0

0

"wiem, że nie ma wolnych terminów, aby przełożyć mecz, ale trzeba zrobić wszystko, aby nie dawać na starcie przewagi jakiejkolwiek drużynie, w tym przypadku gospodarzom"

No właśnie Txiki widać jak bardzo boisz się Interu gdyby Inter zyskał przewagę własnego boiska w rewanżu i awansował byście całą winę za odpadnięcie zrzucili na Uefa !!! a prawda jest taka że to przypadek dał wam tą przewagę i może więc los chciał ją zmienić !!! Cóż ja jako kibic Interu się cieszę że jednak przyjedziecie w terminie bynajmniej nie będzie żadnych wymówek i usprawiedliwień!!!

0

lipę gra to może Zlatan ma takich Iniestów Xavich i trafił do siatki 4 gole więcej na środku ataku niż Samuel na skrzydle!!! Poza tym Inter ma nominalnego środkowego który strzelił nawet 4 gole więcej niż ten Zlatan w dumie Katalonii i na dodatek 3 gole w LM także trochę obiektywizmu Samuel nawet przez kibiców Interu jest doceniany i my nie gwiżdżemy na niego jak mu jeden strzał nie wyjdzie tak jak w Barcelonie się robiło mimo że nastrzelał 33 gole bo to nei on od tego ejst w Interze tylko Milito!!! Gdyby on w tym, roku strzelał tak jak w tamtym sezonie i mielibyście Messiego tak jak teraz w formie życia to wasz awans byłby pewny a tak kto wie czy po meczu wszyscy was nie wyśmieją że nabijaliście się z Samuela który robi dla was w najważniejszych meczach to co trzeba było zrobić czyli strzelał bramkę !!!

0

Niby może być przełożony bo do poniedziałku są zawieszone loty nad Italią z powodu chmury pyłu ;/

0

Strzeli nie strzeli to się okaże w dwumeczu:D Etoo na szpicy nie gar ale za to dobrze gra z boku i czy rzeczywiście mało dla Interu strzelił ???

Samuel Eto'o 12 bramek w lidze, 2 w lm i jedna w pucharze w którym inter jest w finale :D

A we Włoszech się nie gar jak w Hiszpanii otwartej piłki liczy się wynik końcowy dlatego Inter ostatnio notuje zwycięstwa nie tak okazałe jak Barca tym niemniej pokonać ich nie łatwo!!!Czyli Samuel całkiem nieźle jak nie an środkowego napastnika:D A co do serii Realu no tak skończyła się ale tez Real imponująco się nie prezentuje w wielkich meczach w tym roku!!! a Inter wygrywa wszystko z Milanem z Juve [3zw i porażka] Chelsea 2mecze i jeszcze w LM gramy najlepiej od lat 5 zw z rzędu!!! prócz wpadki na Cump Now kiedy mogli mieć gorszy dzień wszystkich meczach nasze zwycięstwa są nie podważalne :D Zobaczymy we wtorek także jak będzie ja nei czaruję się że Barcę bardzo trudno wyeliminować ale jeśli drużyna taka jak Inter real czy inni zniosą się na wyżyny to an pewno nie będzie 8-0 a wątpię że Inter nic nie zagra skoro an ławce ma Mourinho i ostatnio gramy tylko pod Ligę Mistrzów :D

0

Jako kibic Interu powiem wam tak na SS Barca nie ma szans na 3 pkt dlaczego ??? Jest jedna statystyka o The Specjal One on od 160 spotkań nie przegra w domu dlatego komentarze pójdzie łatwo Etoo zdziadział i nie strzeli są nie na miejscu !!! Inter jest teraz strasznie inną drużyną niż ta jesienią teraz nie będzie bitwy będzie wojna!!! A Barca niech nie liczy że nasi napastnicy będą pudłować tak jak robili to piłkarze Realu w Grand Derbi!!! Inter już jednego faworyta wywalił w tym roku nie szczęściem a postawą i klasą zawodników!!! A wy powinniście mieć szacunek ze Etoo pamięta ile goli na pukał w barwach Barcy i nawet wasz Zlatan po kilku meczach to nic w porównaniu z tym kim był Samuel!!! Forza Inter Forza Samuel :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?