0

Ile tam będziesz jechał?

0

Jak w football managerze najłatwiej wyszukiwać zawodników którym niedługo kończą się kontrakty?

1

Widzieliście dzisiejszy wynik sparingu kaiseslautern? 25-1 Xd

0

Argentyny

0

O co chodzi z tym 24-godzinnym wyścigiem bo się nigdy tym nie interesowałem?

0

Masz kaca po 3 piwach?

1

Jak na messengerze jest aktywny teraz to znaczy że ma otwarta aplikacje czy tylko siedzi na telefonie? 2 dlaczego przy niektórych nie ma pokazane kiedy byli ostatnio dostępni?

0

Mi Douglasa

0

Wie ktoś ile goli łącznie na mundialu mają Messi i Cr?

0

Grali od tego czasu na wszystkich mundialach?

0

Ja rozumiem że gość zachował się nie wporzadku ale dalej nie ogarniam dlaczego nie poczekali do końca mundialu

0

Za co mają zwolnić tego hiszpańskiego trenera, bo ja nie w temacie? Za ogłoszenie podpisania kontraktu z Realem?

1

Alexis od nowego sezonu dalej w Arsenalu?

0

Kto zastępował we wczorajszym meczu Glika i jak się spisywał?

0

Na YouTube czasem da się znaleźć EKSTREMALNE rzeczy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pokaż mi człowieka a znajdzie się paragraf

0

Wie ktoś jak długo są trzymane pliki na google drive po anulowaniu subskrypcji? Jak teraz mam 100gb dysku i anuluje a wznowie po pół roku to wtedy dalej będę miał dostęp do tych plików?

1

Uważam że jestem przeciętny Xd

0

Z kim przegrał rywalizację?

0

Muszę wstawiac zdjęcie do cv?

0

A do codziennego przeglądania YouTube starczy?

0

Ale weź pod uwagę że to może być jedną z najważniejszych decyzji w jego życiu

0

A mnie dziwi bo opuścił prawie cały sezon i nawet nie jest w rytmie a ter stegen grał świetnie cały czas

0

Ja z kolei jeszcze nigdy nie umarlem

0

2002/2003 był o tyle ciekawy że Barcy udało się odnieść w LM 11x zwycięstw z rzędu Xd

1

2013/2014 nie był przecież. Do ostatniej kolejki walczyliśmy o mistrza i przegraliśmy po (chyba) niesłusznej bramce dla atletico w ostatniej kolejce , w pk przegraliśmy w finale po dogrywce a w lm odpadliśmy z objawieniem atletico w ćwierćfinale co się ostatnio często zdarza bo któremuś z nich wyszedł strzał życia . I wygraliśmy 2x gran derbi. Dla mnie Barcelona z 2 połowy 12/13 była gorsza

0

Czy po ewentualnym przyjściu Griezmana widzicie jeszcze miejsce dla Suareza?

0

Znalazłem ! Haunter z 2013

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?