Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Skład na Atletico:
Luuk De Jong
Jutgla Brereton Traore Braithwaite
Abde Dembele Depay
Torres Aubameyang Fati
Pierwszy do wejścia: Illias Akhomach
7
@Lukseh 23:59 Messi w Barcelonie. Argentyńczyk chce wrócić.
00:01 Niestety zabrakło czasu.
0
@FC1899Barca Dziękuje bardzo.
0
@DonRybson Messi z Neymarem na plecach! :O
0
@LS Adama nie robi fake shotów.
1
Gdyby udało się jeszcze załatwić jakimś cudem jakiegoś zmiennika Albie to by było idealnie. Teraz nawet Firpo by się przydał.
0
@Hanok Lepsze to niż Braithwaite - Morata - Luuk
5
@kkbarca No z tym Depayem może być ciężko bo Xavi coś za nim nie przepada.
26
Kto by do Barcelony nie przyszedł to zawsze jest to coś nowego i tym bardziej oczekuje się kolejnego meczu.
1
@Mr8lack 5h 30m
0
@FC1899Barca To teraz mundial, co? ;>
5
@Coutinho007 Adama to wygląda jakby miał jakieś zboostowane DNA.
1
@tomek8756 Mieli, ale czarne.
0
@jeyx77x Transfermarkt. Chyba ma 154 spotkania rozegrane.
0
@Zoker Statystyki raczej nie działają na jego korzyść skoro u Wilków strzelił bodajże 11 bramek w 154 spotkaniach.
No, ale zobaczymy.
0
@speed1 Oglądałem Dziennikarskie Zero, niestety nic takiego tam nie słyszałem.
2
Oglądając filmik Marcina Najmana dochodze do wniosku, że jest on największym beneficjentem usunięcia łapek w dół przez YouTube. Kto wie, może on sam grzebał w tym palce.
23
Chciałem kupić psa, ale mam już trzy, więc nie kupie.
5
To jest niesamowite jak szybko można zjechać z jakością składu. Jakiś czas temu MSN i tryplet, potem Messi z Suarezem byli o krok od finału LM z Tottenhamem, a teraz Luuk, Braithwaite i Adama Traore będą się bić z Napoli w Lidze Europy, w dwumeczu, w którym niekoniecznie jesteśmy faworytem.
0
@FCBMati10 Spójrz dwa posty wyżej.
0
@AllBundy Spójrz post wyżej.
0
Żarty żartami, ale gdyby Barcelona miała sekcje Rugby to by był transfer 2 w 1.
2
Puig vs Adama Traore
Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?
5
@taris Jak miał 19 lat, a nie 26.
2
Trzeba definitywnie zmienić taktykę na 4-2-3-1.
Napastnik - Luuk De Jong
Ofensywny pomocnik - Morata
Lewe skrzydło - Braithwaite
Prawe skrzydło - Adama Traore
...
4
@Verema Mental Krisztiano
0
@JonSnow Mój pies dosyć często tym wymiotuje. Weterynarz mówił, że to normalne, ale wizyta nigdy nie zaszkodzi.
0
@busquets5 No mamy na stronie chyba bardzo wiele osób, które oglądają Barcelone B bo w pierwszej drużynie Balde to ma z 50 minut, a i tak niektórzy by go widzieli w pierwszym składzie nawet na Bayern.
0
Jedyna nadzieja w geniuszu Luuka De Jonga. Można znowu walnie jakąś przewrote i tym razem wpadnie.
Boże, jak to w ogóle brzmi...
1
Nie opuściłem żadnego meczu Barcy dobre 2 lata, a i tak nadal mnie to dziwi jak przeciętnym zespołem jesteśmy.