1.D.Villa- w Hiszpanii gra całe życie, zna ligę, niezwykle regularny w strzelaniu bramek.
2.Ibrahimović-potrafi strzelić niesamowite bramki, ale tak samo umie zmarnować czasem proste sytuacje.
3.Eto'o- strzela te bramki, zazwyczaj nie zawodzi w najważniejszych meczach, ale marnuje mnóstwo sytuacji (w tym karne, które wykonuje kiepsko). No i ten nieszczęsny Puchar Afryki, który powoduje że Samuel 'znika' w najważniejszej chwili rozgrywek.
Gdzieś dalej Benzema. Dlaczego? Nigdy mnie nie przekonywał. Może ma potencjał, ale wtedy powinien być przymierzany do Barcy jako zmiennik a nie za Eto'o. Już lepiej Jeleń który grał 2 razy mniej w 2 razy słabszym zespole i strzelił prawie tyle samo. :D
Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)
Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)
Ja Giggsa szanuje, grać tyle lat w jednym klubie na takim poziomie to jest wyczyn. Do Scholesa też nic nie mam, chociaż napewno nie jest lepszy od Xaviego :D
Ale jak widze tą 'wielką gwiazdkę'. która wywraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem to mam dość (dlatego nie oglądam meczów ManUtd, choć mam nadzieje, że w maju będę musiał jeden obejrzeć :D ).
Komentarze
0
Co do trojana wiadomo..
SPALIĆ, bo w środku są SPARTANIE! :D
0
Mój ranking:
1.D.Villa- w Hiszpanii gra całe życie, zna ligę, niezwykle regularny w strzelaniu bramek.
2.Ibrahimović-potrafi strzelić niesamowite bramki, ale tak samo umie zmarnować czasem proste sytuacje.
3.Eto'o- strzela te bramki, zazwyczaj nie zawodzi w najważniejszych meczach, ale marnuje mnóstwo sytuacji (w tym karne, które wykonuje kiepsko). No i ten nieszczęsny Puchar Afryki, który powoduje że Samuel 'znika' w najważniejszej chwili rozgrywek.
Gdzieś dalej Benzema. Dlaczego? Nigdy mnie nie przekonywał. Może ma potencjał, ale wtedy powinien być przymierzany do Barcy jako zmiennik a nie za Eto'o. Już lepiej Jeleń który grał 2 razy mniej w 2 razy słabszym zespole i strzelił prawie tyle samo. :D
0
Oni nie pokonali Man Utd, słowo 'pokonali' to za mało. Oni rozbili Anglików w proch i pył :Pi
0
WIELCY
0
Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)
0
Najlepszy mecz jaki w życiu widziałem. Amen.
0
Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)
0
Eto'o klaska, rozkłada ręce, kładzie się, ale pomysł żeby zawalczyć do głowy nie wpadnie :/
0
Ja Giggsa szanuje, grać tyle lat w jednym klubie na takim poziomie to jest wyczyn. Do Scholesa też nic nie mam, chociaż napewno nie jest lepszy od Xaviego :D
Ale jak widze tą 'wielką gwiazdkę'. która wywraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem to mam dość (dlatego nie oglądam meczów ManUtd, choć mam nadzieje, że w maju będę musiał jeden obejrzeć :D ).
0
Co do trojana wiadomo..
SPALIĆ, bo w środku są SPARTANIE! :D