Diabełek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
do roboty się weź ! :)
0
Mam nadzieję że to ironia? :)
0
Powiedz mi k....a o co tu chodzi ?
1
Jak ktoś nie wie co ze sobą zrobić czekając na mecz to polecam! https://vimeo.com/52397530
1
Mała poprawka przy Ter Stegenie, zabrakło literki powinno być "świetny"
3
Verratti moim skromnym zdaniem lepszy ale nie do wyciągnięcia a Pogba trochę przereklamowany warta max 50 baniek.
1
Jak to będzie z transmisją Gran Derbi na sts.pl? Dobra tam jest jakość będzie opóźniać albo ścinać ?
0
w obecnej chwili tylko tym się zadowala po meczach
0
Komentarz usunięty
1
Trzeba wygrywać wszystkie mecze do końca te z Realem no i .....Atletico na ich terenie. Oprócz tego musimy liczyć na potknięcie Realu. Szanse są i byłbym spokojny gdyby to była liga angielska tam każdy może stracić pkt. z każdym. Tutaj w zasadzie strata pkt. przez dwóch kolosów jest na miarę sensacji ale patrząc na trudniejszy terminarz Realu jest to możliwe :)
0
Nie ma się co oszukiwać, w tym meczu Malaga po prostu była lepsza, zawsze lepszą jest drużyna, która stwarza sytuacje, a nie ma 90% posiadania piłki; mędrkowie mówiący o autobusach - ciężko się gra? niech boska Barcelona odda piłkę, przyczai się i skontruje; elitarne ekipy poznaje się po tym, że zmieniają swoją taktykę w trakcie meczu, gdy pierwotna nie przynosi rezultatów
0
czy ty oglądałeś mecz i widziałeś gdziekolwiek miejsce na strzały z dystansu?
3
no to zabieramy się do ściągnięcia ebooka z torrentów :D
0
Hehe Barcelona to nie sklep Real, Perez już by dawno go wymienił na Pogbe żeby się koszulki sprzedawały :)
4
Ronaldo 1 gol i 1 asysta. Trochę to irytujące jest ale te statystyki zaginają rzeczywistość, zagrał średni mecz, miał mnóstwo strat 0 podań kluczowych ale i tak Hala Dekle będą patrzeć na statystyki.
0
Lord Nicklas Bendtner...
1
Oboje się świetnie uzupełniają, jeden sprawia że drugi jest jeszcze lepszy i odwrotnie
6
"Gwałcę" Replay ;D ;D
2
Aż wstałem w fotela :)
0
brakuje mi na stadionach flagi i rac, ach to były czasy :)))
1
Lol myślałem że przestrzelił w trybuny xD
1
Buahaha w jakiej ty wsi zabitej dechami mieszkasz że tak mało płacisz, ja 1400 zł sam czynsz :)
0
Po prostu ci miejscowi kibice z Katalonii są przejedzeni i rozpieszczeni sukcesami. Nawet najlepszy seks się kiedyś znudzi. Dać na stadion kibiców z Polski to dopiero będzie atmosfera :)
1
Beka z was, po ch****j o nim spamujecie. Wchodzicie na jego profil i klikacie opcje ignoruj i nie widać jego komentarzy Proste?
0
Alves to przy nim uczniak xD
0
Ronaldo już sztab niósł butle z tlenem
1
Atletico nie jest marketingowy.
0
"Problemem drużyny gości jest aż dziewięć osłabień. Dziś na pozycji stopera w Deportivo zagra 39-letni Manuel Pablo." - czyli nie ma co liczyć na stratę pkt, bardziej się skłaniam że Żyła zajmie miejsce na podium :)
2
No super praca, nie dość że grasz sobie do woli to jeszcze ci za to płacą :)
10
Pychotka jem śniadanie, szkoda że nie ma linku do filmu