0

@Kusco15 zweryfikował, ze łba, łuk rozcięty i po walce, weryfikacja, jak nie dominacja

2

@puyol_presidend5 ale znasz słowo bum, żeby z nim dyskutować XD ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kusco15 z Tobą już kończę, z nieokrzesanymi, wyzywającymi od głąbów pseudoludźmi nie rozmawiam :) miłej banicji życzę

2

@Kusco15 ok, przesadziłeś, Don Vincenzo właśnie zlecił najemnemu cynglowi usunięcie Twojej osoby :) Szkoda, że na sam koniec się zbłaźniłeś i pokazałeś brak ogłady, kultury osobistej i wychowania.

4

@Kusco15 skrócił se jakąś nazwę i się nie znam :) Typku jesteś tak przemądrzały a zarazem niekompetentny, że głowa mała :) już wiem o co biega - BUM BOKS (radiomagnetofon)

2

@Kusco15 Nie znam boksu, bo piszę składne zdania ? Dziękuję, iż zauważyłeś, iż umiem powiedzieć coś mądrego :) Pozdrówki, ściskam mordeczko :)

0

@Kusco15 wielu próowało klinczować, szybki podbródkowy i taktyka klinczu została wybijana z głowy :)

1

@Kusco15 widzę i nawet jak piszę to czytam jeszcze zanim dodam kom. Sprawdzam czy nie narobiłem błędów i czy tekst jest w miarę logicznie ułożony, zrozumiały, z interpunkcją, czy wyrazy są dobrze ortograficznie napisane, nad gramatyką również ślęczę :) przyznam, że nie wiem co to ten bum ?

0

@Kusco15 to cytat, nie moje zdanie :) James Tillsem ma inne niż Don Vincenzo ? czeka go rychły koniec

0

@Kusco15 coś w tym jest. "Mike w prime to by roz... tego i tamtego luźno".

1

@Kusco15 mordeczko to Ty zacząłeś rzucać jakimiś niepotwierdzonymi informacjami i mnie się czepiasz o źródła :) Jak do ściany, nie porównuję wieku Brytola z Mike'm tylko sam wiek Tysona, skumaj że niektórzy starzeją się szybciej niż inni. Wiek to tylko cyfra. Mike w wieku 16 lat, a Lewis w wieku 16 ? Przepaść :) Nie unikania walki z Lennox, tylko z Lennoxem jak już, unikanie Lennoxa kolejna odmiana :) odpisywanie na mój jeden komentarz trzema lub czterema Twoimi. Weź głęboki wdech, bo za chwilę wybuchniesz :)

2

@Kusco15 i była by łatwa, gdyby nie jego faule :) ja mówię o tym że Mike byłco raz starszy a nie starszy od Lennoxa. I kto tu nie potrafi logicznie myśleć i czytać ze zrozumieniem ? :)

1

@Kusco15 nie mogęuwierzyć w to, że co raz starszy Mike odkładał walkę, będąc co raz słabszym. To się nie trzyma kupy w ogóle.

0

@Kusco15 każdy się tak goni w boksie, że do walk dochodzi o kilka lat za późno :)

0

@HeinzDundersztyc nie no przed odsiadką przegrał 1 walkę, a że był głupi to się zgadzam :)

0

@HeinzDundersztyc nie no racja, ja bardzo lubie Furego, pokonanie Kliczki i Wildera to mega wyczyn, ale to nie wina Mike, że nie miał tak mocnych przeciwników przed odsiadką na przełomie lat 80 i 90.

1

@Kusco15 mój błąd, 3 lata (1999), dał 4 mln Lewisowi żeby z nim nie walczyć, ale jaja hahaha dobre, to z Bravo Sport ? Żona zagroziła sportowcowi, uff dobrze że miał na kogo zwalić swoje tchórzostwo/cwaniactwo. Łokcie są wynikiem nieczystych zagrywek Evandera. Skoro tak wiele osób było tak nastawionych do Lennoxa to coś w tym musiało być. Masz swoje zdanie, ja swoje, chill. Nie ma się co kłócić. Ile gazet, tyle informacji. Ja znam inne, Ty inne. Zagłębię się mocniej w temat. Dziękuję za sporą dawkę informacji. Jeśli chodzi o walkę z Furym to obejrzałbym Mike przed odsiadką w starciu z nim.

2

@HeinzDundersztyc Holyfield headbuttami rozbił łuk Mikeowi, Lennox nie chciał walczyć z Mikie'm 3 lata wcześniej. Poczekał aż Mike się zestarzeje i go "wyjaśnił". To samo było z Kliczką. Na pytanie o rewanż odpowiedział Władimirowi: okej. Później nie chciał mu dać rewanżu, bo Ukrainiec był lepszy w 1 walce, pokonałby go w drugiej i tyle by było z jego odejścia niepokonanym. Lewis był cwaniaczkiem. Porównywanie Furego z Tysonem to jak Maradony z Messim.

3

@Janiama Mike mój ulubiony ciężki. Chciałbym obejrzeć jego zwycięskie walki z Furym, Wilderem i Joshuą. Najbardziej mi szkoda tego E.H do tej pory. Strasznie byłem zdenerwowany jak Evander faulował, a sędziowie ślepi. Zresztą w walce z Lewisem Holyfield też został wyjaśniony. On był w czepku urodzony z tymi arbitrami.

