powiedzmy sobie szczerze... mamy 7 pkt straty do realu... Real gra mecz z nami na Camp Nou a kto wygra ten pojedynek, wszyscy wiemy :) trzeba liczyć na wpadke realu w postaci przegranej lub trzech remisów :)
Uważam że ewentualny transfer Neymara do Barcelony, będzie w pewnym sensie, krokiem w tył. Podstawowa jedenastka jest już ułożona, wszyscy się dobrze komunikują na boisku, włączenie go do gry w pierwszym składzie byłoby bardzo trudnym przedsięwzięciem. Teraz jest trudno wybrać czołowy skład, mamy drużynę naszpikowaną gwiazdami, jest on kompletnie zbędny. Niech rozwija się w Santosie. Wracając do tego kroku w tył, wydaje mi się że styl jego gry przypomina mi Ronaldinho(może nie do końca) ale włączając go do pierwszego składu, drużyna by na tym straciła, poprzez jego niepotrzebne, zjawiskowe zwody, które sa w barcelonie niepotrzebne. Oni przemieszczają się wymieniając podania, grając piłką. Jeśli dołączyłby do drużyny, podejrzewam że wszystko zaczęło by się kręcić wokół niego, tak jak w przypadku ronaldinho. A co do newsa, jeśli to prawda, że poprosił Pepa o przeniesienie do barcy, to wnioskuję że jest jeszcze kompletnie niedojrzały psychicznie, przypomina mi taboret nie człowieka;p oczywiście nie obrażając go... . Ma talent ale w Barcelonie jest zupełnie niepotrzebny. Mamy dobry system szkolenia, cieszy mnie że co roku przybywa coraz to więcej młodych zawodników ze szkółki. Oni są już ułożeni, wychowani w systemie gry barcy. Nie wiem dlaczego zawsze gdy mówi się o transferach, wszyscy zaczynają skakać z radości, że może tego kupimy a może tego, należy inwestować w młodych, gdyż oni też chcą być gwiazdami wielkiego formatu. Tak więc.. Neymarze udźwignij tą gorycz porażki, i skup się na grze w Santosie bo to jest twój świat i pracuj w nim do 2014 roku. Jeśli sie sprzedaż do klubów z Europy żeby siedzieć na ławce to....po Tobie...
Jeśli Barca nie wygra w tym sezonie CL to fatum, że Ligi mistrzów nie zdobywa się dwa razy z rzędu się jeszcze bardziej umocni. Aczkolwiek wątpię aby barca nie wygrała LM, są ponad wszystkimi, mają kompletny skład i trenera który świetnie zna realia Barcy od dziecka. LM nasza, w La liga będzie trudniej. Tutaj trzeba wygrywać wszystko, bo nigdy nie wiemy kiedy real się potknie.
a pamiętacie chyba w tamtym roku transfer Maty do nas? "Oficjalnie Mata w Barcelonie" i co? zwykła plotka, ja nie mowie że nie przyjdzie tylko poprostu uważam, że powinniśmy się wstrzymać ze świętowaniem bo Arsenal nawet tego nie potwierdził. Jeśli jesteście pewni to sie ciesze, bo również chciałbym aby Cesc u nas już był oficjalnie, ale mówie, zobacze go podpisującego kontrakt- wtedy uwierze.
Mówcie sobie co chcecie ja uwierze gdy zobacze go podpisującego kontrakt, sory ale tyle razy już był u nas, że muszę najperw zobaczyć aby uwierzyć. Nie było go na murawie owszem, ale Arsenal twierdzi że jest kontuzjowany, sory ale nie wiem komu wierzyć, zobaczymy jutro. Mam nadzieje że do nas dołączy bo będzie nieodzownym ogniwem na następny sezon.
a pamiętacie chyba w tamtym roku transfer Maty do nas? "Oficjalnie Mata w Barcelonie" i co? zwykła plotka, ja nie mowie że nie przyjdzie tylko poprostu uważam, że powinniśmy się wstrzymać ze świętowaniem bo Arsenal nawet tego nie potwierdził. Jeśli jesteście pewni to sie ciesze, bo również chciałbym aby Cesc u nas już był oficjalnie, ale mówie, zobacze go podpisującego kontrakt- wtedy uwierze.
