Dominiczek1704
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze to chcialbym aby w podstawowym czasie Hiszpania awansowala,ale z drugiej strony chcialbym aby po karnych awansowala bo cos czuje ze piekny to bedzie mecz i szkoda bedzie jak tylko 90 min to przetrwa
24
Ale byśmy mieli Kocurków na skrzydełkach. Panie Laporta rob cos z tym !
3
Brawo ! Araujo kontuzja ! Mięsień dwugłowy uda xd Masakra zaczyna sie... Jak nie Pedri to teraz on...
0
@barca__rządzi Jesli dobrze pójdzie to 2 miesiące
0
Malo goli tu bedzie. Max 2 i w dodatku czuje dogrywke
5
Nie no jak mi Ikara sprzedadza to na stosie ich spale chyba. W pomocy on jest Królem. Chca sprzedawać to niech De Jonga sprzedadzą.
0
@Herbert W srode ma wszystko zapasc podobnież
0
Probierz zasoczyl ze skladem :D Dajecie Polska ! Pokazcie wszystkim ze nie jestescie tutaj przez przypadek
1
@AFA Nie tylko ty XD
7
Ja kazdemu mopwie czy to tu na grupie czy to na fejsie czy to znajomym,ze dzis Polska z Holandia remisik
0
@Mario96w No jesli Niemcy tak beda caly turniej grac jak wczoraj to nie siadzie xd
0
Zwyciezca Euro : Hiszpania
MVP turnieju : Yamal
Najlepszy pilkarz Barcelony : Gundogan
Pozytywna niespodzianka : Austria
Rozczarowanie turnieju : Niemcy
2
Merino+Nico+Simons i to by bylo na tyle
0
@LatajacyHolender Ja mam nadzieje, ze Flick zrobi tak,ze Kounde bedzie gral na środku obrony i Cancelo wróci na Prawa obronne. Pedri musi zostac.
7
Nie no Nico musi przyjść nie róbcie sobie żartów
1
100 baniek jak dadza za Raphinhe to brac i nie zastanawiac sie,choc z drugiej strony lubie go
0
Nie tylko nie on....
0
A ja chcialbym aby Fermina ciagle wpuszczał a nawet aby byl w 1 skladzie.
0
Mam nadzieje ze Balde odpali i nie będziemy musieli kupować żadnego grajka. Liczę na niego
1
Piszcie co chcecie ,ale ja jestem fanem Flicka. Jestem pewny, ze dużo wniesie jakby przyszedl. Mam nadzieje,ze bedzie Fichado. Trzymam kciuki
0
Az strach pomyśleć kto się połamie po tym Euro...
1
@matirix20 Juz 3 mecze ma ten uraz.Ja mysle ze cos tu nie tak jest,ale zobaczymy po sezonie
4
Nie wchodzenie Araujo zmierza tylko do jednego... Cos czuje ze postanowił odejść
11
Fermin niech sie dalej rozwija. Oby więcej Minut dostawał w następnym sezonie a będzie podstawowym graczem. Mowie wam
13
Ferminek kot.Bez dwóch zdań
0
Alemany by sie przydal
2
Wyzywajcie go ile wlezie. Myślę ze dobrze postąpił. Fakt dosyć wcześniej powinien to zrobic,ale lepiej teraz niz ma znowu Xavi przegrac jakis puchar w nastepnym sezonie
1
Prawie kazdy mówi o kompromitacji no okej rozumiem was,ale robi to dla dobra klubu i cisnac mnie mozecie,ale dobrze wyjdzie jak odejdzie. Tylko z tylu glowy mam przeczucie ze jakiegos lojtka wezmie. Zobaczymy co czas pokaze
0
@ziomal88 Przewaznie zauwaz,ze Gundo,De jong i Chris grali w pomocy a Ferminek lawe grzal
0
Pytanie Ankietowe : Czy Fermin powinien być zawodnikiem 1 drużyny ?
Bo dla mnie tak