Darkodonnie
Dołączył/a: maj 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile tam będziesz jechał?
0
Jak w football managerze najłatwiej wyszukiwać zawodników którym niedługo kończą się kontrakty?
1
Widzieliście dzisiejszy wynik sparingu kaiseslautern? 25-1 Xd
0
Argentyny
0
O co chodzi z tym 24-godzinnym wyścigiem bo się nigdy tym nie interesowałem?
0
Masz kaca po 3 piwach?
1
Jak na messengerze jest aktywny teraz to znaczy że ma otwarta aplikacje czy tylko siedzi na telefonie? 2 dlaczego przy niektórych nie ma pokazane kiedy byli ostatnio dostępni?
0
Mi Douglasa
0
Wie ktoś ile goli łącznie na mundialu mają Messi i Cr?
0
Grali od tego czasu na wszystkich mundialach?
0
Ja rozumiem że gość zachował się nie wporzadku ale dalej nie ogarniam dlaczego nie poczekali do końca mundialu
0
Za co mają zwolnić tego hiszpańskiego trenera, bo ja nie w temacie? Za ogłoszenie podpisania kontraktu z Realem?
1
Alexis od nowego sezonu dalej w Arsenalu?
0
Kto zastępował we wczorajszym meczu Glika i jak się spisywał?
0
Na YouTube czasem da się znaleźć EKSTREMALNE rzeczy...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pokaż mi człowieka a znajdzie się paragraf
0
Wie ktoś jak długo są trzymane pliki na google drive po anulowaniu subskrypcji? Jak teraz mam 100gb dysku i anuluje a wznowie po pół roku to wtedy dalej będę miał dostęp do tych plików?
1
Uważam że jestem przeciętny Xd
0
Z kim przegrał rywalizację?
0
Muszę wstawiac zdjęcie do cv?
0
A do codziennego przeglądania YouTube starczy?
0
Ale weź pod uwagę że to może być jedną z najważniejszych decyzji w jego życiu
0
A mnie dziwi bo opuścił prawie cały sezon i nawet nie jest w rytmie a ter stegen grał świetnie cały czas
0
Ja z kolei jeszcze nigdy nie umarlem
0
2002/2003 był o tyle ciekawy że Barcy udało się odnieść w LM 11x zwycięstw z rzędu Xd
1
2013/2014 nie był przecież. Do ostatniej kolejki walczyliśmy o mistrza i przegraliśmy po (chyba) niesłusznej bramce dla atletico w ostatniej kolejce , w pk przegraliśmy w finale po dogrywce a w lm odpadliśmy z objawieniem atletico w ćwierćfinale co się ostatnio często zdarza bo któremuś z nich wyszedł strzał życia . I wygraliśmy 2x gran derbi. Dla mnie Barcelona z 2 połowy 12/13 była gorsza
0
Czy po ewentualnym przyjściu Griezmana widzicie jeszcze miejsce dla Suareza?
0
Znalazłem ! Haunter z 2013
0
Komentarz usunięty przez użytkownika