0

0

To lepiej niech go nie kupuja bo wydaje mi sie ze to wyrzucanie pieniedzy w błoto .

1

Kto to wogóle jest ten Douglas ? I czy on sobie poradzi w lidze hiszpańskiej ? Według mnie nie .

0

No to po Cuadrado . Ale nie rozumiem zarządu przecież Alves odejdzie w nastepnym sezonie to gdyby kupili teraz Cuadrado byśmy juz nie musieli szukac zawodnika na miejsce Alvesa.

0

Suarez może brać udział w meczach towarzyskich .

0

Reus na pomocy ? Jak mi sie wydaje to on na tej pozycji nie grał

0

Chyba nie jest powołany . Ale nie jestem pewien .

0

Czyli twoim zdaniem Messi , Neymar lub Suarez , któryś z nich będzie siedział na ławce ?

11

O co wam chodzi ? Bo ma 28lat i że drogo . Czyli wy byście woleli zeby Mascherano grał dalej na obronie ? Lepsze to niż żebyśmy zostali dalej bez obrońców .

0

Kupcie to !!!! Cuadrado to fantastyczny zawodnik. Za sezon bedzie warty 2razy więcej .

0

No to po Cuadrado . Alves w następnym sezonie odejdzie a my zostaniemy bez prawego obrońcy .

3

Idiotą to jesteś ty . Suarez to jeden z najlepszych napastników świata więc nie wypowiadaj się na ten temat.

1

Niech bierze go MU a my Hummelsa

0

Tylko jakich my mamy zawodników a jakich oni ?

0

kiedy jest te losowanie ?

0

Gdyby miał odejść to chciałbym Heynckesa . Tyle w tym temacie

0

Nie chce powiedzieć że będę fanem realu bo Barca ponad życie !!! VEB

0

Jak my mamy wygrać jak nasza obronę jeździ jeden zawodnik. Jak będą rąk grali jak dziś z City to będzie manita ale nie dla nas . Trzeba zmienić styl gry bo ten już każdy rywal rozgryzł.

0

Ślepy jesteś że Martino na trybunach ??

0

I teraz tylko czekać i powiedzieć tekst z Fify : ,, Tak tak tak to jest cały Leo Messi ''

0

Stoch wygrał !!! No to teraz Barca wygrywa i mamy fotel lidera !!!!!! VEB

0

No to po zwycięstwo VEB !!!!

0

0

0

Czyli 4:2 wystarczy ?? :D siedzę na tel i lipa z tabela :D

0

Ile Baarca musi wygrać żeby była dalej pierwsza ???

0

Pedrooo......

0

Żałosne . Lubię bardzo Barce ale gadasz na boisko a na podwórku takiego nie masz

0

Roberto drewniany hu**

0

Sergi roberto wyjazd z tego boiska !!!! Aby traci piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?