Wolno mi sie wypowiadać i pisać to co uważam za słuszne, więc takie opinie atreyu87 są na poziomie pierwszej klasy szkoly podstawowej i dlatego nie jestes adminem;]. co nie zmienia faktu ze etoo powiniem pójść na dywanik do Pepe by trochę sie chłopak ogarnął, bo od gwiazdy wymaga się znacznie wiecej.
Dobrze dobrze, trzymać wychowanków, już kilku wyfruneło z gnizadka i teraz trzeba żałować... Cesc fabregas jest tego przykładem, dobrze ze Pique został ściągnięty tam gdzie jego miejsce;]
Wolno mi sie wypowiadać i pisać to co uważam za słuszne, więc takie opinie atreyu87 są na poziomie pierwszej klasy szkoly podstawowej i dlatego nie jestes adminem;]. co nie zmienia faktu ze etoo powiniem pójść na dywanik do Pepe by trochę sie chłopak ogarnął, bo od gwiazdy wymaga się znacznie wiecej.
Komentarze
0
Kto wie co jest planowane na weekend 07/08 września że nie ma meczykow?
0
Ludzie, piszecie jakby on juz umarł, choroba to nie śmierć !!
0
Wolno mi sie wypowiadać i pisać to co uważam za słuszne, więc takie opinie atreyu87 są na poziomie pierwszej klasy szkoly podstawowej i dlatego nie jestes adminem;]. co nie zmienia faktu ze etoo powiniem pójść na dywanik do Pepe by trochę sie chłopak ogarnął, bo od gwiazdy wymaga się znacznie wiecej.
0
Dobrze dobrze, trzymać wychowanków, już kilku wyfruneło z gnizadka i teraz trzeba żałować... Cesc fabregas jest tego przykładem, dobrze ze Pique został ściągnięty tam gdzie jego miejsce;]
0
najważniejszy heniu i andrzej byli gotowi na 100%;]
0
no dobrze dorbze, ale i tak trzeba wzmocnien, nie ma zmiluj sie:P
0
Ludzie, piszecie jakby on juz umarł, choroba to nie śmierć !!
0
Brawo za zmiany ....!!!!!:[ gorszych nie mozna bylo przeprowadzic!!
0
W sumie mogliby go kupic i tak jak Henrique, wypożyczyć żeby sie chlopak ograł, w koncu to mlody i perspektywiczny talent.
0
Wolno mi sie wypowiadać i pisać to co uważam za słuszne, więc takie opinie atreyu87 są na poziomie pierwszej klasy szkoly podstawowej i dlatego nie jestes adminem;]. co nie zmienia faktu ze etoo powiniem pójść na dywanik do Pepe by trochę sie chłopak ogarnął, bo od gwiazdy wymaga się znacznie wiecej.