0

to niech kupią Lemara a i tak polecą

0

fsoccer

0

ma na pewno słabszą niż Polska

0

dobra uwaga

1

xDDDDD

1

szkoda że i tak nikogo już nie kupią

0

i taka Portugalia niby mocna

0

lepszy ode mnie nie jesteś :D

2

z Wyspami Owczymi to i ja bym z 10 strzelił

0

xD

0

i tak go nie kupią, w sumie szkoda

0

tak właśnie sobie pomyślałem wtedy

10

chyba w pensji

0

przecież właśnie się tam przeniosłem ;)

88

no i skończyłem w Benfice... jak mnie tak Barca potraktowała, mam nadzieję że
chociaż mojego kolegę Ardę oszczędzą, jak siedzieliśmy razem na ławie to dobre kebsy dla mnie kręcił


do moderacji: nie banujcie, to tylko tekst humorystyczny ;D

0

Ja piszę prawdę, to oficjalny profil

1

Komentarz usunięty

14

Wielką gwiazdą Barcy, jestem lepszy o dwie klasy od Asensio, a kosztowałem tyle samo

3

Witajcie! Zostaję w Barcy. #oficjalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?