a co stoi na przeszkodzie że nie możemy utrzymać takiej formy. Zwróćcie uwagę na to, że Barca się rozkręciła na dobre a zatrzymać ją jest niemożliwe. Oni w 6 ostatnich meczach oprócz pucharu katalonii,
strzelili 24 bramki nie tracąc żadnej, to jest nienormalne wręcz:D ale cieszy mnie to. Piszę dosyć subiektywnie ale taka jest prawda możecie się ze mną nie zgadzać ale nam kibicom Barcy, moge zaryzykować takie stwierdzenie, pozostaje tylko czekać na świętowanie zdobytych pucharów.
a co stoi na przeszkodzie że nie możemy utrzymać takiej formy. Zwróćcie uwagę na to, że Barca się rozkręciła na dobre a zatrzymać ją jest niemożliwe. Oni w 6 ostatnich meczach oprócz pucharu katalonii,
strzelili 24 bramki nie tracąc żadnej, to jest nienormalne wręcz:D ale cieszy mnie to. Piszę dosyć subiektywnie ale taka jest prawda możecie się ze mną nie zgadzać ale nam kibicom Barcy, moge zaryzykować takie stwierdzenie, pozostaje tylko czekać na świętowanie zdobytych pucharów.
"Mam lekką obawę ośrodek obrony, w tym momencie duet Ricardo i Pepe jest w lepszej formie od duetu Puyol Piqe"
a my mamy Leo:) Ludzie ja nie wiem czym wy sie przejmujecie Real nie wygra z Barcą w żaden sposób!
Nie zauważyliście że barca się rozkręciła podobnie jak w sezonie 08/09?
ostatnie mecze ligowe mówią same za siebie.
5:0 z Sevillą, 3:1 z Villarealem i Getafe i 8:0 z Almerią, do tego dochodzi w pięknym stylu wygrana z Panathinaikosem. Real nawet bramki nie strzeli:) obstawiam 2:0.
Komentarze
0
powiedzmy sobie szczerze... mamy 7 pkt straty do realu... Real gra mecz z nami na Camp Nou a kto wygra ten pojedynek, wszyscy wiemy :) trzeba liczyć na wpadke realu w postaci przegranej lub trzech remisów :)
0
Uważam że ewentualny transfer Neymara do Barcelony, będzie w pewnym sensie, krokiem w tył. Podstawowa jedenastka jest już ułożona, wszyscy się dobrze komunikują na boisku, włączenie go do gry w pierwszym składzie byłoby bardzo trudnym przedsięwzięciem. Teraz jest trudno wybrać czołowy skład, mamy drużynę naszpikowaną gwiazdami, jest on kompletnie zbędny. Niech rozwija się w Santosie. Wracając do tego kroku w tył, wydaje mi się że styl jego gry przypomina mi Ronaldinho(może nie do końca) ale włączając go do pierwszego składu, drużyna by na tym straciła, poprzez jego niepotrzebne, zjawiskowe zwody, które sa w barcelonie niepotrzebne. Oni przemieszczają się wymieniając podania, grając piłką. Jeśli dołączyłby do drużyny, podejrzewam że wszystko zaczęło by się kręcić wokół niego, tak jak w przypadku ronaldinho. A co do newsa, jeśli to prawda, że poprosił Pepa o przeniesienie do barcy, to wnioskuję że jest jeszcze kompletnie niedojrzały psychicznie, przypomina mi taboret nie człowieka;p oczywiście nie obrażając go... . Ma talent ale w Barcelonie jest zupełnie niepotrzebny. Mamy dobry system szkolenia, cieszy mnie że co roku przybywa coraz to więcej młodych zawodników ze szkółki. Oni są już ułożeni, wychowani w systemie gry barcy. Nie wiem dlaczego zawsze gdy mówi się o transferach, wszyscy zaczynają skakać z radości, że może tego kupimy a może tego, należy inwestować w młodych, gdyż oni też chcą być gwiazdami wielkiego formatu. Tak więc.. Neymarze udźwignij tą gorycz porażki, i skup się na grze w Santosie bo to jest twój świat i pracuj w nim do 2014 roku. Jeśli sie sprzedaż do klubów z Europy żeby siedzieć na ławce to....po Tobie...
