DonPancio
Dołączył/a: styczeń 2023
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tylko żeby jakiś geniusz nie wpadł na pomysł wymiany Balde za Bernardo bo to już nie będzie strzał w kolano tylko potężny kopniak w krocze.
7
Zapewne oferta Juve będzie wyglądać tak: wypożyczymy go za 0 euro, pensje możemy opłacić w całości. Opcją wykupu za 15-20 mln. Jeśli Kessie się nie sprawdzi to Juve straci około 10 mln brutto, ale jeśli odpali to nic nie traci, a zyska dobrego zawodnika za małe pieniądze. Jeśli chcą go to wyglądają min 25 mln. Koniec dymania Barcy
0
Na siłę jest szukany zawodnik w miejsce sergio. Od dawna było wiadomo, że przyjdzie kiedyś taki czas że 5 Barcy postanowi zakończyć gre i będzie potrzebny jego następca. Na siłę szuka się drugie Sergio. Nie ma drugiego takiego i raczej nie będzie. Tak samo Barcą szuka drugiego Alvesa. Nie ma takiego już PO i narazie nie zapowiada się aby w najbliższym czasie był. Szukanie było drugiego Xaviego i Iniesty. Przyszedł Arthur i okazało się, że do generała mu daleko, a drugi Iniesta dalej poszukiwany.
0
Widzę ciąg dalszy ludzi tutaj łykających wszystko jak pelikan. Jeszcze rok temu Barcą miała problem zarejestrowaniem Kounde na czas. Do tej pory jeszcze nie zarejestrowała kontraktów swoich zawodników. W tym roku nie udało się zrealizować wszystkich planów Barcy takich jak dojescie min do ćwierćfinał w LM. Do 30 czerwca miała sprzedać 4 graczy, został jeden dzień. Barcą chce zawodników na takie pozycje PO, DP, N i LN opcjonalnie bo nadal jest Fati i Ferran. Tutaj jeszcze mamy gościa który leję wodę w swoich komentarzach a reszta są jak dzieci we mgle i wszystko lykaja. On powinien razem z Donaldinho i Kaczynho startować wyborach. Jutro będzie znał nazwiska które Barcą chce wystawić . Dobre. Ja już wiem. To będzie tak FdJ, Andreas, Lewandowski, Gavi, Balde, a może jeszcze Pedri. Nie! A może to są te ważne nazwiska Fati, Ferran, Umtiti, Lenglet i Dest.
2
@Greenalley wsiąść to nie wiem ale wiem skąd wciąć. Lepsze opcje to postawić np na Nico
2
Czytam te komentarze i nie wierzę. Odszedł 35- letni zawodnik, a Barcą i ZNAFCY na tej stronie ściągają 34- letniego zawodnika. Ludzie ogarnijcie się. Największy ZNAFCA na tej stronie podaję jakieś linki porównujące dwóch zawodników. Tylko ci dwaj zawodnicy grają na dwóch różnych pozycja a po drugie Dani P to jeszcze coś grał ze dwa lata temu. Oglądałem w tym sezonie kilka spotkań Villarealu i takie błędy jakie popełniał ten zawodnik no niestety ale Barcą nie może pozwolić sobie na takie coś. Gość w tym wieku prawdopodobnie nie odnajdzie się w filozofii Barcy. Zakładając że Barcą ściąga tego zawodnika min musi dać 2 lata kontraktu po pół roku nie sprawdzi się więc posiedzi sobie na ławce biorąc pieniążki. Barcą jest w takim miejscu, że nie może sobie pozwolić na takie ruchy. Proponuję trzeźwo myśleć a nie podniecać się każdym artykułem na tej stronie bo większość łyka wszystko jak pelikan.
10
Jak dla mnie lepszy taki 17-latek niż Messi 35-letni. Kupować i się nie zastanawiać. Przy tych zawodnikach których posiada Barcą młody może się dużo nauczyć, a może nawet przewyższyć zawodników Barcy.
