1

Ter Stegen
Dest - Araujo - Lenglet - Alba
Pedri - Pjanic - Coutinho
Dembele - Messi - Fati

Pjanic De jong
Messi Griezmann
Taki skład chciałbym oglądać i myślę, że w kilku meczach z rzędu wypaliłoby najlepiej patrząc na te chwile i na to co mamy. To oczywiście tylko moja subiektywna opinia, gdyby tylko pozwolić się takiej 11 zgrać młodość z nutka doświadczenia.

0

Budowa składu i całej drużyny trwa, widzę, że większość myślała i myśli, że jak za czasów Pepa od razu po 5 bramek w meczu będzie dla nas padać z każdym. To są długoterminowe zaniedbania i tyle samo potrwa odbudowa i przebudowa składu po prostu trzeba to układać projekty rozwijać kadrę odświeżać itd itd. Nie można obwiniać trenera za to, że nie każdy się nadaje już na Barcę on tez to widzi próbuje odbić niektórych od dna, ale ten sezon mu pokaże, że po prostu materiał wyczerpany spokojnie. Barca się odbuduje, ale konsekwetnie i spokojnie nie na łeb na szyję jak wy chcecie na już. To wielki klub i taki pozostanie nie musicie jej kibicować była wielka i będzie. Każdy klub wyjdzie z kryzysu po prostu era nowych piłkarzy się zacznie i to będzie radość. Także więcej pokory i cierpliwości będzie dobrze tylko czasu potrzeba.
Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?