Decus1993
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Żnin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powiem tak zle nie gramy!!!
tylko za duzo nerwowości i sędzia tez nam przeszkadza
mam nadzieje ze trener zmotywuje naszych chłopaków do GRY !!!
VeB!!!!!!!! ja wierze ze wygramy!!!
0
bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
uuuuuuu czekają nas ciekawe mecze :D:D:D
0
meczyk widziałem:D:D super!!!!!! Eto'o pokazał klasę
0
ma ktoś jakiegoś linka??? jak tam to będę wdzięczny:)
0
1-0!!!!!!!!!!!!!!!!! ETO!!
0
SUPER ta nowy wygląd!!! Szczególnie podsumowanie miesiąca i hymn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!! jest super!!
0
Mozna na jakas inna strone do sciagania??? PLISSSSSSSSSSS!!!!
0
real 2- 1 wygrał :(
0
Fantastiko gooool !! chodzi mi o ten pierwszy
0
no mało ludzi na meczu
0
WYGRAMY WYGRAMY RACING POKONAMY!!!!!!!
0
no i mamy derby!!
0
dobrze ze jest cierpliwy! Już nie długo pewnie będzie grał w 11 ale musi polepszyć skuteczność
0
Lajtowo pierwsze miejsce mamy !! :D :D Liczyłem ze będziemy z Juve grali szkoda bo to fajny meczor by był
0
moim zdanie, nasza grupa będzie wyglądała tak
1. FC Barcelona
2. Bayern Monachium
3. Celtic Glasgow
4. ACF Fiorentina
0
ten mecz będzie pewno na www.pekin.tvp.pl
polecam fajna strona!!
0
Moim zdaniem wiosła przegrała ten mecz w szatni, normalnie wisła gra o wiele inaczej gra długo piłka itp.
0
ciesze sie z tej wiesci!!!!!!!!! eto'o szczeli jeszcze 100 bramek do barcy
0
Już widzę jak barca gromi Wisłe !!! chyba w snach! ledwo da rade, wisła może sprawić niespodziankę
0
nie wiem co mam myśleć o laporcie!!! ale mnie denerwuje
0
Nawet Barcelona WISŁY nie pokona!!! Tak kibice Wisły skandowali po meczu z Beitarem. Powiem szczerze Barca będzie miała wielkie kłopoty w Krakowie na stadionie przy ulicy Reymonta, na Camp Nou wygramy ale na wyjeździe będzie trudno. Mówie to Wam!!! A ci który sie śmiali z Wisły niech teraz będą cicho po tym co Wisła pokazała na swoim stadionie.
0
bardzo dobrze!!!! niech zostaje:) musi
0
powodzenia w celticu!! u nas i tak ławkę by grzał
0
niech idzie! Barcelonie nie potrzebny
0
Piękny mecz to był pamiętam go!!!