0

Oby tak dalej z taka grą, to do finału gładka droga, VISCA EL BARCA!!!!!!!!

0

Bez sensu było wpuszczanie Messiego, ale kto to przewidział że tak sie skończy mecz dla niego, 2-3 tygodnie pauzy przed nim

0

On jeszcze powróci. Wielki człowiek, wielka legenda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?