DonPancio
Dołączył/a: styczeń 2023
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ris93PL chłopie co ty pi..... Za głupoty. Sam obejrzyj powtórki. Dawaj skrót z tej sytuacji z rozrysowana linia, że Ferran jest na spalonym. Chcę taka że jego część ciała jest na spalonym tylko ta która jest brana pod uwagę bo przypominam ręce nie są brane pod uwagę.
0
@Ris93PL w tej sytuacji nie było spalonego. Sędzia boczny nie podniósł chorągiewki, lewy nie wykorzystał tej sytuacji więc zostaje, że zmarnował 100% okazję i przez to zostaje notę niżej i jest odpowiedzialny za przegrany mecz Barcy.
0
@Heros11 komentarz dotyczy 3 ostatnich spotkań. Każdy oglądał mecz I widział co się w nich działo. Lewy zepsuł mecz I tego nie zmienisz. Nie porównuj Lewego na Raphinhi bo ci dwaj zawodnicy graja na dwóch różnych pozycjach. Masz klapki na oczach i jesteś tak samo ograniczony jak lewy ktory wygłaszał ten swój komentarz po meczu z Atletico.
1
@Heros11 tego nie wie nikt czy byłby spalony. Ferran był wychylony ale obrońca zostawił nogę. Jeśli Ferranowi wystawalaby rękę to ona nie jest brana pod uwagę
0
"Ja sam miałem wrażenie, że brakuje mi trochę spokoju w polu karnym i być może wiary w samego siebie".- nie no miszcz, bo inaczej nie można tego napisać. Jeszcze gada o błędach w defensywie. Gdyby chłop strzeliłby to wszystko co miał w tych 3 meczach to Barca byłaby pierwsza z 9 punktami więcej. Niestety ale Lewandowski ma powtórek z roku 2022r., strzelał do grudnia, a później się zaciął. Koledzy z drużyny zrobili wszystko aby mu wykreować sytuację do strzelenia bramki. Śmiało można powiedzieć, że to przez niego Barca straciła 9 punktów
0
@Kesniak ciężko mi uwierzyć l, że są jeszcze tacy kibice.
0
@macek czyli druga rudne Barca zagrał b.dobrze, potknie się raz to według twojej teori nie zasługuje. Ok. Przyjmuje
0
@Allblacks86 słabe to jest Twoje porównanie. Ten komentarz dotyczy tego meczu a nie wcześniejszych gdzie Barcelona zagrała słabe mecz. Ochłoń bo widzę że żyłka zaraz strzeli. Niestety ktoś kto wyzywa zawodników drużyny której kibicuje niestety nie może być.nazwany kibicem Barcy.
0
@Emerald ten komentarz dotyczy dzisiejszego meczu gdzie Barca była dużo dużo lepsza. W poprzednich meczach Barca zagrała b. słabo i jak dla mnie zasługiwała na taki wynik, dzisiaj zasługiwała na pewne 3 punkty.
0
@Qaz123 wstydzić się tego jak zdobyła te 3 punkty. Sorry ale tak nie gra lider żadnej z najmocniejszych lig. Ten mecz był całkowicie inny od poprzedniego. W tamtych meczach Barca grała słabo, dzisiaj była naprawdę dobrym zespołem. Gdyby Barca zdobyłaby tak 3 punkty nie byłbym zadowolony.
18
Komentarze poniżej to jest wstyd, że ktoś taki nazywa się kibicem Barcy. Wstyd kibica Atletico, że cieszy się z tych 3 punktów. Drużyna która nie powinna ani jednego gola strzelić wygrała mecz. Szkoda chłopaków bo tyrali aby ten mecz wygrać, a kończą z niczym. Dzisiaj Barca miała pecha, dużogo pecha.
0
@johny11 cały sezon był kontuzjowany ? Raczej nie
0
Jestem bardzo zaskoczony gra Barcy. Środek dzisiaj rządzi. Wrócił Gavi zeszłego sezonu. Jak narazie cały zespół gra bezbłędnie. Oby tak przez całe 90 minut
0
Flick może to będzie drugi LE. Pamiętam jak w swoim pierwszym sezonie Luis też miał b. słaby koniec roku by później zdobyć potrójna koronę. A nóż będzie powtórka. Jest tylko jeden mały szczegół. Z przodu jest inna trójka atakujących, ale tylko maly szczegół.
0
Jak czasami media podowalay Lewandowski wygrał mecz Barcelonie, tak teraz powinny napisać Lewandowski przegrał mecz Barcelonie. Ogólnie cały zespół zagrał źle. Wolno, wolno i jeszcze raz wolno. Pojedyncze zrywy. Wystarczyło zagrać szybciej. Były pojedyncze zrywy i wtedy Leganes się gubiło.
1
Za wolno, za wolno. Jeśli będą grali tak wolno to nie zaskoczą Leganes. Widać to jak tylko Barca trochę przyspieszy to mają problem z bronieniem. Miały być łatwe 3 punkty.
13
Szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma. Każdy normalny trener by tak zrobił. Masz wybrać między gościem który był i jest zdrowy i możesz go wpuścić bo wiesz ze jest w formie, a gość który jest po kontuzji i dzien przed meczem dostał pozwolenie na grę i nie masz pewności co ten zawodnik może Ci dać po wpuszczeniu go na boisko.
0
Po co w ogóle takie zestawienia robić? Jest taki ścisk w tabeli, że po jednej kolejce wszystko może się odwrócić. Nawet Barca może jeszcze wypaść z tej pierwszej 8. Trzeba grać a nie kalkulować.
