4

Skład na Atletico:
Luuk De Jong
Jutgla Brereton Traore Braithwaite
Abde Dembele Depay
Torres Aubameyang Fati

Pierwszy do wejścia: Illias Akhomach

7

@Lukseh 23:59 Messi w Barcelonie. Argentyńczyk chce wrócić.
00:01 Niestety zabrakło czasu.

0

@FC1899Barca Dziękuje bardzo.

0

@DonRybson Messi z Neymarem na plecach! :O

0

@LS Adama nie robi fake shotów.

1

Gdyby udało się jeszcze załatwić jakimś cudem jakiegoś zmiennika Albie to by było idealnie. Teraz nawet Firpo by się przydał.

0

@Hanok Lepsze to niż Braithwaite - Morata - Luuk

5

@kkbarca No z tym Depayem może być ciężko bo Xavi coś za nim nie przepada.

26

Kto by do Barcelony nie przyszedł to zawsze jest to coś nowego i tym bardziej oczekuje się kolejnego meczu.

1

@Mr8lack 5h 30m

0

@FC1899Barca To teraz mundial, co? ;>

5

@Coutinho007 Adama to wygląda jakby miał jakieś zboostowane DNA.

1

@tomek8756 Mieli, ale czarne.

0

@jeyx77x Transfermarkt. Chyba ma 154 spotkania rozegrane.

0

@Zoker Statystyki raczej nie działają na jego korzyść skoro u Wilków strzelił bodajże 11 bramek w 154 spotkaniach.

No, ale zobaczymy.

0

@speed1 Oglądałem Dziennikarskie Zero, niestety nic takiego tam nie słyszałem.

2

Oglądając filmik Marcina Najmana dochodze do wniosku, że jest on największym beneficjentem usunięcia łapek w dół przez YouTube. Kto wie, może on sam grzebał w tym palce.

23

Chciałem kupić psa, ale mam już trzy, więc nie kupie.

5

To jest niesamowite jak szybko można zjechać z jakością składu. Jakiś czas temu MSN i tryplet, potem Messi z Suarezem byli o krok od finału LM z Tottenhamem, a teraz Luuk, Braithwaite i Adama Traore będą się bić z Napoli w Lidze Europy, w dwumeczu, w którym niekoniecznie jesteśmy faworytem.

0

@FCBMati10 Spójrz dwa posty wyżej.

0

@AllBundy Spójrz post wyżej.

0

Żarty żartami, ale gdyby Barcelona miała sekcje Rugby to by był transfer 2 w 1.

2

Puig vs Adama Traore

Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

5

@taris Jak miał 19 lat, a nie 26.

2

Trzeba definitywnie zmienić taktykę na 4-2-3-1.

Napastnik - Luuk De Jong
Ofensywny pomocnik - Morata
Lewe skrzydło - Braithwaite
Prawe skrzydło - Adama Traore

...

4

@Verema Mental Krisztiano

0

@JonSnow Mój pies dosyć często tym wymiotuje. Weterynarz mówił, że to normalne, ale wizyta nigdy nie zaszkodzi.

0

@busquets5 No mamy na stronie chyba bardzo wiele osób, które oglądają Barcelone B bo w pierwszej drużynie Balde to ma z 50 minut, a i tak niektórzy by go widzieli w pierwszym składzie nawet na Bayern.

0

Jedyna nadzieja w geniuszu Luuka De Jonga. Można znowu walnie jakąś przewrote i tym razem wpadnie.

Boże, jak to w ogóle brzmi...

1

Nie opuściłem żadnego meczu Barcy dobre 2 lata, a i tak nadal mnie to dziwi jak przeciętnym zespołem jesteśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?