Domino10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
To lepiej niech go nie kupuja bo wydaje mi sie ze to wyrzucanie pieniedzy w błoto .
1
Kto to wogóle jest ten Douglas ? I czy on sobie poradzi w lidze hiszpańskiej ? Według mnie nie .
0
No to po Cuadrado . Ale nie rozumiem zarządu przecież Alves odejdzie w nastepnym sezonie to gdyby kupili teraz Cuadrado byśmy juz nie musieli szukac zawodnika na miejsce Alvesa.
0
Suarez może brać udział w meczach towarzyskich .
0
Reus na pomocy ? Jak mi sie wydaje to on na tej pozycji nie grał
0
Chyba nie jest powołany . Ale nie jestem pewien .
0
Czyli twoim zdaniem Messi , Neymar lub Suarez , któryś z nich będzie siedział na ławce ?
11
O co wam chodzi ? Bo ma 28lat i że drogo . Czyli wy byście woleli zeby Mascherano grał dalej na obronie ? Lepsze to niż żebyśmy zostali dalej bez obrońców .
0
Kupcie to !!!! Cuadrado to fantastyczny zawodnik. Za sezon bedzie warty 2razy więcej .
0
No to po Cuadrado . Alves w następnym sezonie odejdzie a my zostaniemy bez prawego obrońcy .
3
Idiotą to jesteś ty . Suarez to jeden z najlepszych napastników świata więc nie wypowiadaj się na ten temat.
1
Niech bierze go MU a my Hummelsa
0
Tylko jakich my mamy zawodników a jakich oni ?
0
kiedy jest te losowanie ?
0
Gdyby miał odejść to chciałbym Heynckesa . Tyle w tym temacie
0
Nie chce powiedzieć że będę fanem realu bo Barca ponad życie !!! VEB
0
Jak my mamy wygrać jak nasza obronę jeździ jeden zawodnik. Jak będą rąk grali jak dziś z City to będzie manita ale nie dla nas . Trzeba zmienić styl gry bo ten już każdy rywal rozgryzł.
0
Ślepy jesteś że Martino na trybunach ??
0
I teraz tylko czekać i powiedzieć tekst z Fify : ,, Tak tak tak to jest cały Leo Messi ''
0
Stoch wygrał !!! No to teraz Barca wygrywa i mamy fotel lidera !!!!!! VEB
0
No to po zwycięstwo VEB !!!!
0
0
0
Czyli 4:2 wystarczy ?? :D siedzę na tel i lipa z tabela :D
0
Ile Baarca musi wygrać żeby była dalej pierwsza ???
0
Pedrooo......
0
Żałosne . Lubię bardzo Barce ale gadasz na boisko a na podwórku takiego nie masz
0
Roberto drewniany hu**
0
Sergi roberto wyjazd z tego boiska !!!! Aby traci piłki