O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 167
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Gola, który dał remis nie strzelił Keita, a Yatabare. Keita strzelał panowie na 4:1 oraz 4:3. Drugi gol z woleja, na 4:1 po błędzie bramkarza na pustą bramkę.

Mecz niewiarygodny. Z 4:0 na 4:4, szacunek dla Mali.

0

Barca gniecie niesamowicie, Ruskie zupełnie nie mają sytuacji. Ale ta bramka ustawiła mecz, kolesiowi weszła piłka życia, a teraz autobus w bramce. Szkoda, bo gdyby nie to, ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

0

Ale co się w ogóle stało? Jak zwykle szukacie dziury w całym.

Nie rozumiem w żadnym stopniu czepiania się autora tekstu, nie napisał nic co mogłoby kogoś urazić. fcbarca.com to strona dla Cules, więc to w stronę nich są kierowane zapowiedzi spotkań, nie w stronę kibiców ekipy przeciwnej czy innych zespołów. Jeśli chcesz obiektywizmu, od tego są strony o całej lidze.

Wszystko w tym spotkaniu przemawia za Barceloną, 4 wygrane, dobra forma, seria 3 porażek Malagi, statystyki ostatnich spotkań. Dlaczego więc nie możemy być pewni swego? Mamy teraz klękać przed każdym rywalem i prosić, żebyśmy mogli wygrać chociaż 1:0? Za drużyną musimy stać murem i twardo wierzyć w wygraną. Tym bardziej, że mamy do tego podstawy.

0

Sytuacja z Thierrym była do przewidzenia. Wspominałem o tym podczas trwania letniego mercato. Już w zeszłym sezonie Francuz przeplatał kilka słabych występów, z tymi świetnymi. Ile razy w tamtym sezonie wieszano na nim psy po różnych spotkaniach. Myślę, że i podobnie będzie w tym sezonie. Henry będzie grał słabo, by w następnym meczu uratować nam trzy punkty. Lata lecą, Henry ma w nogach już sporo sezonów, wygrał wszystko to co chciał. Ten piłkarz to geniusz, darzę wielką sympatią tego zawodnika. Ale to nie ta sama dynamika i zwrotność, to widać. Mam nadzieję, że juz niedługo zobaczymy występ Henry'ego jakiego oczekujemy ;).

Trafna uwaga socio adamo, Ukrainiec zaliczył słabszy wytęp z Atletico, niż nasz kapitan z Racingiem. Puyol nie notował strat, był bardzo pewny, podawał dokładnie. Nie udzielał się w ofensywie jak Pique, ale ktoś musi zostawać. Nie fair, że tamtem występ Czygrynskiego i ten Puyola, został tak samo oceniony. Co do reszty nie mam zastrzeżeń.

0

Już dajcie spokój temu koledze. To jeden z większych hejterów tutaj, każdy jego post zawiera prowokację. On zawsze znajdzie tą drugą stronę medalu.

Jedno z lepszych naszych spotkań w tym sezonie. Szkoda dwóch głupio straconych bramek, mogliśmy zagrać na zero z tyłu. Henry musi coś zrobić, na razie gra słabo. Ibra kolejny gol. Ogólnie pozytywnie ;)

Zobacz wszystkie

0

Tak najlepiej na wstawić Bojana, którego dobre mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Nie przesadzajmy ludzie, nie wstawiajmy od razu Krkica za Eto'o.

Co do tych sytuacji, ja się nie dziwie. Eto'o bodajże od meczu z Betisem nie zdobył żadnej bramki, w klasyfikacji strzelców po piętach depczą mu Villa i Messi, który znów wczoraj trafił z karnego. Więc nasza czarna perła szukała tego gola, E2 bardzo chciał go strzelić, jednak mu się nie udało. Na pewno w niektórych sytuacjach zachował się dość głupio i nie wiadomo czy w meczu z lepszym przeciwnikiem nie zemściłoby się to na nas, ale poczekajcie. Na razie to on jest liderem klasyfikacji z 23 trafieniami.

0

Rzeczywiście na najlepsze trzeba również zaliczyć z tyłu "na zero", wreszcie po długim okresie Valdes nie puścił gola to może również nas cieszyć. Co do najgorszego to kij w nieskuteczność, ważne że wygraliśmy, ale szkoda Puyola i to rzeczywiście najgorszy aspekt w spotkaniu.

0

Gola, który dał remis nie strzelił Keita, a Yatabare. Keita strzelał panowie na 4:1 oraz 4:3. Drugi gol z woleja, na 4:1 po błędzie bramkarza na pustą bramkę.

Mecz niewiarygodny. Z 4:0 na 4:4, szacunek dla Mali.

0

Oby taka radość była po RCD ;] Piękny widok, wreszcie nasza drużyna z pucharem.

0

Ale co się w ogóle stało? Jak zwykle szukacie dziury w całym.

Nie rozumiem w żadnym stopniu czepiania się autora tekstu, nie napisał nic co mogłoby kogoś urazić. fcbarca.com to strona dla Cules, więc to w stronę nich są kierowane zapowiedzi spotkań, nie w stronę kibiców ekipy przeciwnej czy innych zespołów. Jeśli chcesz obiektywizmu, od tego są strony o całej lidze.

Wszystko w tym spotkaniu przemawia za Barceloną, 4 wygrane, dobra forma, seria 3 porażek Malagi, statystyki ostatnich spotkań. Dlaczego więc nie możemy być pewni swego? Mamy teraz klękać przed każdym rywalem i prosić, żebyśmy mogli wygrać chociaż 1:0? Za drużyną musimy stać murem i twardo wierzyć w wygraną. Tym bardziej, że mamy do tego podstawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?