Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SelloutCrowd Jak oglądasz mecz tylko dla Lewego, to idź spać.
0
@ViscaBarca123 Mi jakiś error wyskakuje.
1
@taris Jest na ElevenSport.
0
@Zbyszko z Bogdańca A co do tej ponad połowy trofeów co zdobylismy przez 100 lat- to wcale nie mielismy najlepszego składu na świecie z Iniestą, Xavim, Busim w top formie, Danim Alvesem, Puyolem itd. xDDD Jasne sam wygrał wszystkie te trofea xD. No chłopie skończ już
0
@Bogan No dokładnie... Ale tutaj widać, że niektorzy myślą, że Messi wygrywa mecze sam.
0
@redbed123 Tak sądzę, bo on to stwierdził po jednym sezonie, na dodatek nie mogliśmy kupować zawodników, bo byliśmy w tragicznej sytuacji finansowej przez wiadomo kogo.
0
@Zbyszko z Bogdańca Jakby był w barcy to z reprezentacja tez moglby wygrać 2 trofea, a w Barcy tez mógłby odpasc z Eintrachtem... Widac ze nie znasz sie i masz 15 la.
0
@Zbyszko z Bogdańca CHodzi i piłke klubowa... najpierw gadasz o pilce klubowej potem o reprezentacji xDD
0
@Zbyszko z Bogdańca No spoko, ale skad wiesz jakby to było jaky ten Messi byl?
1
@Zbyszko z Bogdańca Ugrał coś w tym sezonie Messi z PSG? Oprocz ligi ogórkow?
0
@Zbyszko z Bogdańca Zobaczymy jak to bedzie wyglądac w tym sezonie.
0
@Zbyszko z Bogdańca A skad wiesz co by było jakby był Messi? XD
1
@Encore Szkoda, że nie pomaga na boisku.
0
@Arkon tak, tylko ty chciałbyś średniego staruszka, zamiast młodego perspektywicznego grajka.
1
@Pawel13sz Pewnie jest dużo orlików w Barcelonie, to niech idzie i se zagra.
0
@Cule1234 Którą środą i którym czwartkiem? Za tydzień, dwa, trzy?
0
@Encore I bardzo dobrze :)
3
@urbipl Przesada, bo laska rzuciła się na policjanta a on oddał? Czyli jak ja pójde ulica i mnie laska zacznie bic to ja mam stać i nie reagowac?? XDDD
0
@Wittgenstein Ponoć Thomas Partey
0
Czy mi sie wydaje czy TerStegen zrobił przeszczep włosów tez?
0
@Emhyr Juz sie nie zgadza haha
3
@MesQueUnClub96 Juz bez tego 6 i 7 lipca. Reszta git.
6
@Jakchcesz On pewnie nie wie, że nie ma kontraktu i sie wstawi na trening, może nie pierwszy trening bo zaśpi ale sie wstawi.
14
To jest tylko hamowanie rozwoju naszych młodych wychowanków i przewalanie kasy na jego pensję.
2
@TheNekro94 tak
1
@DonAndrzejos Szkoda ze nie Antony, a byłby w podobnej cenie.
1
@COU_11 Moim zdanie Antony to duzo lepsza opcja niz ten Raphinia
0
@doc 11 bankowo
1
@PatrychoO Reklamówkę pełną pustych opakowań po np. produktach spożywczych.
0
@ElKamil Nie dziwię się jak sie tak zachowuje. Ptfuuu