DonAndres96
Dołączył/a: styczeń 2013
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LUDZIE LUDZIE SPOKOJNIE KURDE !!! CO WY SIE TAK PO KAZDYM MECZY PULTACIE .. TERAZ BD ZE KARTEK MY ZA DUZO ONI ZA MAŁO ITP. BYŁ MECZ JUZ SIE SKONCZYŁ JEST JAK JEST DLA MNIE WYNIK ZASŁUZONY I TYLE REAL NACISKAŁ W 1 POŁ A MY W 2 I OBYDWIE DRUZYNY MAJA CO CHCIAŁY BRAMKE I KONIEC VARAN !!! ZŁOTY CHŁOPAK SUPER MECZ W JEGO WYKONANIU .. DOBRZE BYŁO TERAZ CZEKAC NA REWANZ
VISCA EL BAAAARCAAAAAA !!!!
0
Nie łudzic sie i nie badzcie tacy pewni wygranej .. bo sie zdziwicie to że Real nie ma kilku zawodników to nic nie znaczy :P to wielki klub z wielkimi gwiazdami i potecjałem :D po prostu wyjsc i grac swoje Visca el barca !
0
Pinto
Alves Puyol Pique Alba
Xavi Sergio Iniesta
Pedro Messi Villa
Ja wystawiłbym taki i pożniej Cesc Alexis i Thiago na zmiane :P
0
Hat-Tricki Messiego na Santiago Bernabeu i ogólna wygrana Barcy 5-0
Messi x3 Pedro i Alexis ( wierze w niego )
0
Alexis po prostu ma blokade jak Pedro rok temu :D zobaczycie ze on sie wkoncu obudzi :D !
0
To niech wbije Bartra :D
0
Valdes
Alves Pique Mache Adriano
Thiago Song Cesc
Pedro Villa Alexis
0
RAMOS JUZ BD GRAŁ IDIOCI :D
0
Adan
Arbeloa Varan Ramos Marcelo
Modric Khedira Xabi
Ozil Benzema Ronaldo
Real :D
0
Pepe Di Maria Coantrau Casillas nie zagraja :D
0
Pinto
Alves Puyol Pique Alba
Xavi Sergio Iniesta
Pedro Messi Villa
Takim wyjdą :P na bank :D
0
Super
0
Nie ma murawa nie ma cos ! Trzeba wyjść i zagrac swoje :D Visca el Barca !
0
Jejku ludzie spokojnie :D Kiedyś musieli przegrac nie mogli ciagle wygrywac :D ogarnijcie sie .. DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAZCEEE ! Visca el Barcaaa !
0
Nie jezdzijcie po tym Sanchezie :D ja wierze że on sie odblokuje niedługo na dobre i zacznie strzelac jak na zawołanie :D BŁĘDY MOŻNA WYBACZYĆ ALE NIGDY PODDANIE SIE I BRAK WIARY W SIEBIE :D Alex nie daj sie ! :D
0
Ja jako Bramkarza sciągnałbym Ter Stegena lub Guaite :D i do tego chciałby żeby kupić REUSA ! :D
0
A mój typ to Courtois z Athletico Madryt :D
0
Riberi Martinez Robben Gomez Kross Alaba Lahm Mandzukic Neuer oj bd sie działo :D
0
Najlepszy z możliwych wyborów :D MU i Bayern chciałem żeby tam trafił :D Powodzeniaaa i już wiemy kto wygra LM w przyszłym roku :D
0
Pinto
Montoya Puyol Pique Adriano
Xavi Song Cesc
Pedro Messi Iniesta
0
Casillas
Lahm Silva Pique Alba
Fabregas Pirlo Iniesta
Messi Falcao Ronaldo
0
Ej bez kitu.. Busi zjada Alonso na starcie.. a nie ma go w 11 roku śmiech że Taki Xabi A. sie w niej znalazł w ogóle tragedia.. :D
0
Noo i co uu teraz hejterzy ALexis dawajcie jedziecie po chłopaku :D po prostu jestescie żałośni.. niech któryś z was wybiegnie za niego i pokaze jak sie strzela.. masakra
P.S
WSPANIAŁA PIOSENKA O FC BARCELONIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Xavi Sergio Cesc
Pedro Messi Iniesta
I na 2 połowe Alexis za inieste , Thiago za Xaviego i Song za Cesca pózniej :D
0
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Xavi Sergio Iniesta
Pedro Messi Alexis
0
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Xavi Sergio Iniesta
Pedro Messi Alexis
Visca el Barca !
0
Sezon 2012 i 2012 to najlepszy koszulki :D
0
Szpakowi chodziło o to że może i Real strzelił 4 bramki ale nie pokazał pięknej gry :P
0
Alonso.. to jest śmieszne .. Khedira czy Sergio graja od niego duzo lepiej moim zdaniem :P
0
L'pool !!! tam widze Pepa który odbudowywuje potege tego klubu i wznosi go znowu na wyrzyny ! :D