Dziękuję;)
0
Jeśli Barca nie wygra w tym sezonie CL to fatum, że Ligi mistrzów nie zdobywa się dwa razy z rzędu się jeszcze bardziej umocni. Aczkolwiek wątpię aby barca nie wygrała LM, są ponad wszystkimi, mają kompletny skład i trenera który świetnie zna realia Barcy od dziecka. LM nasza, w La liga będzie trudniej. Tutaj trzeba wygrywać wszystko, bo nigdy nie wiemy kiedy real się potknie.
0
shotman - nie przesadzasz? uważam że powinien dostać bana za tego typu słownictwo.
Brawo Barca ogromne brawa. Widzę że Cesc w Barcei oficjalnie :D
0
a pamiętacie chyba w tamtym roku transfer Maty do nas? "Oficjalnie Mata w Barcelonie" i co? zwykła plotka, ja nie mowie że nie przyjdzie tylko poprostu uważam, że powinniśmy się wstrzymać ze świętowaniem bo Arsenal nawet tego nie potwierdził. Jeśli jesteście pewni to sie ciesze, bo również chciałbym aby Cesc u nas już był oficjalnie, ale mówie, zobacze go podpisującego kontrakt- wtedy uwierze.
0
Mówcie sobie co chcecie ja uwierze gdy zobacze go podpisującego kontrakt, sory ale tyle razy już był u nas, że muszę najperw zobaczyć aby uwierzyć. Nie było go na murawie owszem, ale Arsenal twierdzi że jest kontuzjowany, sory ale nie wiem komu wierzyć, zobaczymy jutro. Mam nadzieje że do nas dołączy bo będzie nieodzownym ogniwem na następny sezon.
0
a pamiętacie chyba w tamtym roku transfer Maty do nas? "Oficjalnie Mata w Barcelonie" i co? zwykła plotka, ja nie mowie że nie przyjdzie tylko poprostu uważam, że powinniśmy się wstrzymać ze świętowaniem bo Arsenal nawet tego nie potwierdził. Jeśli jesteście pewni to sie ciesze, bo również chciałbym aby Cesc u nas już był oficjalnie, ale mówie, zobacze go podpisującego kontrakt- wtedy uwierze.
0
kavulo
a co stoi na przeszkodzie że nie możemy utrzymać takiej formy. Zwróćcie uwagę na to, że Barca się rozkręciła na dobre a zatrzymać ją jest niemożliwe. Oni w 6 ostatnich meczach oprócz pucharu katalonii,
strzelili 24 bramki nie tracąc żadnej, to jest nienormalne wręcz:D ale cieszy mnie to. Piszę dosyć subiektywnie ale taka jest prawda możecie się ze mną nie zgadzać ale nam kibicom Barcy, moge zaryzykować takie stwierdzenie, pozostaje tylko czekać na świętowanie zdobytych pucharów.
0
kavulo
a co stoi na przeszkodzie że nie możemy utrzymać takiej formy. Zwróćcie uwagę na to, że Barca się rozkręciła na dobre a zatrzymać ją jest niemożliwe. Oni w 6 ostatnich meczach oprócz pucharu katalonii,
strzelili 24 bramki nie tracąc żadnej, to jest nienormalne wręcz:D ale cieszy mnie to. Piszę dosyć subiektywnie ale taka jest prawda możecie się ze mną nie zgadzać ale nam kibicom Barcy, moge zaryzykować takie stwierdzenie, pozostaje tylko czekać na świętowanie zdobytych pucharów.
0
kamil9040
"Mam lekką obawę ośrodek obrony, w tym momencie duet Ricardo i Pepe jest w lepszej formie od duetu Puyol Piqe"
a my mamy Leo:) Ludzie ja nie wiem czym wy sie przejmujecie Real nie wygra z Barcą w żaden sposób!
Nie zauważyliście że barca się rozkręciła podobnie jak w sezonie 08/09?
ostatnie mecze ligowe mówią same za siebie.
5:0 z Sevillą, 3:1 z Villarealem i Getafe i 8:0 z Almerią, do tego dochodzi w pięknym stylu wygrana z Panathinaikosem. Real nawet bramki nie strzeli:) obstawiam 2:0.