Dawidfcb1998
Dołączył/a: styczeń 2022
Toruń
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 musisz częściej mecze Białych odpalać na To wychodzi:D
0
Ajax wie jak zwalić kupon xd
3
@MesQueUnClub96 Casemiro,Vini,Pepe,Muller,Bale
3
@Lionel_Messi10 tak jest mega grajek też warto byłoby go ściągnąć za nim ktoś nas uprzedzi
1
@ShawnC szkoda słów nawet pierwszy ra@ coa takiego widzę
1
@zaiks pięknie napisane
1
@PJ777 mega nerwy jeśli my kibice mamy to co oni muszą na boisku czuć po takim meczu
2
@Szymp miałem to samo :D ciężka noc byla
0
@333tricampeones333 podpinam się pod pytanie
0
@norbi77 szkoda ze tej ręki nie gwizdnął albo że Busi był na spalonym
0
@kiper09 dziś bardzo ale to bardzo mega słabo zagrali szkoda i niestety znów wysoki wynik w pucharach
0
@BarcaSupporter prawda chociaż dziś małp kto myślał że będzie aż 0:3
0
@PatrychoO a wez szkoda gadać nawet
0
Marcelo na ratunek dd
2
@damian.09 bo No sędzia nie odgwizdał
1
@Fabik87 Borussia nie chce dać tej kwoty mowa tam chyba o 47 mln
0
@Ghotti mega mecz wczoraj zagrał szkoda tej ręki ale wypadki się zdarzają
0
@ShawnC też tak uważam muszą go kupić jako Joker na takie mecze idealny
0
@DonMatteo901 ładnie uderzył
0
Ależ meczycho City vs Liverpool
1
@JarekS oraz Pedriego
1
Obyśmy około 23 mogli chwalić chłopaków miłego meczu !
0
@Kwiatek67 Tylko Hypery Ketchupowe
0
@Dzemix111 czy ja wiem Ronaldo był w Juve gdzie był gwiazda jedyna United to samo a Messi poszedł do PSG gdzie gra opiera się na Mbappe
0
@bartas97 o kim mowa?
0
@krefi10 również pozdrawiam z Torunia
0
@Dzemix111 to że Messi jest pilakrzem uniwersalnym strzela,asystuje rozgrywa pomaga obronie wyjść z pod pressingu nie czeka w Polu karnym jak Lewandowski a to że nie strzela w tym sezonie to zrozumiałe ma prawo przeszedł do innego klubu musi się wkomponować a wtedy bramki również przyjdą
1
@fart myślę że nie tym razem
0
@Danny Gaucho typowo ha o tym samym pomyślałem
1
@rogal478 za nic w świecie nawet jakby mialabyx wymiana to wolałbym o wiele dać Araujo te 6 czy 7 mln