Ten de jong to sam niewie gdzie chce isc a skoro niewie to niech spada od fcb. Sko czy jak nejmar i reszta.zachlannikow na szpicy widze lozano zamiast malcolma widzial bym mlodego z borusi d. Sanczez a w srodku pola fajnie jak by byl eriksen melo i buszi jezeli nie eriksen to z m.city rudzielca czyli de burn co o tym.myslicie
Ten de jong to sam niewie gdzie chce isc a skoro niewie to niech spada od fcb. Sko czy jak nejmar i reszta.zachlannikow na szpicy widze lozano zamiast malcolma widzial bym mlodego z borusi d. Sanczez a w srodku pola fajnie jak by byl eriksen melo i buszi jezeli nie eriksen to z m.city rudzielca czyli de burn co o tym.myslicie
Komentarze
0
Ten de jong to sam niewie gdzie chce isc a skoro niewie to niech spada od fcb. Sko czy jak nejmar i reszta.zachlannikow na szpicy widze lozano zamiast malcolma widzial bym mlodego z borusi d. Sanczez a w srodku pola fajnie jak by byl eriksen melo i buszi jezeli nie eriksen to z m.city rudzielca czyli de burn co o tym.myslicie
0
Ten de jong to sam niewie gdzie chce isc a skoro niewie to niech spada od fcb. Sko czy jak nejmar i reszta.zachlannikow na szpicy widze lozano zamiast malcolma widzial bym mlodego z borusi d. Sanczez a w srodku pola fajnie jak by byl eriksen melo i buszi jezeli nie eriksen to z m.city rudzielca czyli de burn co o tym.myslicie