0

powiem tak zle nie gramy!!!

tylko za duzo nerwowości i sędzia tez nam przeszkadza

mam nadzieje ze trener zmotywuje naszych chłopaków do GRY !!!

VeB!!!!!!!! ja wierze ze wygramy!!!

0

bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

uuuuuuu czekają nas ciekawe mecze :D:D:D

0

meczyk widziałem:D:D super!!!!!! Eto'o pokazał klasę

0

ma ktoś jakiegoś linka??? jak tam to będę wdzięczny:)

0

1-0!!!!!!!!!!!!!!!!! ETO!!

0

SUPER ta nowy wygląd!!! Szczególnie podsumowanie miesiąca i hymn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!! jest super!!

0

Mozna na jakas inna strone do sciagania??? PLISSSSSSSSSSS!!!!

0

real 2- 1 wygrał :(

0

Fantastiko gooool !! chodzi mi o ten pierwszy

0

no mało ludzi na meczu

0

WYGRAMY WYGRAMY RACING POKONAMY!!!!!!!

0

no i mamy derby!!

0

dobrze ze jest cierpliwy! Już nie długo pewnie będzie grał w 11 ale musi polepszyć skuteczność

0

Lajtowo pierwsze miejsce mamy !! :D :D Liczyłem ze będziemy z Juve grali szkoda bo to fajny meczor by był

0

moim zdanie, nasza grupa będzie wyglądała tak

1. FC Barcelona

2. Bayern Monachium

3. Celtic Glasgow

4. ACF Fiorentina

0

ten mecz będzie pewno na www.pekin.tvp.pl

polecam fajna strona!!

0

Moim zdaniem wiosła przegrała ten mecz w szatni, normalnie wisła gra o wiele inaczej gra długo piłka itp.

0

ciesze sie z tej wiesci!!!!!!!!! eto'o szczeli jeszcze 100 bramek do barcy

0

Już widzę jak barca gromi Wisłe !!! chyba w snach! ledwo da rade, wisła może sprawić niespodziankę

0

nie wiem co mam myśleć o laporcie!!! ale mnie denerwuje

0

Nawet Barcelona WISŁY nie pokona!!! Tak kibice Wisły skandowali po meczu z Beitarem. Powiem szczerze Barca będzie miała wielkie kłopoty w Krakowie na stadionie przy ulicy Reymonta, na Camp Nou wygramy ale na wyjeździe będzie trudno. Mówie to Wam!!! A ci który sie śmiali z Wisły niech teraz będą cicho po tym co Wisła pokazała na swoim stadionie.

0

bardzo dobrze!!!! niech zostaje:) musi

0

powodzenia w celticu!! u nas i tak ławkę by grzał

0

niech idzie! Barcelonie nie potrzebny

0

Piękny mecz to był pamiętam go!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?