0

Szczerze to chcialbym aby w podstawowym czasie Hiszpania awansowala,ale z drugiej strony chcialbym aby po karnych awansowala bo cos czuje ze piekny to bedzie mecz i szkoda bedzie jak tylko 90 min to przetrwa

24

Ale byśmy mieli Kocurków na skrzydełkach. Panie Laporta rob cos z tym !

3

Brawo ! Araujo kontuzja ! Mięsień dwugłowy uda xd Masakra zaczyna sie... Jak nie Pedri to teraz on...

0

@barca__rządzi Jesli dobrze pójdzie to 2 miesiące

0

Malo goli tu bedzie. Max 2 i w dodatku czuje dogrywke

5

Nie no jak mi Ikara sprzedadza to na stosie ich spale chyba. W pomocy on jest Królem. Chca sprzedawać to niech De Jonga sprzedadzą.

0

@Herbert W srode ma wszystko zapasc podobnież

0

Probierz zasoczyl ze skladem :D Dajecie Polska ! Pokazcie wszystkim ze nie jestescie tutaj przez przypadek

1

@AFA Nie tylko ty XD

7

Ja kazdemu mopwie czy to tu na grupie czy to na fejsie czy to znajomym,ze dzis Polska z Holandia remisik

0

@Mario96w No jesli Niemcy tak beda caly turniej grac jak wczoraj to nie siadzie xd

0

Zwyciezca Euro : Hiszpania
MVP turnieju : Yamal
Najlepszy pilkarz Barcelony : Gundogan
Pozytywna niespodzianka : Austria
Rozczarowanie turnieju : Niemcy

2

Merino+Nico+Simons i to by bylo na tyle

0

@LatajacyHolender Ja mam nadzieje, ze Flick zrobi tak,ze Kounde bedzie gral na środku obrony i Cancelo wróci na Prawa obronne. Pedri musi zostac.

7

Nie no Nico musi przyjść nie róbcie sobie żartów

1

100 baniek jak dadza za Raphinhe to brac i nie zastanawiac sie,choc z drugiej strony lubie go

0

Nie tylko nie on....

0

A ja chcialbym aby Fermina ciagle wpuszczał a nawet aby byl w 1 skladzie.

0

Mam nadzieje ze Balde odpali i nie będziemy musieli kupować żadnego grajka. Liczę na niego

1

Piszcie co chcecie ,ale ja jestem fanem Flicka. Jestem pewny, ze dużo wniesie jakby przyszedl. Mam nadzieje,ze bedzie Fichado. Trzymam kciuki

0

Az strach pomyśleć kto się połamie po tym Euro...

1

@matirix20 Juz 3 mecze ma ten uraz.Ja mysle ze cos tu nie tak jest,ale zobaczymy po sezonie

4

Nie wchodzenie Araujo zmierza tylko do jednego... Cos czuje ze postanowił odejść

11

Fermin niech sie dalej rozwija. Oby więcej Minut dostawał w następnym sezonie a będzie podstawowym graczem. Mowie wam

13

Ferminek kot.Bez dwóch zdań

0

Alemany by sie przydal

2

Wyzywajcie go ile wlezie. Myślę ze dobrze postąpił. Fakt dosyć wcześniej powinien to zrobic,ale lepiej teraz niz ma znowu Xavi przegrac jakis puchar w nastepnym sezonie

1

Prawie kazdy mówi o kompromitacji no okej rozumiem was,ale robi to dla dobra klubu i cisnac mnie mozecie,ale dobrze wyjdzie jak odejdzie. Tylko z tylu glowy mam przeczucie ze jakiegos lojtka wezmie. Zobaczymy co czas pokaze

0

@ziomal88 Przewaznie zauwaz,ze Gundo,De jong i Chris grali w pomocy a Ferminek lawe grzal

0

Pytanie Ankietowe : Czy Fermin powinien być zawodnikiem 1 drużyny ?
Bo dla mnie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?