DavideczeK
Dołączył/a: marzec 2013
Płock
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeżeli już miałby kogoś wygrać to wybrałbym Angela.Zagrał świetny sezon i ciągnął Real to wygrania LM i PK,ale nagrodę dostanie pewnie Ronaldo bądź Suarez.Zamieniłbym jeszcze Jamesa z Yaya Toure,może i grał dobrze,ale nie tak jak Toure.
1
Przy newsach na temat Messiego powinny być zablokowane komentarze bo ciągle wszyscy piszą to samo.Jeden pisze,że Messi to bóg futbolu drugi,że Messi dostaje nagrody bo Blatter go lubi i tak będzie cały czas.
1
U Adriano to już nie przelewki,zaburzenie rytmu serca oby to nie było nic poważniejszego.
0
Tobie już chyba nie stanie.Chyba zespół nie opiera się tylko na jednym graczu.Jak jednemu nie idzie to inny ciągnie drużynę.
1
Można to różnie odebrać.Może mieli na celu pokazanie w jakim nastroju jest teraz Argentyna,a w jakim Niemcy,ale bądź co bądź za Niemcami nie przepadam.
1
Najlepiej pozbyć się tak,tak jak śmiecia.Tyle robił dla klubu całymi sezonami to on ciągnał Barcelonę do sukcesów.Kur.. Ronaldo w lutym kończy 30 lat i nikt nie myśli nawet żeby go sprzedać,Leo który ma zaledwie 27 lat już wywalacie z klubu.Nikt inny nie pociągnie gry zespołu jak właśnie on.To legenda.
0
Plotki,już porozumiał się z Realem co do kontraktu i nie długo oficjalne info.
2
A obrońcy dalej nie kupili.
0
Sami znawcy
0
"oraz zapłacił dodatkowo 10 milionów euro, aby uniknąć problemów z wymiarem sprawiedliwości." czytaj kur.. uważnie i się nie dopytuj
0
co nam po tym genialnym napastniku jak mu coś odbije i dostanie kare
1
Przychodząc do Barcelony obniżył swoją pensję żeby grać dla niej.Odszedł bo nie miał określonego miejsca na boisku,a w Chelsea ma zapewnioną rolę rozgrywającego.
0
Sądzę,że Brazylijczycy mogę już sobie planować wakacje.W obecnej dyspozycji Kolumbia ma półfinał.
0
I dobrze
1
Jeden nie ogar ,a drugi drewniany,dobre transfery.
0
Suarez ma kare na 4 miechy i jak znów mu odbije to dostanie pewnie jeszcze więcej.Dla mnie to chory człowiek, niech oni się zastanowią lepiej i kupią kogoś zdrowego.
2
Nigdy go nie lubiłem,tym bardziej teraz nie polubię.Te ciągłe symulowanie albo faule do tego dochodzi gryzienie zawodników.Niech on się zacznie leczyć.
0
Chyba zmotywował Messiaka ;>
0
To świetny pomysł!
4
z konta
3
Właśnie na takich przykładach można poznać prawdziwego Kibica klubu, jak łatwo się zmienia zdanie na temat danej osoby zapominając o przeszłości.
1
Dzięki za rozbawienie ;)
3
Transfer Suareza to bezsens.Każdy mówi teraz,że świetnie gra Alexis bo tak jest i zasługuje na pierwszy skład.Jak przyjdzie Luis to Alexisa czeka ławka bo w ataku będzie Neymar-Suarez-Messi.Do tego dochodzi jeszcze Pedro i Deulofeu.Podstawą jest kupno dwóch obrońców i pomocnika.
0
Taktyka Xaviego: Bezużyteczne klepanie piły(Jeśli chodzi o ostanie 2-3 lata).
0
Skończ.
0
Bezsens.
2
"Nie przepraszajcie, wiele wam zawdzięczamy" to zdanie jest idealne.Zrobili i tak już wiele.Trzy największe tytuły zdobyte pod rząd,wątpię czy ktoś może to powtórzyć.Nadejdzie nowa epoka Hiszpanów.De Gea,Thiago,Carvajal,Inigo Martinez,Moreno,Isco,Jese,Morata,Deulofeu będą tworzyć nową historie La Roja.Smutne,że Hiszpanie odpadli,ale taki jest sport można im jedynie dziękować za tą piękną grę przez laty.
0
1:1 dla Hiszpanów
0
Czyli Reus kończy karierę reprezentacyjną,szkoda.
0
Hummels strzelił bramkę to już go do Barcelony.