3
Bardzo dobre 3 punkty. Niestety ale dzisiaj lider obrony Barcy najsłabszym zawodnikiem Barcelony. Martinez poważne błędy, 2 Gol Borussi na jego konto.
1
Brakuje gola dla Barcy po pierwszej połowie. Słabo dzisiaj Martinez. 3 poważne błędy. Oba Barca w drugiej strzeliła 2 bramki i do domu.
0
@michalgajdek uwierz mi bardziej go rozumiem niż ty. Kopiując tekst i tylko trochę go zmieniając i się podpisywać pod tym nie źle. Fermin Suarez drugi - Tomasz Hajto. Nic kończę. Najważniejsze aby powielać głupotę i jeszcze pisać, że głupota jest prawdą.
0
@Krzysiek872 niestety nie będę siedział cicho jeśli ktoś pisze bzdury.
0
@Richelieu w tej sytuacji o karnym decydowało nadepniecie. Sędzia w pierwszym momencie nie gwizdal. Sędzie oglądał powtórki z nadepniecia.
2
@michalgajdek no właśnie nie znasz się i nawet próba tutaj nie pomogła. Proszę obejrzeć tą akcje raz jeszcze de Jong chciał ręką wyprowadzić zawodnika z równowagi niż go depnac. Takie faule jak te zdarzają się bardzo rzadko, częściej napastnicy się przewracają po uderzeniu swoją stopa w łydkę albo kolano obrońcy. W tej sytuacji Frankie nie miał szans biec obok Roque od samego początku. Od początku był na przegranej pozycji I tylko lekkie uderzenie ręką mogło pomoc uniemożliwieniu wyjścia Vitora z bramkarzem sam na sam. Rozumiem, że na siłę trzeba znaleźć winnego porażki Barcy ale dzisiaj cały zespół przegrał chyba za wyjątkiem bramkarza i Yamala. Nie było obrony, pomocy i ataku po za Yamalem.
1
Czy ten kto pisał te wnioski to coś trochę zna się na piłce? Czy w ogóle oglądał mecz. Co do sytuacji z de Jongiem to, że Roque od samego początku był przed holendrem i nie było szans go odprowadzić do boku gdyby go nie faulowal to Vitor by miał de Jonga na plecach I mógłby zrobić co chce. Frankie miał po prostu pecha, że nadepnal Brazylijczyka. W tej sytuacji albo próba powstrzymania albo całkowicie odpuszczenie i nadzieję, że Roque przegra pojedynek Pena.
3
Mecz z Mallaroca był dobrym mecz Barcy ale nie b. dobrym. Dzisiajeszy mecz pokazał, że Barca nadal jest w dołku. Kounde kolejny mecz słaby, spóźniał się z kryciem. Środek niestety kolejny mecz i nie ma w nim kontroli. Atak Barcy istnieje tylko jak jest Yamal, to jest najgorsze że 17 latek jest wybawieniem Barcy. Obwiniając de Jonga za karnego, gość miał pecha, że akurat depnal dużym palcem Roque. Pytanie, gdzie byl Kounde? Pena na którego ciągle się narzeka, dzisiaj wyciągnął wszystko co było do wyciągnięcia. Ogólnie Barca jako zespół zagrała słabo.
3
Dzisiaj Nico i jego Atletic muszą pokazać moc i zgarnąć 3 punkty. Nico pokaż na co cię stać aby w lecie nie bylo wymówek co do twojego transferu do Barcy.
2
Piękne bzdury. Autor tekstu widać bardzo dobrze orientuje się co dzieje w w Barcelonie. Strzelam, że nawet meczu Barcelony nie ogląda. Na tą chwilę Barca nie ma lewo skrzydłowego który mógłby robić różnice w ataku. Raphinha najlepiej się czuje jako wolny elektron lub ofensywny pomocnik. Fati i Ferran na tą chwilę nie ten poziom. Jeśli udałoby się ściągnąć Nico w lecie to Barca miałaby wiatrak w ataku i atak na kilka dobrych lat.
0
@pax jak dla mnie w tych sytuacjach nie widzę winy de Jonga. Mowa o sytuacji 0:35 sekundy i Gol Luuka. W pierwszej sytuacji de Jong był odpowiedzialny za kogo innego to chyba raczej Gavi spóźnił krycie. W drugiej sytuacji nie przegrał pojedynku tylko pilka nie fortunnie się odbiła i dopadł do nie inny zawodnik. Proponuję obejrzeć dokładnie sytuację a nie siać zamęt nie potrzebnie. Rozumiem, że winnego trzeba znaleźć ale to już jest przesada. Oglądam każdy mecz Barcelony od kilku lat i widzę co robi de Jong. Ilkay G jak był w Barcelonie ten kilka razy nie krył albo odpuszczał w defensywie tylko nikt się go nie czepiał za to bo w tyk samym meczu zrobił kilka akcji. To tyczy się każdego zawodnika w Barcy.
0
@Greenalley racja nigdy nie będzie. Tylko wczorajszy mecz to jest tragedia jak i ten Vigo. Detale trenerskie? Tutaj Flick popełnił ten sam błąd bez skrzydłowego. Pilkarze? Jedyny piłkarz to Raphinha który próbował i Tylko po nim było to widać a gdzie reszta? Mam nadzieję, że Flick od stycznia będzie miał wszystkich dostępnych piłkarzy I pokaze swój kunszt trenerski.