0
Obejrzałem wczorajszy mecz Hiszpanii z Włochami i tak szczerze z tym trenerem ta Hiszpania nic nie zwojuje. Widać że odmładza kadrę ale niestety na tą chwilę nie ma szans aby bić się z najlepszymi
3
Nic tylko się śmiać jak większość łyka wszystko jak pelikan. Masakra. Barcą co chwilę kimś zainteresowana, a za chwile przecież jej finanse na to nie pozwalają. Xavi: wszyscy chcą przyjść do Barcy, co z tego jak Barcą nie może narazie nikogo zarejestrować. Na tą chwilę Barcą nic nie może zrobić na rynku transferowym
0
@TheBestFan czyli Barcą dalej ma trzymać na ławce gorszych zawodników którzy nic nie wnoszą a sprzedawać tych których po wejściu na boisku było widać, że chcą i się starają. Np Roberto i Alonso w meczu z celta sobie nie poradzili i Barcą ma ich trzymać? tylko po co? Bo mało zarabiają? Jak pisałem wyżej wszystko idzie w druga stronę niż powinno. Plan Barcy na to okienko jest taki sprzedać zawodników w przedziale 20-27 lat a pozyskać zawodników w wieku 32-36 lat. Wypadną podstawowi zawodnicy w kluczowym momencie sezonu i będzie powtórka z tego sezonu. Xavi nadal będzie powtarzał ze potrzebuje wzmocnień aby konkurować w Europie
23
Pozbywają się tego zawodnika jako pierwszego a powinien odejść ostatni. Pierwszych jak powinni się pozbyć to: Alonso, Eric, Ferran, Roberto, sytuacja w klubie miał powoli się poprawiać a z tego co widzę idzie to w drugą stronę.
1
Widzę ze rozpoczął się kolejny sezon "mody na sukces". A miałbyć koniec.
2
Już wszystko jest o krok jak dwa lata temu. Czekamy na Messiego. Messi przylatuje i niestety Barcą nie jest wstanie zaproponować Messiego kontraktu bo jej po prostu nie stać
4
Konferencje po przegranym meczu ligowym, że potrzebuje wzmocnień aby coś ugrać w Europie a co potrzebuje aby wygrać z broniącą się drużyna przed spadkiem. Po laniu od Realu S i Realu V tłumaczył się, że po mistrzostwie ciężko jest zmotywować zawodników, że się chłopaki rozluźnili. Skoro nie potrafi ich zmotywować albo nie chce bo nie wiem jak to nazwać to niech grają Ci którzy chcą pokazać jak im zależy. Boczni obrońcy wczorajszego meczu to niestety ale nie nadają się na grę w Barcelonie. Roberto, Alonso , Eric i ferran to pierwsi którzy powinni opuścić ten klub. Wstyd co ta drużyna pokazała w końcówce sezonu.
3
Wstyd wstyd. Xavi po zdobyciu mistrzostwa ośmiesza Barce. Jak można coś takiego odwalać z bramkarzem.
4
Tłumaczenie się że jest rozluźnienie to nie jest żadna wymówka. Xavi ma problem aby odpowiednio zmotywować zawodników I to było widać w całym sezonie. A kolejna sprawa- mieli obciążenie meczami? A co by było gdyby grali jeszcze w LM lub PE. Wychodzi na to, że do sezonu Xavi źle przygotował zawodników.
1
Najważniejsze że ofensywnie Barcą gra na takim samym poziomie co City.
2
Wstyd. Wstyd Wstyd. Można zrozumieć że zdobyli mistrzostwo ale nie można tak grać. Xavi zastanów się dobrze przed wyborem kolejnej jedenastki na kolejny mecz. 80 minuta i Barcą ma szczęście ze nie jest 5:0.
4
Czym się kierował Xavi wystawiając ta 11.? Po co gra ter Stegen ? Jak na razie żadna formacja nie funkcjonuje dobrze. Pierwsza bramka na konto Roberto, druga ter Stegen.
3
Cały City w tym sezonie jest b. Wysokiej formie. Pościg w lidze za Arsenalem i to co zrobili w LM to szacun dla zawodników i trenera. Gundogan jest w formie i jest kluczowym zawodnikiem w środku czy przechodząc do Barcy będzie tak samo grał? Trzeba zwrócić uwagę że w city ma wokół siebie innych zawodników i w Barcelonie może nie pokazać tego samego co w Manchesterze.
0
Od wczoraj większość się podnieca że direktor został jakby mieli za to płacone. Teraz nakręcanie się na temat zawodnika z Niemiec. Na tą chwilę Barcą kupuje napastnika z Brazylii plus Kimmich 50-60 mln. Brazylijczyk i Niemiec to około 100 mln euro. Barcą aby zarejestrować zawodników i ściągnąć Messiego potrzebuje sprzedać zawodników za 100 mln a teraz jeszcze kupno zawodników za 100 mln. Zubimendi i Kimmich to koszt transferu wyniesie prawie tyle samo. Różnica jest w wieku zawodników i marce zawodnika. Dla mnie osobiście wolałbym Martina. Zawodnik na dłużej a takiego Barcą potrzebuje
0
W tym meczu nie sądzę żeby można było wyciągnąć coś pozytywnego. Cały zespół zagrał poniżej oczekiwań. Bardzo bardzo a to bardzo słabo. Wszyscy powinni dostać max ocenę 3. W tym meczu brakowało wszystkiego. W moim odczucie zawodnicy byli zmęczeni po meczu z Atletico. Niestety ale zespół jest źle przygotowany pod względem fizycznym do sezonu. Jeśli xavi tego nie poprawi to przyszły sezon będzie podobny.
