9

Kochani napisze tylko tyle ostatnią Ligę Mistrzów w dużej mierze wygrał dla Nas Neymar. Pozdrawiam wszystkich. Jestem za tym żeby Wrócił do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?