Jak z MC nie zagra Adriano ktory nie raz udowoadniał ze ma dobry strzal z dystansu tylko slaby od jakiegos czasu Alba to nie wiem po prostu... juz nie wspomne o Cescu..
Sam się nie znasz.. jestem pewny że nie chcesz KUNA poniewaz ani razu nie widziales go w akcji i podejzewam ze nie wiesz o kim jest mowa ;o
"Już mielismy taką drużyne i co sie stało?" masz na mysli jak byl Ronaldinho? Moim zdaniem bylo wspaniale :D
Do wszystkich. Moje zdanie jest takie ze jezeli Messi nie bedzie mial formy albo bedzie mial dluga kontuzje to leżymy. Bo bo Messi jest naszym napedem a tak to zawsze bedzie KUN. Nie wspomne o tym co by sie dzialo jak by obydwoje byli w formie xDD
Komentarze
0
1
Dobry meczyk!!!
Destro! Destro!
1
O ile zostanie na przyszły sezon :)
0
Jak z MC nie zagra Adriano ktory nie raz udowoadniał ze ma dobry strzal z dystansu tylko slaby od jakiegos czasu Alba to nie wiem po prostu... juz nie wspomne o Cescu..
0
bez przesady...
1
Dobry meczyk!!!
Destro! Destro!
1
O ile zostanie na przyszły sezon :)
0
ostrzeżenie
mod
0
noi
Sam się nie znasz.. jestem pewny że nie chcesz KUNA poniewaz ani razu nie widziales go w akcji i podejzewam ze nie wiesz o kim jest mowa ;o
"Już mielismy taką drużyne i co sie stało?" masz na mysli jak byl Ronaldinho? Moim zdaniem bylo wspaniale :D
Do wszystkich. Moje zdanie jest takie ze jezeli Messi nie bedzie mial formy albo bedzie mial dluga kontuzje to leżymy. Bo bo Messi jest naszym napedem a tak to zawsze bedzie KUN. Nie wspomne o tym co by sie dzialo jak by obydwoje byli w formie xDD
0
aa i co do gwiazd to nie mozesz tego powiedziec o Barcelonie. Bo gwiazdy to ma np . real my w cale nie mamy aż takich gwiazd duzych.