0

Spoczywaj w pokoju.

0

16 goli, 20 asyst?

0

Uspokój się i nie obrażaj go tak jak piszą doznał ataku szczerości, a już wszystko się i tak wyjaśniło.

0

Zapomniałem, dzięki.

0

Wie ktoś gdzie można sprawdzić ile real ma goli?

0

Ferii nie masz?

1

Nie tylko ty nie możesz się doczekać tego dnia. ;)

0

No dokładnie :)

0

Ja też niewiem

0

0

Niewiem zobaczymy.

0

Dobrze, że Rafinha trochę sobie pogra, a jeśli nie będzie się spisywał to Rakitic za niego wejdzie.

0

No właśnie 3 punkty i wracamy nic innego nie wchodzi w grę.

0

Ej nie wiecie może czy 9lutego jest jakiś mecz Barcelony bo ja wtedy jade do szpitala na 1dzień i nie będe miał dostępu do internetu.

0

Moim zdaniem nie powinno być karnego

0

Barca!Barca!Baaarrrccaaaa

0

Ja tak samo tylko, że ja siedzę na łóżku i czekam na mecz :)

0

Hehe:),ciekawe jaką gafe teraz popełni

0

Chciało by się ;)

0

Będzie 2:0 dla Barcy...

0

Kurde za ile ten mecz nie mogę wytrzyma...:(

0

Ok dzięki PS.Nie wiedziałem, że leci na TVP ^^

0

Eee...podacje link do pełnej transmisij gdzie nie będzie reklam ani nie będzie przycinać.

1

Pedro na szpicy, głupi jesteś?!

0

Z tego co piszesz można wywnioskować, że chyba tak.

1

Barcelonie oczywiście ;)

1

Nie rozumiem tego Figo jak jest taki mądry to niech poda przykład lepszego zawodnika od Messiego i Ronaldo.

12

Dokładnie gdy na bramce stoi Bravo jestem pewny , że tak łatwo nie dopuści piłki do swojej siatki

1

Moim zdaniem to było dobre posunięcie Lucho Bravo moim zdaniem jest pewniejszy od Ter Stegena.Jeszcze Bravo pocwiczy grę nogami i będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?