0

losowanie jest co wy wogle gadacie ze gramy z zespolem z D :] i nie moga sie tez spotkac zespoly z jednego kraju

0

no kolekcjonuje wszystkie bramki i skroty FCB to mam :)

0

ja mam obydwa skróty jakbys chcial moje gg 6369904

0

Agureo gra na innej pozycji niz Messi a poza tym Agureo jest super zawodnikiem wiec i tak powinien go wystawiać w pierwszym składzie i i tak nie przebije Messiego :)

0

a czy jego rodzice byli w Barcelonie kiedys :)? tam to dopiero pełno dziwek hehe

0

no dla mnie tez ;/ dajcie z powrotem starą dobrą fcbarca.com :/

0

korniki dopadły Guddiego :)

0

no chyba ich nie skrzywdził bo wygrali :) w 96 minucie karny, trzeba miec pecha

0

na Sky Sports leci, ale trzeba miec pakiet Sky

0

wygra Ronaldo i to kazdy wie, niestety :/

0

siedział obok Rokera Pereiro?

0

mi sie najbardziej nie podoba ze to na rapidzie jest ;/ przecierz jest milion innych serwerów ;/ sendspace, filefront, badongo :(

0

heh ta wyprzedane, jak bedzie 80 tys to bedzie max, moim zdaniem powinno sie spokojnie kupic w dniu meczu

0

greg - Fan Club FCB wtedy idzie na ten mecz, jak cos zaklikaj do mnie 6369904 ;]

0

Barca wygrała Lm w 2006r :)

0

pomocnik ofensywny :)

0

dziś jest srodek tygodnia, dlatego " tylko" tyle ludzi

0

wrzuci ktos na inny serwer? prosze bardzoooo

0

przy Eto 7 na pewno odpada i henry tez, Messi na pewno grał o 2 oceny lepiej od nich, no i moim zdaniem pique wyzej niz Marquez

0

prosze cie konrad daaj na inne serwery niz rapid ;/

0

nie tylko twoja sympatia sie zaczeła :)

0

Hleb, no nie zgodze sie z toba, ja uwazam ze jest to obok Alvesa najlepszy transfer, przecież kolo zarabiscie gra, szybka noga i wogóle ciezko mu piłke odebrac, a Keita jakos mnie nie przekonuje

0

no raz w miesiącu dostać 4-0, czemu nie

0

chyba ten kozak guardiola dlugo nie posiedzi na lawce ;/

0

no nie wiem czy tak bije, strzał na pewno scholes ma lepszy i też fajnie rozgrywa myśle ze sa porównywalni umiejętnościami, no i oczywiście kibicuje FCB :)

0

pawelg90.. to trybuny za bramkami od dolu to 1 pozniej wyzej 2 no i na samej gorze 3

0

a moze nawet na niekodowanych RTP puszczą mecze Barcy jak bedzie ciupała ze Sportingiem :)

0

no 26 jest szansa na Barce bo w całym dniu nie ma zbyt ciekawych meczów :)

0

żeby był jakiś niemiecki zespół to wtedy pokaża meczyk na jakimś ZDF albo Sat.1 :D

0

Cziki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?