DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W końcu!
https://ibb.co/j9vg0cdC
2
@mekston cz tery.
0
Polecam obstawić remis.
0
@Lordzi lodzia zjedz loda.
0
Siadło zdechło ARG po karnym..
Niech wygra lepszy.
0
Siadło, zdechło ARG po karnym. Niech wygra lepszy!
1
@MesQueUnClub_87 pozdrawiam :)
1
A dajmy na to taki @Kessie nie narzeka na upał mimo swojego juz sędziwego wieku dalej harata w gałe i to gdzie.
1
@MesQueUnClub_87 kurna uważaj jesteś wybrykiem natury...
0
@PIWOSZ89to do lekarza...
0
To wszystko masz? Nie udawaj greka teraz. Takim ludziom współczuję. Ale nie młodym i zdrowy. Którzy siedzą na dupie i narzekają na dwa dni ciepła siedząc na dupie.
1
@FcPortoFan1999 boli mnie mały palec drugi od lewej w lewej stopie.
2
@Kgorecki2500 no i to mi sie podoba. Jeden szczerze.
1
@marcin62 to ja jestem po srodku..żadne mrozy ani upały mi nie przeszkadzają. Nie zrzedze o kurde drugi dzien -9 albo drugi tydzien -17 po to jest zima. Ale uwielbiam lato ma być plus 36 to niech będzie.
0
@macio_944:( przykro mi :(
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89
Co jest z Wami?! Jesteście w wieku 70+, jesteście otyli, macie choroby serca, jesteście alkoholikami?
Bo nie rozumiem, stopień narzekania po paru dniach ciepła w lato juz sięgnął zenitu. Wiecie w lato... (powinno byc 15 a w zimę- 300)
Albo do lekarza albo do lekarza (tego od głowy)
0
@Kgorecki2500 wymęczony remis stawiam.
1
@Luciano99 o boże nie dość, ze będzie rozwód to do tego zostanie bezdomnym z alimentami.
0
@D10SLEO postawiłeś kupon życia na Raphinha, ze przejdzie do Al-Hilal?
2
@D10SLEO taki chxj. Zapomnij.
Wygrywa się wtedy gdy nie liczysz na to.
3
Komentarz usunięty
0
@Kubsoleon nie mówiłem. Nie ma za co.
0
@Kubsoleon bierz kase. Skończy sie tak jak z Hiszpanią.
1
@FcPortoFan1999
Mam na myśli tą wypowiedz.
"Wniosek prosty.Trzeba dostać jak najmocniej na dziurę w meczu otwarcia" dlatego zapytałem jak mocno argentyna dostała w dziurę? :)
0
@FcPortoFan1999 wniosek... przypomnij ile argentyna przegrała w 2022 roku?
0
@Faro raczej Hiszpania.
0
I elegancko remis wchodzi jak złoto.
0
@Derpowsky ja sie gra gówno...
0
@Kozinho. I bardzo dobrze.
1
@Kuchar i bardzo dobrze