0

Messiemu nie pyklo ale przynajmniej Coutinho się odbuduje

0

@Messibestplayerintheworld bo gra tam Messi? Argentyna nawet do finału nie dojdzie

9

niech gra, buduje formę i wraca do Barcy jako lider pomocy, gorąco mu tego życzę!!!

1

De Ligt nie przyjdzie do nas, zrezygnował ponieważ doszedł do wniosku że nie będzie miał podstawowego składu. Myślę że w kwestii obrony nie stoimy tak źle.

1

Sprzedaż Semedo to będzie strzał w kolano, już lepiej niech oddadzą S.Roberto, chłop nie sprawdził się na rządnej pozycji, piłkarz który razem z Bartra zatrzymał się w rozwoju...

0

Gówno mnie to obchodzi jak ten News, niech się weźmie za bieganie po boisku nie człapanie. Nic nie wygrał z Argentyna bo podobno ma słabych pomagierów. Wolę określenie nic nie wygrał bo się nie starał.

4

Redakcjo jesteście śmieszni żeby nie napisać żałośni... W każdym przedstawionym poście na tej stronie podkreślana jest praktycznie tylko i wyłącznie wina Coutinho. Zdaje się że w piłkę gra 11 piłkarzy a nie jeden. Zobaczymy na kogo będziecie zwalać jak go sprzedadzą..

4

co by nie mówić to właśnie gra Malcolma mogła podobać się najbardziej. Mam nadzieję że go zostawią na najbliższy sezon.

3

No cóż... Jak się nie ma trenera to się tak gra jak się chce, gwiazdeczki myślą że będą grały to czego nauczyli się przez te wszystkie lata. 

0

@MarCos1 jak cała drużyna bezpłciowo..

8

Dobry niedoceniany piłkarz który pokazał że potrafi strzelać bramki a gadanie że w Barcelonie sobie nie radzie bi to wielki klub to bzdury... Dał by radę gdyby tylko ktos mu zaufał. Ale przecież u nas gra ten cień napastnika zwanym Suarez

5

Jeżeli ktoś może zwolnić Valverde to oczywiście jest to Valencia ????

4

Zostawić chłopaka, pozbyć się Suareza, Rakiticia, Busiego, zrobić miejsce młodym głodnym gry, Messi więcej ławki żeby mogli się już inni ogrywać przed jego odejściem. Zmiana trenera MUS!!!

2

chyba we Francji...

9

LM też pokazała na jakim poziomie jesteście.

4

Gramy słabo przez Coutinho.. a nie zaczekaj przecież on nie gra uff..

0

Dobrze że twoje zdanie nikogo nie obchodzi

4

Weź Apap bo chyba cię głowa boli

21

Piszta co chceta, nikt wam tego nie zabroni, myślę że większość tu obecnych się z tym nie zgadza. Kocham klub ale jeżeli po przegranej z Valencia Valverde ma odejść to modlę się żeby nietoperze miały mecz życia.

0

Barcelona to se może chcieć... dostanie kilka baniek więcej i pójdzie do PSG przecież to logiczne, ma 28 lat to ostatni dzwonek na jakiś dobry kontrakt czyli ok 25 baniek od Paryżan.

4

Ok w takim razie mam nadzieję że dostaniemy 4:0 w PK. Trudno jeżeli taka ma być cena zmiany trenera.

1

Nikt nie odciąży Messiego. Problem polega na tym że wszyscy nauczyli się grać tylko i wyłącznie na Messiego, nawet jeśli Coutinho ma 100 okazję na strzelenie gola to taki Alba nigdy mu nie poda bo on gra tylko na Messiego.

0

Ten slogan to przeszłość, relikt za czasów Ronaldinho, obecnie gówno warte słowa..

5

To nie fifa, tam możesz sobie ściągać kogo chcesz, czas dla tego pana już minął w tym klubie

2

Psychicznie słaby to jest trener, zero charyzmy, przy linii bocznej przypomina mima nie trenera. Niech go zwolnią jak najszybciej

0

Messiego to chyba stawiasz za nazwisko. Wczoraj grał piach aż oczy bolały, jak ma tak czlapac w następnym sezonie to niech da szansę innym się wykazać

2

Neymar Won!!! Jego etap w tym klubie już dawno się skończył

0

Nic głupszego już tu nie przeczytam.. żeby winic jednego piłkarza za rezultat meczu?? Valverde won!!! Bartomeu won!!!

0

Nie sądzę aby winny miał być jeden piłkarz a nawet jeśli tak to gorzej grał Alba. Spodziewałem się że zagra lepiej zagrał słabo ale po zespole również spodziewałem się czegoś więcej, nikt nie dał rady no może tylko Vidal

1

Oglądaliśmy ten sam mecz, czy po zejściu Cou coś się poprawiło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?