0
@JarekS a może weź pod uwagę że jest koniec sezonu i po prostu brakło im siły. Bierzesz po uwagę to ze zespoły z czołówki grają na 3 frontach i pod koniec kończą się baterie. Najważniejsze że sobie coś ubzdurałeś i próbujesz to Innym wmówić. Zawodnicy Barcy od odejścia LE są źle przygotwywani pod względem fizycznym i to widać było z EV i RK. Według ciebie real odpuszcza bo nie ma szans na LL. Mogą wygrać ale jeśli nie wygrają to przecież nic się nie stanie. A teraz ja sobie po gdybam jak ty. Jeśli real wygrałby z Girona a Barcą przegrywa to w tym momencie z 11 pkt robi się 8 na 7 kolejek do końca. Widzę że nie potrafisz odróżnić mentalności od intensywności. Wszyscy się mylą a najważniejsze że ty jako jedyny masz rację. Powodzenia
1
Wstyd wstyd wstyd. Dzisiaj Barcelonie nic nie wychodzi. Cały zespół gra bardzo słabo. Z taką gra to Europa nie dla Barcy.
0
@JarekS a ja widzę że próbujesz być najmądrzejszy ale niestety tak nie jest i nie będzie. Ty czytasz co piszesz? Bo widzę że masz problem. Chciał wygrać tak na 50%. Albo chcesz wygrać albo nie. Kwestia gdybania. To ja napisałem wcześniej ze gdyby Barcą przegrała to real by poczuł krew. To jest gdybanie czy fakt? Matematycznie real ma jeszcze szanse wygrać LaLige. Barcą na pewno będzie mistrzem? Barcą ma trochę trudniejszy terminarz do końca niż real. Z tego co pamiętam to chyba za czasów LE Barcą miała 12 punktów przewagi i na koniec zdobyła mistrzostwo z przewaga 2 punktów. Popatrz sobie jaka była przewaga punktowa między pierwsza a druga drużyna w latach 2015- 2017. Więc nie pisz bzdur ze ktokolwiek odpuszcza, a po drugie nikt z realu nie będzie zadowolony jakby w Madrycie rządziło Atletico. Na tą chwilę real niczego nie wygrał
0
@JarekS od samego początku się mylisz. Piszesz ze "gdyby" gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była". później że mentalność. Real który twoim zdaniem odpuszcza już mistrzostwo wychodzi prawie podstawowym składem. Zmiana bramkarza i nie ma benzemy. Jeśli ancelotti wystawia prawie najmocniejszy skład na spotkanie które twoim zdaniem zostało odpuszczone to już jesteś w wielkim błędzie. Jeśli odpuszczają mecz z Girona to po co grali najlepsi, żeby kontuzje złapać przed finałem i półfinałem. Myślisz się czasami. Widzę ciężko przyjmujesz krytykę.
2
@AlvaroHanso wstyd. Siarę zrobiłeś pisząc ten komentarz. Wstydzisz się własnego kraju. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
3
Jeśli jest prawda to co piszą że Lewy w tym meczu grał z kontuzja lekko ale kontuzja to tak naprawdę nie powinien się pojawić na boisku. Przez to, że grał z kontuzja mógł osłabić zespół i przez to nie wygrali. (gdybanie). Przez takie coś hamuje się rozwój innych zawodników ale nie pozwala się pokazać danemu zawodnikowi.
1
@Baaaaartek7 to jest takie teraz gdybanie. Ty uważasz inaczej i ja uważam inaczej. Po bramce dla Barcy na 1:0, Barcą mogłaby bardziej kontrolować mecz a real mógłby się otworzyć z tyłu i mogło by wpaść więcej bramek. Teraz może być więcej scenariuszy po tym meczu.
1
Pierwszy chyba raz gość mowi prawdę. Zdecydowała pierwsza bramka. Jeśli Barcą strzeliłaby jako pierwsza ten mecz skończyłby się zupełnie inaczej. Niestety wepchneli babola i dalej już poszło. Pierwsza połowa realu nie było. Jeśli zagrają w LM jak w pierwszej połowie to raczej nic tam nie ugrają. Wiadomo że w LM real to inna drużyna. Dla kibica Barcy najlepiej jakby odpadli i przegrali PK.