komu czegoś stworzyć.

2

Zauważyłem, że miał kilka razy pretensje do sędziego, podnosił ręce i stawał w miejscu, zamiast grać dalej i gonić piłkę. Nie wiem czy w tym wieku i miejscu w drużynie to dobry prognostyk na przyszłość. No ale może to tylko dziś.

0

Niby tak ale chyba z nikim nie byłoby łatwiej o 3 punkty niż z Huescą. Szkoda remisu ale mówi się trudno. Paru graczy fajnie się pokazało, choć wg mnie Puig mógł zostać, Cou nie pokazał nic poza stratami. Musi się skupić w końcu, inaczej jedynie osłabia zespół. Mam nadzieję, że mu się uda.

0

Busi też nie był wypoczęty? Masz na to jakieś magiczne tłumaczenie?

1

Ale merytorycznie jakoś się odniesiesz? Podasz jakieś fakty zaprzeczające stratom, błędom i powiedzmy "średniej" grze? Czy jedyne co potrafisz, to śmieszkowanie, bo na więcej głowa nie pozwala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?