Doniu814
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie byle jakoś sprzedać Coutinho i Dembele, co w sytuacji kryzysu będzie dosyć trudne, jeśli chcemy dostać za to porządne pieniądze. Wydaje się że odejście Umtitiego i Firpo, a zatrudnienie za nich Verthongena nie jest złym wyjściem. Nie dość że doświadczony to jeszcze może grać na dwóch pozycjach. Do tego może Mertens? Wiadomo, średni wiek składu rośnie, ale za darmo mógłby być bardzo w porządku. Chociaż i tak uważam że albo nie będzie żadnych transferów, albo znów się sfrajerzymy, albo kupimy jednego przepłaconego zawodnika. #BartomeuOut
1
Taki limit byłby świetny, bo to że teraz byle Jasiek kosztuje 80 mln to jakiś żart. Jedyne co mnie ciekawi to co stałoby się z klauzulami w La Lidze, bo w takiej sytuacji przydałoby się z nich zrezygnować.
0
@Koriolan z 7. się nie zgodzę, Enrique był świetnym trenerem