DavideczeK
Dołączył/a: marzec 2013
Płock
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co płakać Messi w LM nie zachwycał i się tutaj nie znalazł Proste.
0
One Way Or Another!
0
Tito zaczyna mi się nie podobać,ale może to tylko moje zdanie.
0
23 mln :D Niech dadzą za niego te 50 mln to wszystko i tak się zwróci w kontekście piłkarskim jak i reklamowym.
0
To piłkarz klasy światowej.Świetnie broni jak i atakuje.Odnajduje się na różnych pozycjach do tego ma świetny strzał z dystansu.
0
Co on tworzy?? Nie rozumiem go.
0
Zwisa mi to i powiewa.
0
Kupiłbym ją,ale pewnie cena mnie odrzuci ;/Poczekam więc gdzieś do listopada wtedy będą tańsze ;)
1
Jeśli nawet Barcelona miałaby zapłacić za niego te 60mln to wszystko się zwróci za tego piłkarza.W stopniu sportowym jak i Marketingowym.
0
Szkoda mi Benfici,ale co zrobić.Chelsea nie była lepsza ale wygrała.
0
Po co ma wracać skoro z Barceloną osiągnął wszystko.
0
Według mnie Adriano nie może odejść bo to zawodnik klasy światowej.Świetnie odbiera piłkę do tego szybko ją wyprowadza.Odnajduję się na kilku pozycjach i potrafi uderzyć z dystansu.
0
Fabregas dwa ? Czyźby w tamtym sezonie Barcelona też wygrała Ligę?Nie wydaje mi się.X
0
Nie wiem po co w ogóle go wystawiał.Powinien odpoczywać jak i tak Liga była wygrana i nie było o co grać.
0
Sezon Ligowy może tak,ale na pewno nie ogólny na wszystkich frontach.
0
Barcelona na początku sezonu grała ustawieniem w środku był Sergio,Xavi i Fabregas,a w ataku Iniesta Messi Pedro/Sanchez i to ustawienie było najlepsze.Dlatego lepsze ustawienie byłoby Mundo Deportivo.
0
Handanović jest dobry,ale nie na tyle żeby dawać za niego Fabregasa .x
0
Bardzo Dobrze,że jest tak do nas nastawiony.Cieszy mnie to oby Klub chciał go pozyskać.
0
No i dobrze,że chce grać w Barcelonie.Niech przychodzi i tyle.
0
Ze Sportingu podoba mi się lewo skrzydłowy Bruma.Stylem gry przypomina Ronaldo tylko jest postury Neymara.Do tego jest młody i perspektywiczny mógłby być ciekawym wzmocnieniem.Nie jestem pewien,ale chyba ma 19 lat.
0
Jak mu tam dobrze i cieszy się grą w Ajaxie to niech zostanie.Życze mu powodzenia.Grasz w piłkę po to żeby sprawiała ci radość.Jemu najwyraźniej sprawia gra w Ajaxie i dobrze.
0
I mówi to człowiek,który kiedy ma okazję to sie wpieprza do Barcelony i nie tylko.Co do tej hegemonii to chyba nie.Barcelona wygrała ligę no wygra po drugie te zwycięstwa z Barceloną gdy była bez formy w kompletnym dołku o niczym nie świadczą.
0
Kur.. o czym my rozmawiamy.Argentyna wtedy miał skład,który wypracował to trofeum...Nie można teraz liczyć na Messiego tylko,ze sam wygra puchar są też inni zawodnicy,którzy grają.
0
Najlepszego Dani ;) Nie podoba mi sie tylko to,że Jak Cesc miał urodziny to notki nie było.
0
Hummels De gea i Isco..na sprzedaż Villa,Sanchez.
0
Żadnej notki o Fabregasie chociaż wczoraj miał urodziny...no tak jakby to był Messi czy Iniesta to na bank by była...Lepiej wstawiać info o tym czy według Wengera Carrick pasuje do Barcy czy nie...
0
Co raz bardziej przekonuje się do tego,że Vilanova to zły trener dla Barcelony. Hummels niczym nie ustępuje Silvie.Nie dość,że Silva starszy to jeszcze droższy.Nie wiem co w nim widzi Vilanova.
0
Barcelonie nie zależało wygrać tego Meczu i tyle.Widać było to po tej grze.
0
Według mnie właśnie oni powinni odejść.
0
Według mnie to Xavi powinien grzać ławę bo to przez niego głównie gra jest wolna i nie ma co się oszukiwać Fabregas rozgrywa piłkę szybciej i tego właśnie tej drużynie potrzeba.