0

@Europejczyk1980 ten holownia spada i spada od momentu kiedy płakał do konstytucji a dalej 3 xdd

0

Gdyby była opcja wymiany Arthura za de ligta bylibyście za tym?

0

@BarcaInfo sytuacja na rynku aż się prosi żeby wykupić Wernera za tą klauzulę...

4

@kamiVeB holenderki urocze kobiety. Lieke Martens też temu dowodzi ;)

1

@IronSanHybrid fajnie było zobaczyć tych aktorów ponownie w gangsterskim filmie. Sama historia która w zasadzie jest oparta na faktach na prawdę nadawała się na materiał filmowy i cieszę się że to właśnie ta trójka w nim wystąpiła.

1

Ivan "nieugięty" Rakitic :D :D

0

@kibic barcy Nie zagłosuję na PIS a tym bardziej na PO :)

0

Coraz mniej czasu... Sandro Tonali w jego miejsce

1

@Janiama Trzaskowski prezydentem xD automatycznie nachodźcy z Afryki wpadają na socjal do Polski, a ludzie pokroju kidawy i rabieja przejmują stery w państwie. AHAHAHAAHAHAH

0

@Arkon ze skrajności w skrajność..

0

@FCB24 Lukasyno. "Co Ci z wolności zostało? Maska i sztokholmski syndrom"

1

"Nie znudziła się jeszcze banda czworga" :D :D :D :D

0

@darr0o a co do ceny 60 mln to fakt jest dość spora jak na zawodnika z brescii xd ale podobno teraz w modzie wymiany piłkarzy możnaby jakoś się dogadać wydaje mi się.

0

@FranzMaurer wcześniej nie widziałem nikogo innego jak de jonga w miejscu busquetsa, ale jednak po obejrzeniu tego młodziaka zmienił mi się pogląd na to. Zdecydowanie spróbowałbym wcielić tego piłkarza w miejsce busiego jednakże myślę że Sandro chciałby zbyt szybko grać pierwsze skrzypce no a w Barcy to trzeba mieć dużą cierpliwość żeby doczekać się swojej szansy.

1

@darr0o nie powiedziałbym że ta sama sytuacja co z piątkiem. Charakter i psychika którą prezentuje Tonali w tak młodym wieku jest na prawdę imponująca śmiem go porównać do samego puyola zadziorność do grania widać że mu zależy na potędze zespołu. Piątek to... Ah zostawiam to bez komentarza.

7

Zakupienie Sandro Tonaliego byłoby bardzo dobrym przyszłościowym ruchem transferowym. Busquets ma już swoje lata Barca powinna rozglądać się za jego następcą, co prawda jest Oriol, ale z mojego punktu widzenia on nie wykazuje aż takiego potencjału żeby w przyszłości wskoczyć na poziom Sergiego. Tonali zaś stanowiłby idealne dopełnienie w środku pola polecam obejrzeć jakiś highlights zapoznajcie się z jego umiejętnościami i napiszcie co o nim sądzicie.

1

Oriol Busquets jest za słaby, nie wskoczy na poziom Sergiego. Jak zarząd nie zdecyduje się zakupić Sandro Tonaliego bedzie ten sam lament co był po Matthijs De Ligt.

0

@Chinaski Ja tylko wpadłem się przywitać. Hej zwolenniku Usraela :)

2

Sandro Tonali ma wielki talent jego nominalna pozycja to pomoc defensywna. Zarząd powinien poważnie rozważyć transfer tego chłopaka Busi też już swoje lata ma, a ambicje młodego wlocha oraz charakter na prawdę imponują. Sami zobaczcie go w akcji.

2

@Kapitan hawk a czemu ty wszystkich wyznawców katolicyzmu wrzucasz do jednego wora? i szerzysz tutaj jakieś mowy nienawiści

2

@MichVeB LS Dembele PS Sancho

0

ale zjeane xddd

0

@kamilop Podzielam zdanie, a Aouar już od dawna w moich oczach widziany w Barcelonie.

0

Kalidou to duża strata dla Napoli na ten mecz. Nasza ofensywa powinna to wykorzystać.

4

@KacperVEB Życie jest piękne.

1

druga połowa dla Puiga! Frenkie & Riqui

0

Rakitic z Busketsem bez zmian gra na stojąco

0

Nic ten buskets nie wnosi już do tej drużyny... To jest k.... dramat

0

no no..........

2

Zobaczcie jak oni panikują.. Co za amatorka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?