O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Co do trojana wiadomo..

SPALIĆ, bo w środku są SPARTANIE! :D

0

Mój ranking:

1.D.Villa- w Hiszpanii gra całe życie, zna ligę, niezwykle regularny w strzelaniu bramek.

2.Ibrahimović-potrafi strzelić niesamowite bramki, ale tak samo umie zmarnować czasem proste sytuacje.

3.Eto'o- strzela te bramki, zazwyczaj nie zawodzi w najważniejszych meczach, ale marnuje mnóstwo sytuacji (w tym karne, które wykonuje kiepsko). No i ten nieszczęsny Puchar Afryki, który powoduje że Samuel 'znika' w najważniejszej chwili rozgrywek.

Gdzieś dalej Benzema. Dlaczego? Nigdy mnie nie przekonywał. Może ma potencjał, ale wtedy powinien być przymierzany do Barcy jako zmiennik a nie za Eto'o. Już lepiej Jeleń który grał 2 razy mniej w 2 razy słabszym zespole i strzelił prawie tyle samo. :D

0

Oni nie pokonali Man Utd, słowo 'pokonali' to za mało. Oni rozbili Anglików w proch i pył :Pi

0

WIELCY

0

Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)

Zobacz wszystkie

0

Najlepszy mecz jaki w życiu widziałem. Amen.

0

Zagraliśmy najgorszy mecz w sezonie, Barca oddała 1 celny strzał, nie zasłużyła na awans. Jednak myślę, że to dzisiaj niebiosa odwdzięczyły nam się za tą filozofię gry prezentowaną przez cały sezon. Coś pięknego :)

0

Eto'o klaska, rozkłada ręce, kładzie się, ale pomysł żeby zawalczyć do głowy nie wpadnie :/

0

Ja Giggsa szanuje, grać tyle lat w jednym klubie na takim poziomie to jest wyczyn. Do Scholesa też nic nie mam, chociaż napewno nie jest lepszy od Xaviego :D

Ale jak widze tą 'wielką gwiazdkę'. która wywraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem to mam dość (dlatego nie oglądam meczów ManUtd, choć mam nadzieje, że w maju będę musiał jeden obejrzeć :D ).

0

Co do trojana wiadomo..

SPALIĆ, bo w środku są SPARTANIE! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?