100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy
100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy
Komentarze
0
100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy
0
Wszysto dobrze ale martwi mnie to że tyle kasy wydaliśmy na defensywe a mimo to w trzech z czterech meczy tracimy bramki...:/
0
Wszysto dobrze ale martwi mnie to że tyle kasy wydaliśmy na defensywe a mimo to w trzech z czterech meczy tracimy bramki...:/
0
100 razy wolejego niż tego cienkiego Arszawina. Udał mu sie 1 mecz na Euro i już wielka gwiazda. Nie dał by sobie rady w Barcelonie. A Berbatov jest prze ze mnie bardzo mile widziany w Barcy