2

@4drian0 Lepszy byl patent na kursor myszy bo jest mniejszy ;]

1

@Dani13 1/3 zawodników wypisanych to u nas nie ma nawet w kadrze: Puiq, Minqeza, Busqets.

3

@Gaz Koeman jest na wylocie. Wątpie, że poprowadzi następny mecz.

0

@colossus Gdzie widzisz tam clickbait? Te słowa nie są wyrwane z kontekstu.

0

@Pawlusek Przecież Laporta zwolnił Pimiente z Barcelony B. Teraz ma trenować główną drużynę? ;]

0

@KaJoFCB Wygrałby więcej meczów z drużynami z topu od Koemana. Do tego znacznie lepszy motywator (co w przypadku Koemana nie jest trudne).

3

@abram3k Terrorysta z Rosario blokuje Griezmanna.

2

@prokofiew Nikt w obecnej Barcelonie nie oczekuje zwycięstw 5-0.

10

@Joe_Pesci Już bez przesady. Jako pierwszy zdecydował się na obniżkę wynagrodzenia. Odstawił reprezentacje przed turniejem gdy akurat bardzo dobrze jej szło. Może nie wyszło mu w Barcy jako trenerowi, ale miłości do klubu odmówić mu nie można.

4

@macio_944 Ronald Koeman nie lubi tego.

3

@Kettger No i się nie sprawdziło bo już we wrześniu go nie będzie.

3

@Messibestplayerintheworld Biorąc pod uwage jego zaplastrowane plecy to raczej kontuzja.

5

Miał Koeman to swoje 4-2-3-1 w Holandii i mu działało to zachciało mu się Barcelony - i to jeszcze przed turniejem.

Załóżmy, że jesteście selekcjonerem reprezentacji Polski (takim prawdziwym, a nie z La Rambli). Rzucacie reprezentacje dla Barcy?

2

@Kondziubarca Dzięki mnie Barcelona wróci na szczyt.

1

@Woland10 Wow, chyba twój pierwszy post, który ma jakikolwiek sens.

Myśle, że Laporta ma gdzieś czego chcą fani. Widzi, że Koeman jest spalony to go zwalnia.

0

0

@Kamiloza91 Akurat Real to teraz najmniejszy problem bo u Nas jest taki syf, że szkoda gadać.

0

@Joe_Pesci Przecież od lat wiadomo, że Koeman to nie jest mistrz kontaktów międzyludzkich. W każdym klubie ma z kimś problem. U nas trafiło na Pjanica i Pucia.

1

W sumie to i lepiej. Laporta wreszcie sobie weźmie trenera, którego chce i się skończy to przeciąganie liny w wywiadach. Im szybciej tym lepiej.

0

@Seledynowy Włącz sobie lepiej jakiś mecz z Cadizem Realu Zidana. Prawie to samo, a mniej się zdenerwujesz.

6

Koeman stawia na młodych zawodników.

Po czym stwierdza, że nie ma zawodników do grania tiki taki.

Zawodników, którzy są wychowankami La Masii.

Motywacyjny geniusz.

1

Koeman naprawde myśli, że jak wróci mu Ansu i Dembele to zaczną grać fantastyczny futbol. :)

0

@clyde Realem grałaś? uuuu, mamy impostora na stronie.

0

@kaligrad Dest jest lepszy w obronie. W ataku Semedo dawał więcej (nie żeby dużo).

Ogólnie na ten moment poziom podobny.

0

Mamo, kupmy sobie Real Madryt.
Przecież mamy Real Madryt w domu.
Real Madryt w domu:

Tak można w skrócie opisać naszą niesamowitą taktykę na wrzutki.

1

Pique na 9. Koeman geniuszu.

0

Ciekawe czy jak się tyłek zacznie palić Koemanowi to wrzuci Puiga tak jak w zeszłym sezonie. ;]

0

@Kengo To nie wrażenie. Oni z 10 minut leżeli. Sędzia doliczył 4 minuty.

1

Można mieć słabszych zawodników, ale przecież w ich grze nie ma żadnego ładu. Zero jakichkolwiek wytrenowanych zagrań. Jakieś wrzutki niewiadomo do kogo.

Sędzia też jest niezły. Granada leży na murawie z 10 minut, a ten 4 dolicza. Strzelałem w 8 minut doliczonych. Przeliczyłem się.

0

@Mizander PSG

Znaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?