2

@tbas Też prawda, ale inaczej nic sie nie zmieni prócz zwolnenia Setiena

6

Niech Messi publicznie się wypowie tak jak z aferą z Abidalem, że chce zeby Bartoemu podał sie do dymisji bo inaczej nie przedłuży kontraktu i może wtedy coś sie ruszy

1

@kolo123 Xavi nie przyjdzie jeśli prezydentem będzie dalej Bartomeu

1

Coutinho za słaby na barce... to jego wina nie trenera...

4

w końcu Cou asysta, a no tak ...

2

I to jest Suarez 2k15

12

Riqi cały mecz z serduchem na boisku, a Griezmann wchodzi i 4 straty...

14

Gramy 4 w pomocy tylko po to żeby Alba grał na skrzydle a Rakitic na lewej obronie...

0

Own goal powrócił najlepszy transfer Bartomeu

1

Griezmann, Dembele, Umtiti, Lenglet, Todibo czy Digne który się nie sprawdził.
Z całej tej francuskiej koloni ostatnio ściągniętej tylko jeden Lenglet potrafi utrzymać poziom.

0

Arthur wejdzie, cyk kontuzja i nici z transferu.

0

Sędzia mógłby dac czerwo Valverde to może jak zawieszony będzie to zaczną coś grać

0

@GeraltzKatalonii Zrobił bunt bo go Valdek rzadko wpuszcza :P

0

Valverde pozytywnie zaskoczył składem, szkoda ze nie zaskoczył zmianą taktyki

1

Valdek wścieklizny dostał

0

@AmigoBlancos Paulinho to chyba każdemu usta zamknął

3

A niedawno był zmiennikiem Wojtusia w Romie

0

Dawać Cou na boisko

0

Fajnie jakby po przerwie Coutinho wszedł na boisko

2

@Pawlak1992 W teorii Messi na "10",Dembele na prawej, Neymar na lewej, a Suarez z Antkiem walczą o 9

0

Ktoś coś wie jak z transferem Raphaela Guerreiro do Barcy? Czy narazie transfer umilkł?

1

MESSI dziękuje Ci że jesteś VeB

0

CAMPEONES VAMOS VISCA EL BARCA

3

Dembele i Semedo na prawej, będzie ogień. VAMOS

0

Zamknął ryje hejtera i zatkało uszy brawo Cou

1

Smalling zaraz zostanie zgwałcony prze Leo za to haha

8

Zaraz go zdejmie haha

0

Valverde wsciekly haha

0

Prawie się udusiłem ze śmiechu czytając nagłówek hahaha

1

Druga połowa w wykonaniu Polaków zdecydowanie lepsza, a najbardziej przełomowy moment to zejście Zielińskiego gdzie Polska wróciła do swojego 4-4-2 ze skrzydłami, tak powinni grać cały czas w tedy są wyniki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?