1

@SelloutCrowd Jak oglądasz mecz tylko dla Lewego, to idź spać.

0

@ViscaBarca123 Mi jakiś error wyskakuje.

1

@taris Jest na ElevenSport.

0

@Zbyszko z Bogdańca A co do tej ponad połowy trofeów co zdobylismy przez 100 lat- to wcale nie mielismy najlepszego składu na świecie z Iniestą, Xavim, Busim w top formie, Danim Alvesem, Puyolem itd. xDDD Jasne sam wygrał wszystkie te trofea xD. No chłopie skończ już

0

@Bogan No dokładnie... Ale tutaj widać, że niektorzy myślą, że Messi wygrywa mecze sam.

0

@redbed123 Tak sądzę, bo on to stwierdził po jednym sezonie, na dodatek nie mogliśmy kupować zawodników, bo byliśmy w tragicznej sytuacji finansowej przez wiadomo kogo.

0

@Zbyszko z Bogdańca Jakby był w barcy to z reprezentacja tez moglby wygrać 2 trofea, a w Barcy tez mógłby odpasc z Eintrachtem... Widac ze nie znasz sie i masz 15 la.

0

@Zbyszko z Bogdańca CHodzi i piłke klubowa... najpierw gadasz o pilce klubowej potem o reprezentacji xDD

0

@Zbyszko z Bogdańca No spoko, ale skad wiesz jakby to było jaky ten Messi byl?

1

@Zbyszko z Bogdańca Ugrał coś w tym sezonie Messi z PSG? Oprocz ligi ogórkow?

0

@Zbyszko z Bogdańca Zobaczymy jak to bedzie wyglądac w tym sezonie.

0

@Zbyszko z Bogdańca A skad wiesz co by było jakby był Messi? XD

1

@Encore Szkoda, że nie pomaga na boisku.

0

@Arkon tak, tylko ty chciałbyś średniego staruszka, zamiast młodego perspektywicznego grajka.

1

@Pawel13sz Pewnie jest dużo orlików w Barcelonie, to niech idzie i se zagra.

0

@Cule1234 Którą środą i którym czwartkiem? Za tydzień, dwa, trzy?

0

@Encore I bardzo dobrze :)

3

@urbipl Przesada, bo laska rzuciła się na policjanta a on oddał? Czyli jak ja pójde ulica i mnie laska zacznie bic to ja mam stać i nie reagowac?? XDDD

0

@Wittgenstein Ponoć Thomas Partey

0

Czy mi sie wydaje czy TerStegen zrobił przeszczep włosów tez?

0

@Emhyr Juz sie nie zgadza haha

3

@MesQueUnClub96 Juz bez tego 6 i 7 lipca. Reszta git.

6

@Jakchcesz On pewnie nie wie, że nie ma kontraktu i sie wstawi na trening, może nie pierwszy trening bo zaśpi ale sie wstawi.

14

To jest tylko hamowanie rozwoju naszych młodych wychowanków i przewalanie kasy na jego pensję.

2

1

@DonAndrzejos Szkoda ze nie Antony, a byłby w podobnej cenie.

1

@COU_11 Moim zdanie Antony to duzo lepsza opcja niz ten Raphinia

0

@doc 11 bankowo

1

@PatrychoO Reklamówkę pełną pustych opakowań po np. produktach spożywczych.

0

@ElKamil Nie dziwię się jak sie tak zachowuje. Ptfuuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?