0

@macio_944 Trochę nie rozumiem. Co jest "słabego" w tym, że ktoś pije alkohol ze względu na procenty? Czy to czasami nie jest główny cel picia alkoholu aby odczuć jego działanie?

0

@blaugrana49 Kto zapomniał, ten zapomniał.

1

@Jacu327 Ale ma zadbaną tę brodę.

0

@chudym 10/12 do soboty? La locura! To jednak Tobie polecam guaranę, a nie temu, który narzekał na brak energii przez oglądanie Brazylii - Argentyny :D

2

@chudym Zaiste, La Rambla jest dziwnym miejscem. Samotność? Polecam zaopiekowanie się zwierzęciem. Ale dbaj o nie, ponieważ jak każde stworzenie, ma swoje potrzeby! Jeżeli to nie pomoże, to jest jeszcze Netflix.

1

@ArterkHD Wypij koktajl z guaraną. Polecam od 8 do 10 gramów (sproszkowana). Taka ilość zapewni energię nawet do 8 godzin. Guarana jest niesamowita.

0

@szymonekk W sumie, to byłoby to ciekawe. "Cincodente".

1

@AboveYou Oby Gazprom do Ciebie nie zadzwonił z pretensjami :P

0

@Esteban_ Bób Hodor Włoszczyzna

0

@Jakchcesz Na szczęście są waporyzatory ;)

0

@Danny Gaucho :O nawet nie wiedziałem, że jeszcze żyje. Byłem przekonany, że została wchłonięta przez własne silikony (* ( * )

1

@Hanok E tam. W takie upały to nawet z 2 godziny rżnę w piłę na dworze. Protekszyn jest: smarowidło coby nie mieć oparzeń, co najmniej 3 litry wody, chusta na głowie, bez koszulki. Boskie upały.

1

@ksobi Nie wiem właśnie, ale jest ich od diabła w H&M! I weź tutaj kup normalne spodnie. U mnie weryfikacja spodni kończy się na etapie próby przeciśnięcia łydki przez te slim nogawki.

2

@hen0x Owszem! Przecież wystarczy nie mieć na sobie "jajogniotów". No chyba, że ktoś ma bokserki, ale spodnie "slim-super-turbo-fit-rurki-no-space-for-cojones".

2

@rocky5 Mogą, ale powinni wiedzieć, że np. wrzeszczenie, płakanie i bieganie dziecka po restauracji jest brakiem szacunku dla innych. Nie brakuje rodziców, którzy mają do po prostu gdzieś - dziecko wyje, a rodzice rżną głupa i jedzą sobie posiłek.

0

@chudym Mnie osobiście - odkąd rzuciłem ćmiki - monstrualnie wkur%#a kiedy ktoś pali metr ode mnie i za nic ma sobie to, że dym leci prosto mi w twarz (w ogóle, to jest chyba jakaś klątwa, że dym zawsze leci w kierunku osób niepalących :D). Nie dość, że smród jest ogromny, dym duszący, to także jest to zwyczajnie denerwujące. Polecam wszystkim aby w takiej sytuacji wykazać się asertywnością, a jak się nie da, to po prostu chamstwem.

0

@chudym Kolego, nie da się ukryć, że większość palaczy nie interesuje obecność ludzi niepalących, ale nie uogólniaj proszę. Paliłem przez 13 lat i zawsze osoby, które nie paliły stawiałem na pierwszym miejscu. Poza tym, równie dobrze można napisać podobny tekst dotyczący samochodów, bezdomnych żuli, niesprzątniętego gówna psiego na chodniku, mlaskania w restauracji, wrzeszczących bachorów w restauracji.

4

@qbsonFCBarca Gdzie tutaj brak szacunku? Dani, zwłaszcza w ostatnim sezonie u nas, był totalnie "Dani-wrzutka-nie-cofam-się-kiedy-stracę-piłę" :P

0

@olejtm Aha, tej.

2

@V e B 96 Zapewne pamiętają chude lata, a dzięki temu potrafią docenić zdobyte przez nas puchary.

0

@SceptycznyFan No wiem :D Ale określenie Argentyńczyka "amerykańcem" nie jest chyba odpowiednie. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że ww. odnosi się tylko do mieszkańców USA.

0

@szkutnik91 Amerykańcem? Messi from New Jersey?

0

@Socjopata Ale Ty się dowiedziałeś o nich wczoraj dopiero? :P

5

@Ibra9PSP Ale to nie jest jakiś plan wycieczki. Nie znajdziesz tablicy, na której będzie informacja "Dzień pierwszy: narkotyki. Dzień drugi: taplanie się w błocie i odchodach. Dzień trzeci: okazjonalny seks bez zabezpieczenia (koniecznie po narkotykach). Dzień czwarty: konkurs obsrania toi toi'a.". A co powiesz o niejednej (a może nawet każdej?) plaży nad naszym morzem podczas upalnego lata? Nie brakuje tam ludzi, którzy zachowują się skandalicznie: chleją, wydzierają się, są wulgarni, często agresywni (po alkoholu), nieodpowiedzialni (czytaj: "chojraczą", a później są tragedie). Równie dobrze mógłbyś z jednego wypadu nad morze wyciągnąć same negatywne rzeczy. Dodaj jeszcze sprzedawców popkornu, którzy wydzierają się i chyba wielu denerwują swoją monotonną gadką. Teoretycznie z każdej sytuacji, w której masz do czynienia z różnymi ludźmi, możesz wyciągnąć coś złego. Dla mnie także na Woodstocku mają miejsce niektóre rzeczy dalekie od moich oczekiwań, ale jest tam możliwość spędzania czasu daleko od tych, którymi ewidentnie Ty gardzisz. W samej Biedronce są pozytywy i negatywy, a co dopiero na festiwalu, na którym są tysiące ludzi.

6

@Ibra9PSP Co Ty masz z tymi zwierzętami? Zdajesz sobie sprawę, że królestwo, do którego należysz, to "zwierzęta"? Poza tym, jakie zwierzęta masz na myśli? Ryjówki, rosomaki, tapiry, gronostaje, zebry, bonobo?

5

@Wawrzyszewski Kolego, trudno zaprzeczyć temu, że wśród uczestników festiwalu są tacy, którzy nawet i srają na sufit w Toi Toi'u, ale uogólnianie - jak zawsze - nie ma sensu, a w tym przypadku jest obraźliwe. Równie dobrze można pisać tak o kibicach, którzy muszą płacić za zachowanie kiboli.

4

Komentarz usunięty

0

@l0Messini Jedzenie ;)

2

@TheNekro94 I że mają czelność jechać na wakacje po przegranej w LM :D

1

@SeeleyBooth Przecież tak jest od tysięcy lat. Ludzie są z natury ciekawscy, ba, wścibscy i niejednokrotnie dawali się kierować przez informacje, które nie mają tak naprawdę żadnego znaczenia. No ale cóż, każdy czym się karmi. Słuchacze i czytelnicy są dla dziennikarzy niczym kryl dla płetwala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?