DizZ11
Dołączył/a: sierpień 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas Też prawda, ale inaczej nic sie nie zmieni prócz zwolnenia Setiena
6
Niech Messi publicznie się wypowie tak jak z aferą z Abidalem, że chce zeby Bartoemu podał sie do dymisji bo inaczej nie przedłuży kontraktu i może wtedy coś sie ruszy
1
@kolo123 Xavi nie przyjdzie jeśli prezydentem będzie dalej Bartomeu
1
Coutinho za słaby na barce... to jego wina nie trenera...
4
w końcu Cou asysta, a no tak ...
2
I to jest Suarez 2k15
12
Riqi cały mecz z serduchem na boisku, a Griezmann wchodzi i 4 straty...
14
Gramy 4 w pomocy tylko po to żeby Alba grał na skrzydle a Rakitic na lewej obronie...
0
Own goal powrócił najlepszy transfer Bartomeu
1
Griezmann, Dembele, Umtiti, Lenglet, Todibo czy Digne który się nie sprawdził.
Z całej tej francuskiej koloni ostatnio ściągniętej tylko jeden Lenglet potrafi utrzymać poziom.
0
Arthur wejdzie, cyk kontuzja i nici z transferu.
0
Sędzia mógłby dac czerwo Valverde to może jak zawieszony będzie to zaczną coś grać
0
@GeraltzKatalonii Zrobił bunt bo go Valdek rzadko wpuszcza :P
0
Valverde pozytywnie zaskoczył składem, szkoda ze nie zaskoczył zmianą taktyki
1
Valdek wścieklizny dostał
0
@AmigoBlancos Paulinho to chyba każdemu usta zamknął
3
A niedawno był zmiennikiem Wojtusia w Romie
0
Dawać Cou na boisko
0
Fajnie jakby po przerwie Coutinho wszedł na boisko
2
@Pawlak1992 W teorii Messi na "10",Dembele na prawej, Neymar na lewej, a Suarez z Antkiem walczą o 9
0
Ktoś coś wie jak z transferem Raphaela Guerreiro do Barcy? Czy narazie transfer umilkł?
1
MESSI dziękuje Ci że jesteś VeB
0
CAMPEONES VAMOS VISCA EL BARCA
3
Dembele i Semedo na prawej, będzie ogień. VAMOS
0
Zamknął ryje hejtera i zatkało uszy brawo Cou
1
Smalling zaraz zostanie zgwałcony prze Leo za to haha
8
Zaraz go zdejmie haha
0
Valverde wsciekly haha
0
Prawie się udusiłem ze śmiechu czytając nagłówek hahaha
1
Druga połowa w wykonaniu Polaków zdecydowanie lepsza, a najbardziej przełomowy moment to zejście Zielińskiego gdzie Polska wróciła do swojego 4-4-2 ze skrzydłami, tak powinni grać cały czas w tedy są wyniki :P