Don Elber
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja bede i to za darmo :)
0
Hahahahaha.... tyle na temat "chcenia" Henryka.
A co do Man city to naprawde mają idiotyczny pomysł na stworzenie drużyny.
Myślą że kupią Dinho lub Henryego( co zresztą jest niemożliwe) i będą wymiatać w lidze!? Porównajmy ich do Aston Villi 4-2 Man City w zeszły weekend. A mogło się skończyć i wyżej. Villans mają zespół z prawdziwego zdarzenia budowany od kilku lat i trenera z najwyższej półki realizującego swój projekt od kilku sezonów. Shinawatra widać niezna się na piłce i chce zrobić giganta PL w 2 sezony. Ale jak ma się znać skoro jest tajlandczykiem :P :P :D
VeB!
0
Żal pisałeś, że już się nie będziesz odzywać na tej stronie, nawet słowa dotrzymać nie umiesz?
0
bzdura... zwykły ogórek,taki to już sezon :P
0
1.Quaresma
2.Capel
3.Thiago Neves(w ostateczności, niemogę ocenić bo raz widziałem tylko)
Arszawin za zbyt drogi jak na to co pokazał do teraz w światowym futbolu a Rosjanie nie zejdą z ceny bo na kasie im nie zależy.
0
wygrana trzema golami to minimum. Rozjedziemy ich ( my czyli Barca) :D
0
Tak to jest jak się tak długo czeka z transferami, zawodnik zaczyna się zastanawiać na miejscu go przekonują żeby został i jest coraz trudniej go wyciągnąć. A Barca teraz z ręką w nocniku, sezon się zaczyna i niema skrzydłowych którzy przecież mieli stanowić o sile zespołu.