2

do roboty się weź ! :)

0

Mam nadzieję że to ironia? :)

0

Powiedz mi k....a o co tu chodzi ?

1

Jak ktoś nie wie co ze sobą zrobić czekając na mecz to polecam! https://vimeo.com/52397530

1

Mała poprawka przy Ter Stegenie, zabrakło literki powinno być "świetny"

3

Verratti moim skromnym zdaniem lepszy ale nie do wyciągnięcia a Pogba trochę przereklamowany warta max 50 baniek.

1

Jak to będzie z transmisją Gran Derbi na sts.pl? Dobra tam jest jakość będzie opóźniać albo ścinać ?

0

w obecnej chwili tylko tym się zadowala po meczach

0

Komentarz usunięty

1

Trzeba wygrywać wszystkie mecze do końca te z Realem no i .....Atletico na ich terenie. Oprócz tego musimy liczyć na potknięcie Realu. Szanse są i byłbym spokojny gdyby to była liga angielska tam każdy może stracić pkt. z każdym. Tutaj w zasadzie strata pkt. przez dwóch kolosów jest na miarę sensacji ale patrząc na trudniejszy terminarz Realu jest to możliwe :)

0

Nie ma się co oszukiwać, w tym meczu Malaga po prostu była lepsza, zawsze lepszą jest drużyna, która stwarza sytuacje, a nie ma 90% posiadania piłki; mędrkowie mówiący o autobusach - ciężko się gra? niech boska Barcelona odda piłkę, przyczai się i skontruje; elitarne ekipy poznaje się po tym, że zmieniają swoją taktykę w trakcie meczu, gdy pierwotna nie przynosi rezultatów


0

czy ty oglądałeś mecz i widziałeś gdziekolwiek miejsce na strzały z dystansu?

3

no to zabieramy się do ściągnięcia ebooka z torrentów :D

0

Hehe Barcelona to nie sklep Real, Perez już by dawno go wymienił na Pogbe żeby się koszulki sprzedawały :)

4

Ronaldo 1 gol i 1 asysta. Trochę to irytujące jest ale te statystyki zaginają rzeczywistość, zagrał średni mecz, miał mnóstwo strat 0 podań kluczowych ale i tak Hala Dekle będą patrzeć na statystyki.

0

Lord Nicklas Bendtner...

1

Oboje się świetnie uzupełniają, jeden sprawia że drugi jest jeszcze lepszy i odwrotnie

6

"Gwałcę" Replay ;D ;D

2

Aż wstałem w fotela :)

0

brakuje mi na stadionach flagi i rac, ach to były czasy :)))

1

Lol myślałem że przestrzelił w trybuny xD

1

Buahaha w jakiej ty wsi zabitej dechami mieszkasz że tak mało płacisz, ja 1400 zł sam czynsz :)

0

Po prostu ci miejscowi kibice z Katalonii są przejedzeni i rozpieszczeni sukcesami. Nawet najlepszy seks się kiedyś znudzi. Dać na stadion kibiców z Polski to dopiero będzie atmosfera :)

1

Beka z was, po ch****j o nim spamujecie. Wchodzicie na jego profil i klikacie opcje ignoruj i nie widać jego komentarzy Proste?

0

Alves to przy nim uczniak xD

0

Ronaldo już sztab niósł butle z tlenem

1

Atletico nie jest marketingowy.

0

"Problemem drużyny gości jest aż dziewięć osłabień. Dziś na pozycji stopera w Deportivo zagra 39-letni Manuel Pablo." - czyli nie ma co liczyć na stratę pkt, bardziej się skłaniam że Żyła zajmie miejsce na podium :)

2

No super praca, nie dość że grasz sobie do woli to jeszcze ci za to płacą :)

10

Pychotka jem śniadanie, szkoda że nie ma linku do filmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?