4

2

@mekston cz tery.

0

Polecam obstawić remis.

0

@Lordzi lodzia zjedz loda.

0

Siadło zdechło ARG po karnym..
Niech wygra lepszy.

0

Siadło, zdechło ARG po karnym. Niech wygra lepszy!

1

@MesQueUnClub_87 pozdrawiam :)

1

A dajmy na to taki @Kessie nie narzeka na upał mimo swojego juz sędziwego wieku dalej harata w gałe i to gdzie.

1

@MesQueUnClub_87 kurna uważaj jesteś wybrykiem natury...

0

@PIWOSZ89to do lekarza...

0

To wszystko masz? Nie udawaj greka teraz. Takim ludziom współczuję. Ale nie młodym i zdrowy. Którzy siedzą na dupie i narzekają na dwa dni ciepła siedząc na dupie.

1

@FcPortoFan1999 boli mnie mały palec drugi od lewej w lewej stopie.

2

@Kgorecki2500 no i to mi sie podoba. Jeden szczerze.

1

@marcin62 to ja jestem po srodku..żadne mrozy ani upały mi nie przeszkadzają. Nie zrzedze o kurde drugi dzien -9 albo drugi tydzien -17 po to jest zima. Ale uwielbiam lato ma być plus 36 to niech będzie.

0

@macio_944:( przykro mi :(

3

@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89

Co jest z Wami?! Jesteście w wieku 70+, jesteście otyli, macie choroby serca, jesteście alkoholikami?

Bo nie rozumiem, stopień narzekania po paru dniach ciepła w lato juz sięgnął zenitu. Wiecie w lato... (powinno byc 15 a w zimę- 300)

Albo do lekarza albo do lekarza (tego od głowy)

0

@Kgorecki2500 wymęczony remis stawiam.

1

@Luciano99 o boże nie dość, ze będzie rozwód to do tego zostanie bezdomnym z alimentami.

0

@D10SLEO postawiłeś kupon życia na Raphinha, ze przejdzie do Al-Hilal?

2

@D10SLEO taki chxj. Zapomnij.

Wygrywa się wtedy gdy nie liczysz na to.

3

Komentarz usunięty

0

@Kubsoleon nie mówiłem. Nie ma za co.

0

@Kubsoleon bierz kase. Skończy sie tak jak z Hiszpanią.

1

@FcPortoFan1999

Mam na myśli tą wypowiedz.

"Wniosek prosty.Trzeba dostać jak najmocniej na dziurę w meczu otwarcia" dlatego zapytałem jak mocno argentyna dostała w dziurę? :)

0

@FcPortoFan1999 wniosek... przypomnij ile argentyna przegrała w 2022 roku?

0

@Faro raczej Hiszpania.

0

I elegancko remis wchodzi jak złoto.

0

@Derpowsky ja sie gra gówno...

0

@Kozinho. I bardzo dobrze.

1

@Kuchar i bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?