0

HAH :D zgadłeś moje myśli tak czytam komentarz i mówie wygrałeś

0

Pique/Mascherano

2

aleix jest dobry na przodach w tyłach za bardzo kombinuje i przez to tracimy piłki ale Luis E myślę że nad nim popracuje

0

Dołączam sie do pytania :)

0

Zaimponował mi wczoraj Denis szczerze mówiąc myślałem że będzie mu ciężko a tu taka niespodzianka !

0

Też uważam że warto :)

0

Islandia no świetnie sie wczoraj reprezentowali naprawdę mogą być czarnym koniem turnieju tak samo jak Walia. Islandia grała wczoraj taka prostą piłkę ale jak skuteczna cieszy że takie małe Państwa jak Islandia zachodzą tak daleko w Piłce pokazują że nie licza sie nazwiska tylko zespół !

0

Bedzie nam Cie brakowało ! Dani byłeś swietny powodzenia w nowym klubie !! :)

0

Messi co za bramka palce lizać jest forma ! :) Cieszy bardzo

1

Też tak myślę że Dybala to nie ta liga co Neymar a każdy się napalił na Dybale. Neymar mimo wszystko ma to coś żeby zostać graczem topowym

0

a tej bajce chodziłeś piętami do przodu ?

0

TER STEGEN daliby mu pograć przed tym finałem

0

Pijanic też Ciekawy grajek chciałbym kogoś z tej trójki u nas zobaczyc : Pjanic,Pogba bądź Coutinho ciekawi grajkowie ale cena Pogby wręcz przeraża nie wiem jak z Coutinho

0

Lepszy mecz niż z Realem,Sociedad i atletico ale jak marnować tak sytuacje beda to ligi nie wygraja oby wygrali w środe.. bo od ilu meczy nie wygrali nie licząc ligi mistrzów, Real,Sociedad i Valencia 3 spotkania bez zwyciestwa hmm panowie pobudka!

0

Ja bym posadził na Ławie Messiego lub Neya bo Messi widać że coś z nim nie tak niestety i może w drugiej połowie go wpuścił

0

zgadzam sie asysta niezła coś w stylu Alvesa z PSG pare lat temu

0

Sorry ale kolega ma racje.. jak tak dalej beda grac to z lidera spadna, z ligi mistrzów odpadna no prosze Cie spojrz jak to wyglada wiem ze Barcelona twój klub itd ale spojrz optymistycznie na to wszystko wyglada to tak jak za Gerardo Martino niestety klepa i klepa i nic poza tym

0

zgadzam sie niestety

0

żenada 11 pkt przewagi zostały tylko 4. Messi forma... szkoda gadac

0

Niech sie nie wypowiada lepiej bo to same wypociny, smiać sie chce z tego co on tu gadał.. Płaczek :)

0

szkoda że nie udało sie tej 3 wbić ale dzieki temu ciekawiej bedzie w rewanżu oby na nasza strone rewanż :)

0

Złapali Kryzys na moje mały ale maja bo to widać gołym okiem muszą spiąć poślady chłopaki !

1

Oby nie grali tak we wtorek bo porażka może im zaszkodzić przed takim meczem szkoda bo mecz kontrolowali no ale głupie błedy w sumie. Suarez faktycznie dziś dnia nie miał i to ich chodzenie rozumiem ze maja mecz w we wtorek ważny ale bez przesady w klasyku tak grać ehh

0

Jestem Ciekaw tego meczu.. Oby 3 pkt zostały na Camp Nou czekałem na ten mecz długo bo chce zobaczyć jak Zidane sobie poradzi widać że coś ruszyło odkąd przejął Real myślę że wynik bedzie mały coś na bazie 1:0 - 2:1

0

Kurde Szkoda żeby odchodził bo gra świetnie ale rozumiem go troche bo każdy chce grać mam nadzieje że bedzie Cierpliwy jak Sergi Roberto i zostanie

6

albo dojdzie do karnych to bedziemy mieli pełne portki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?