Dj_Elevator
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeciez toure to nasz najlepszy defensywny pomocnik, keita moze mu buty
sznurowac, jesli to prawda to bede niepocieszony
0
juz mnie przestają cieszyć te łatwe grupy, nie dość że są słabe mecze to jeszcze
nigdy nie ma transmisji w tv ;/ no ale najważniejsze żeby w tym roku był
conajmniej finał.
0
mysle ze Guardiola nie bedzie gral 3 obroncami gdy wroci Alves, ktory wtedy po prostu nie mial by miejsca w skladzie, a na lawie jakos go sobibe nie wyobrazam :)
0
Pedro jest typowym prawoskrzydlowym, poza tym w presezonie gral bardzo
dobrze, mam nadzieje ze sobie poradzi.