FC Barcelona po raz kolejny pokonała Real Madryt. Tym razem jednak nie na boisku, ale w wyścigu o utalentowanego piłkarza, Johna Neeskensa Ramireza - informuje hiszpański dziennik "Sport".
Neeskens, który jest piłkarzem katalońskiego CF Damm, był gotowy do podpisania umowy z Realem Madryt, ale został również dostrzeżony przez skautów Barcelony, którzy w weekend przekonywali go do oferty klubu.
Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, powołujących się na słowa matki piłkarza, Neeskens odrzuci ofertę "Królewskich" i zdecyduje się na grę w zespole mistrzów Hiszpanii.
John Neeskens Ramirez jest synem Johana Neeskensa, który w latach 1974-1979 reprezentował barwy Barcelony.
Komentarze
0
Raiola dla Sky Sport 24: Galliani był świetny. Obniżył cenę z 70 milionów euro do 24. Exit bonus? Nie będzie żadnego exit bonusu.
Cytat miesiąca :) Śmiać się, czy płakać?
0
Mam pytanie : wrzuci ktoś cały mecz na jakiś serwer? Bardzo mi zależy, niestety nie mogłem obejrzeć.
0
FC Barcelona po raz kolejny pokonała Real Madryt. Tym razem jednak nie na boisku, ale w wyścigu o utalentowanego piłkarza, Johna Neeskensa Ramireza - informuje hiszpański dziennik "Sport".
Neeskens, który jest piłkarzem katalońskiego CF Damm, był gotowy do podpisania umowy z Realem Madryt, ale został również dostrzeżony przez skautów Barcelony, którzy w weekend przekonywali go do oferty klubu.
Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, powołujących się na słowa matki piłkarza, Neeskens odrzuci ofertę "Królewskich" i zdecyduje się na grę w zespole mistrzów Hiszpanii.
John Neeskens Ramirez jest synem Johana Neeskensa, który w latach 1974-1979 reprezentował barwy Barcelony.
0
konradinho : w takim razie zwracam honor. Chciałem pomóc :)
0
unique : a nie prościej wejść na zrzuta.eu, wrzucić link do filmu i ściągnąć? :)
0
Z justinem też nie ma problemu, wystarczy proxy zmienić i po kłopocie ;)
0
Ja również zaliczyłem nieprzespaną noc, ale dla mnie to niezbyt wielki problem, bo mam z tym cholerne problemy :P
Naprawdę nic nie wiadomo o składach? :|
0
Gerard : A Basquets to też jakieś nowe objawienie?
0
Zambrotta i Ronaldinho im nie wystarczą?
0
Moim skromnym zdaniem na lewej stronie obrony powinien zagościć Keita, zaś na prawej Sylvinho. Co do środka chyba nie ma wątpliwości.