93

Serio akurat w takim momencie? :(

0

Komentarz usunięty

0

Serio... szkoda wielka na tak ważny mecz bez Neymara :/ Mam nadzieję, że Pedro w tym meczu coś udowodni.

5

Jeśli z Barcy odejdzie Pedro, a przyjdzie Nolito to będziemy mieli 2 tercety MSN dojdzie Munir, Sandro, Nolito.

6

2

Hazard mija ich jak chce :)

0

Górnik wygra :)

0

Oby Górnik wygrał :D

0

Romero co broni :O

0

W tvp1 nie ma?

0

Pewnie będzie grzał ławę.

1

E tam mają tyle hajsu że mogą i tak go zerwać :D

0

Kiedy ma ją strzelić jak nie wiadomo czy chociaż raz był w polu karnym przeciwnika odkąd gra w Barcy :D

0

Tak myślałem, że Valencia trafi na Monaco :/

0

Powiedział i splunął pod nogi i Messi nie wytrzymał ;)

0

Co do sytuacji z Messim to nie dziwie się, że się tak zachował skoro koleś splunął mu pod nogi tylko dlatego, że ten nie wiedział, że jest spalony i ruszył dalej z piłką.

0

Ma ktoś skrót meczu?

edit: ok już mam

59



Co ten Pep wariuje w tym Bayernie? :P

0

Komentarz usunięty

0

Bartra z jego szybkością nigdy nie nada się na bocznego obrońcę.

0

A co powiedziała żona Beniteza? :D

0

Haha boże on sam nie wie co mówi. W grudniu mówił, że Barca to Messi i 10 innych piłkarzy.

0

Skąd te info?

3

Lepiej o 2 niż o 5 prędzej będę siedział do 2 niż wstane o 5 rano.

0

Błękitny już bym powiedział.

1

Witaj w klubie ja oglądam od 3 lat :D Ale jakoś radę daje na mecze ligowe nie ma lagów gorzej z LM jak jest więcej osób.

1

Kiedy będzie wiadomo kto oficjalnie wygrał przetarg wiem, że był artykuł ale nie mogę znaleźć bo to było parę dni temu.

2

Ja tam bym się cieszył Pedro nic już wielkiego do gry nie wnosi, a szansę trzeba dać młodym.

1

Fajnie jakby się kogoś zgłaszało to żeby wyskakiwał komunikat że osoba dostała bana bo zgłosiłem użytkownika, który mnie obraził. Redakcja pomimo późnej pory zareagowała szybko ale nwm czy dostał bana czy tylko usunięto mu komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?