0

@MarioVeB! częste koszenie trawy wystarczy, u mnie w domu pełno tego gówna co roku. Koszenie raz w tygodniu i po półtora miesiąca znika, ale pytanie czy kolega co weekend tam pojedzie.

0

@MarioVeB! spójrzmy na porażki z Romą i Liverpoolem. To nie jest wina Valverde. w Rzymie: 2-0 daje nam awans, okej, dochodzimy ten mecz, o cholercia, trzecią nam wbili, to trzeba by zacząć biegać, o kurcze, Ty czekaj, 10 minut zostało. Zdążymy ? Na Anfield podobnie. Obym się mylił i obyś miał rację, ale nie nastawiajmy się na zwycięstwo w Champions League przed 2023 rokiem.

0

@MarioVeB! a ten dalej swoje :) zarzuca fantazje a nie wie nic na ten temat :) rzucając hasłami przeczytanymi na jakiś stronach nie robisz się mądrzejszy, wręcz przeciwnie, żal mi Cię, miałeś kończyć, dotrzymuj słowa. Zadałem ci konkretne pytania w swojej sarkastycznej odpowiedzi. Nie udzieliłeś żadnej konkretnej. Teraz z kolei poszedłeś kolejny krok dalej. Oprócz wszystkiego związanego z klubem jesteś także znawcą rynku. Ileż by ludzie dali by posiąść Twoją wiedzę, którą nie chcesz się podzielić. Każdy Twój wpis ma charakter: tak, bo tak :)

0

@MarioVeB! i dzięki Bogu, bo bariera jest zbyt duża :)

0

@MarioVeB! stary słownik języka polskiego się kłania :) "Daruj sobie ten durny sarkaz skoro masz zorzumieniem z pojeciem prostych rzeczy". - Co to w ogóle jest ? XD interpunkcja mordo, znasz takie słowo ? :) chociaż przecinków byś użył, skoro nie umiesz pisać poprawną polszczyzną :) SARKAZM, WYPIĄŁ :) pisanie Cou z małej litery, dramat :) Naszego Neymara ? czytajmy ze zrozumieniem :) ja wolę Sterlinga. Każdy dobrze wie jakie mam wartości ? a to ciekawe że internetowy chłopak, nie znający mnie, ocenił mnie po tym, że mam dość oglądania wypalonych gwiazd jak Alba, Pique, Busquets czy Suarez i Rakitić :) z nimi w składzie nie mamy szans na żadną Ligę Mistrzów. Ligę możemy wygrywać, bo Real zawsze w tej lidze ssie, ale o Europejskich Pucharach zapomnijmy, dopóki oni tu są. Rzucasz jakimiś hasłami o ekonomii i budżecie, a nie potrafisz rozwinąć myśli. Zwyczajnie nie masz o tym zielonego pojęcia.

0

@juliacicha ooo to też interesujące, na pewno znalazłaś wiele perełek :) jakby się w to zagłębić to czuję, że też bym się odnalazł w tym, na pewno pisanie samemu swojej pracy jest w pewnym sensie zabawne, ale i można być z siebie dumnym :) Pozdrawiam

2

@juliacicha Kierunek wychowanie fizyczne, licencjat - Kim byli trenerzy FC Barcelony (opis trenerów, zależności między nimi jak Cruyff-Pep oraz Van Gaal-Lucho, ich kariery piłkarskie oraz model szkolenia, mgr - La Masia, szkółka piłkarska FC Barcelony :) (szkółka, budynek, różne sekcje, sankcje, wychowankowie) tak w skrócie

1

Panowie i Panie, szczególnie z okolic Warszawy :) Posiadam 310GB pełnych meczów Barcelony z tego, jak i poprzedniego wieku oraz skrótów, stare odcinki szkółki Barcy z okolic 2005 roku, filmy dokumentalne o Barcelonie, El Clasico, Europejskich Pucharach. Jeśli ktoś miał by czas i ochotę, na priv możemy się dogadać na wymianę materiałów, mogę komuś przegrać wiele rzeczy. Ponadto pisałem prace licencjacką o trenerach Barcelony i mgr o La Masii. Zapraszam :)

0

@Bagsik88 zgadzam się, te nie odnoszą się do dyskusji. Biję się w pierś :) Sam nie jestem fanem sprowadzenia ponownego Neymara, bo już miał złoty róg, ale mamy bardzo szeroką kadrę, z wynagrodzeniami na wysokim poziomie, przeczytaj proszę moją dyskusję na temat kadry, która była by moim marzeniem. Tam zawarłem swoje przemyślenia na temat ruchów zarządu, któe były niepotrzebne, tak w kwestii kupowania zawodników i ich pensji. Wróć jak będziesz chciał rozwinąć temat.

0

@Chwytliwy wszystkich to czeka. Milan, Man. United są pierwsi. Za chwilę Juve. Za długo grają zawodnikami tymi samymi. Nie sprowadzają zawodników, którzy mają realne szanse zastąpić ich w przyszłości. Chociaż ja wyznaję zasadę, że natłok sukcesów rozleniwia. Legendy nie legendy. Zawodnicy z dużym czy krótkim stażem. Trzeba po sukcesach wymieniać 1-2 zawodników najstarszych na młodszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?