29 listopada 2010, 15:54
0
TYLKO CASSILAS , MARCELO I KHEDIRA SĄ DOBRZE ... RESZTA ZDECYDOWANIE BARCA 8:3 ... AVE BARCA BARCA BARCELONA !!!
5 grudnia 2009, 22:27
Wygramy co najmniej 3:0 !!! Szkoda że Real wygrał bo przegrywał już 1:2 ... BARCA KING
29 marca 2009, 21:29
MESSI KING !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
TYLKO CASSILAS , MARCELO I KHEDIRA SĄ DOBRZE ...
RESZTA ZDECYDOWANIE BARCA 8:3 ... AVE BARCA BARCA BARCELONA !!!
0
Wygramy co najmniej 3:0 !!! Szkoda że Real wygrał bo przegrywał już 1:2 ... BARCA KING
0
MESSI KING !!!
0
Wygramy co najmniej 3:0 !!! Szkoda że Real wygrał bo przegrywał już 1:2 ... BARCA KING
0
TYLKO CASSILAS , MARCELO I KHEDIRA SĄ DOBRZE ...
RESZTA ZDECYDOWANIE BARCA 8:3 ... AVE BARCA BARCA BARCELONA !!!
0
MESSI KING !!!