O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 260
  • Polecenia 2

Komentarze

0

1

Dobry meczyk!!!

Destro! Destro!

1

O ile zostanie na przyszły sezon :)

0

Jak z MC nie zagra Adriano ktory nie raz udowoadniał ze ma dobry strzal z dystansu tylko slaby od jakiegos czasu Alba to nie wiem po prostu... juz nie wspomne o Cescu..

0

bez przesady...

Zobacz wszystkie

1

Dobry meczyk!!!

Destro! Destro!

1

O ile zostanie na przyszły sezon :)

0

ostrzeżenie

mod

0

noi

Sam się nie znasz.. jestem pewny że nie chcesz KUNA poniewaz ani razu nie widziales go w akcji i podejzewam ze nie wiesz o kim jest mowa ;o

"Już mielismy taką drużyne i co sie stało?" masz na mysli jak byl Ronaldinho? Moim zdaniem bylo wspaniale :D

Do wszystkich. Moje zdanie jest takie ze jezeli Messi nie bedzie mial formy albo bedzie mial dluga kontuzje to leżymy. Bo bo Messi jest naszym napedem a tak to zawsze bedzie KUN. Nie wspomne o tym co by sie dzialo jak by obydwoje byli w formie xDD

0

aa i co do gwiazd to nie mozesz tego powiedziec o Barcelonie. Bo gwiazdy to ma np . real my w cale nie mamy aż takich gwiazd duzych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?