0

@Fetta Z Interem o Ligę Europy walka.

1

@busel004 Ty jakoś odklejony jesteś? Real wygrał 5 lig mistrzów przez ostatnie 8 lat. A Ty kwestionujesz tą drużynę? Rozumiem, że kibicować i stawać za swoim klubem trzeba, ale trochę obiektywizmu też by się przydało. Ale pewnie jesteś z tych, co uważają, że Real wszystko wygrał "na farcie". Co za ludzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?