DawidBarcelonista
Dołączył/a: styczeń 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoczywaj w pokoju.
0
16 goli, 20 asyst?
0
Uspokój się i nie obrażaj go tak jak piszą doznał ataku szczerości, a już wszystko się i tak wyjaśniło.
0
Zapomniałem, dzięki.
0
Wie ktoś gdzie można sprawdzić ile real ma goli?
0
Ferii nie masz?
1
Nie tylko ty nie możesz się doczekać tego dnia. ;)
0
No dokładnie :)
0
Ja też niewiem
0
Ja oglądam na tym:http://livemecz.com/framer/framer22.php
0
Niewiem zobaczymy.
0
Dobrze, że Rafinha trochę sobie pogra, a jeśli nie będzie się spisywał to Rakitic za niego wejdzie.
0
No właśnie 3 punkty i wracamy nic innego nie wchodzi w grę.
0
Ej nie wiecie może czy 9lutego jest jakiś mecz Barcelony bo ja wtedy jade do szpitala na 1dzień i nie będe miał dostępu do internetu.
0
Moim zdaniem nie powinno być karnego
0
Barca!Barca!Baaarrrccaaaa
0
Ja tak samo tylko, że ja siedzę na łóżku i czekam na mecz :)
0
Hehe:),ciekawe jaką gafe teraz popełni
0
Chciało by się ;)
0
Będzie 2:0 dla Barcy...
0
Kurde za ile ten mecz nie mogę wytrzyma...:(
0
Ok dzięki PS.Nie wiedziałem, że leci na TVP ^^
0
Eee...podacje link do pełnej transmisij gdzie nie będzie reklam ani nie będzie przycinać.
1
Pedro na szpicy, głupi jesteś?!
0
Z tego co piszesz można wywnioskować, że chyba tak.
1
Barcelonie oczywiście ;)
1
Nie rozumiem tego Figo jak jest taki mądry to niech poda przykład lepszego zawodnika od Messiego i Ronaldo.
12
Dokładnie gdy na bramce stoi Bravo jestem pewny , że tak łatwo nie dopuści piłki do swojej siatki
1
Moim zdaniem to było dobre posunięcie Lucho Bravo moim zdaniem jest pewniejszy od Ter Stegena.Jeszcze Bravo pocwiczy grę nogami i będzie dobrze.