0

@Uukasz_93 musisz częściej mecze Białych odpalać na To wychodzi:D

0

Ajax wie jak zwalić kupon xd

3

@MesQueUnClub96 Casemiro,Vini,Pepe,Muller,Bale

3

@Lionel_Messi10 tak jest mega grajek też warto byłoby go ściągnąć za nim ktoś nas uprzedzi

1

@ShawnC szkoda słów nawet pierwszy ra@ coa takiego widzę

1

@zaiks pięknie napisane

1

@PJ777 mega nerwy jeśli my kibice mamy to co oni muszą na boisku czuć po takim meczu

2

@Szymp miałem to samo :D ciężka noc byla

0

@333tricampeones333 podpinam się pod pytanie

0

@norbi77 szkoda ze tej ręki nie gwizdnął albo że Busi był na spalonym

0

@kiper09 dziś bardzo ale to bardzo mega słabo zagrali szkoda i niestety znów wysoki wynik w pucharach

0

@BarcaSupporter prawda chociaż dziś małp kto myślał że będzie aż 0:3

0

@PatrychoO a wez szkoda gadać nawet

0

Marcelo na ratunek dd

2

@damian.09 bo No sędzia nie odgwizdał

1

@Fabik87 Borussia nie chce dać tej kwoty mowa tam chyba o 47 mln

0

@Ghotti mega mecz wczoraj zagrał szkoda tej ręki ale wypadki się zdarzają

0

@ShawnC też tak uważam muszą go kupić jako Joker na takie mecze idealny

0

@DonMatteo901 ładnie uderzył

0

Ależ meczycho City vs Liverpool

1

@JarekS oraz Pedriego

1

Obyśmy około 23 mogli chwalić chłopaków miłego meczu !

0

@Kwiatek67 Tylko Hypery Ketchupowe

0

@Dzemix111 czy ja wiem Ronaldo był w Juve gdzie był gwiazda jedyna United to samo a Messi poszedł do PSG gdzie gra opiera się na Mbappe

0

@bartas97 o kim mowa?

0

@krefi10 również pozdrawiam z Torunia

0

@Dzemix111 to że Messi jest pilakrzem uniwersalnym strzela,asystuje rozgrywa pomaga obronie wyjść z pod pressingu nie czeka w Polu karnym jak Lewandowski a to że nie strzela w tym sezonie to zrozumiałe ma prawo przeszedł do innego klubu musi się wkomponować a wtedy bramki również przyjdą

1

@fart myślę że nie tym razem

0

@Danny Gaucho typowo ha o tym samym pomyślałem

1

@rogal478 za nic w świecie nawet jakby mialabyx wymiana to wolałbym o wiele dać Araujo te 6 czy 7 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?