Witam
Nie pamiętam takiej ilości wpisów ,ale jestem przekonany ,ze zwiększy się ta liczba jak w tabeli nasza Barcelona prześcignie w tabeli madryckich kopaczy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców naszej magicznej drużyny
Wielkie dziękuję za te wszystkie piękne chwile które przeżywaliśmy dzięki naszym wspaniałym piłkarzom (mam nadzieje ze mój syn po wczorajszym meczu da sobie spokój z MU i zacznie kibicować jak jego stary najlepszej drożynie w historii ) SZACUNEK
Witam! Mam pytanie czy ten mecz będzie odbywał sie tej nocy? Przepraszam za takie pytania, ale mam jeszcze po sobocie niezbyt bystry umysł, a nie chce przegapić (mam nadzieje) znów dobrego meczu. Tym bardziej, ze na Wyspach mamy czas przesunięty o godzinkę. Pozdrawiam wszystkich kibiców wielickiej, wspanialej, najlepszej... Barcelony! Szczególnie tych z Dublina a wiem, ze jest nas tu sporo.
Świetny tekst, po przeczytaniu jeszcze bardziej jestem podkręcony. Nie wiem jak wy ale ja dziś prawie nie spałem, musiałem wyjaśniać żonie dlaczego tak się dzieje i jaką wagę ma dzisiejszy mecz .Osobiście będę się cieszył z najskromniejszej wygranej, ale żyje nadzieją ,ze nasi pupile pokażą gdzie jest miejsce kopaczy z Madrytu.Pozdrawiam
Witam
Nie pamiętam takiej ilości wpisów ,ale jestem przekonany ,ze zwiększy się ta liczba jak w tabeli nasza Barcelona prześcignie w tabeli madryckich kopaczy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców naszej magicznej drużyny
Komentarze
0
Witam
Nie pamiętam takiej ilości wpisów ,ale jestem przekonany ,ze zwiększy się ta liczba jak w tabeli nasza Barcelona prześcignie w tabeli madryckich kopaczy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców naszej magicznej drużyny
0
Wielkie dziękuję za te wszystkie piękne chwile które przeżywaliśmy dzięki naszym wspaniałym piłkarzom (mam nadzieje ze mój syn po wczorajszym meczu da sobie spokój z MU i zacznie kibicować jak jego stary najlepszej drożynie w historii ) SZACUNEK
0
Dawno nie przeżyłem takiego dreszczowca,dzięki panowie za walkę do końca.Idę coś łyknąć na uspokojenie .
0
http://www.justin.tv/badtv2/popout
polecam fajne widoczki w czasie przerwy
0
Pan Velasco Carballo, razem ze swoim asystentem, dał Bacy prowadzenie
Proszę o poprawienie tekstu.
Pozdrawiam
0
Witam! Mam pytanie czy ten mecz będzie odbywał sie tej nocy? Przepraszam za takie pytania, ale mam jeszcze po sobocie niezbyt bystry umysł, a nie chce przegapić (mam nadzieje) znów dobrego meczu. Tym bardziej, ze na Wyspach mamy czas przesunięty o godzinkę. Pozdrawiam wszystkich kibiców wielickiej, wspanialej, najlepszej... Barcelony! Szczególnie tych z Dublina a wiem, ze jest nas tu sporo.
0
Dawno nie przeżyłem takiego dreszczowca,dzięki panowie za walkę do końca.Idę coś łyknąć na uspokojenie .
0
Świetny tekst, po przeczytaniu jeszcze bardziej jestem podkręcony. Nie wiem jak wy ale ja dziś prawie nie spałem, musiałem wyjaśniać żonie dlaczego tak się dzieje i jaką wagę ma dzisiejszy mecz .Osobiście będę się cieszył z najskromniejszej wygranej, ale żyje nadzieją ,ze nasi pupile pokażą gdzie jest miejsce kopaczy z Madrytu.Pozdrawiam
0
Pan Velasco Carballo, razem ze swoim asystentem, dał Bacy prowadzenie
Proszę o poprawienie tekstu.
Pozdrawiam
0
Witam
Nie pamiętam takiej ilości wpisów ,ale jestem przekonany ,ze zwiększy się ta liczba jak w tabeli nasza Barcelona prześcignie w tabeli madryckich kopaczy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców naszej magicznej drużyny