Dovakhiin
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może źle się wyraziłem, z tym pic na wodę..
Po prostu wtedy były inne rozgrywki, zupełnie nieprzypominające obecnie.
0
Real wczoraj tak jak Chelsea kiedyś... dopełzanie do finału..
Poza tym wku.... mnie pisanie o 11 tytule..
Ludzie, prawdziwa LM jest od 1992 roku.. mają z Barca po 5 tytułów, wcześniejsze rozgrywki to pic na wodę..
0
W lm? Jeden gol i messi bedzie mial krola. (?) Ten filmik tylko pokazuje kto czyje plecy oglada.
0
ze wszystkimi :D
28
Gole Ronaldo i Messiego w 2015 roku
Czyli patelnia i karne VS POEZJA.
12
Gole Ronaldo vs Messi z 2015 roku....
Innymi słowy Patelnia
0
widać że w drugiej połowie piłkarze Barcelony mentalnie byli już w samolocie do domu, a grajki z bayernu się napalili na strzelanie hehe akcja z ostatniej minuty dobitnie pokazała że bez najmniejszych problemów Barcelona w każdej chwili mogła dołożyć kolejne trafienia, ale po co się męczyć ?
0
przecież to było w statystykach pomeczowych :)
14
Mathieu 32,45 km/h
Ronaldo 31,83 km/h :D
Pique 32,6 km/h
Miazga :D
0
coraz grozniejsza barcelona hahahahahhahahaha
1
moim zdaniem nie ma co już szarpać. Poczekać aż Real bardziej presingiem zagra i wtedy uderzyć z kontrą.
0
w suareza wierzyłem od początku i teraz przychodzą mecze kiedy zamyka wszystkim usta!
0
szlag!!!!!!!!!!!
0
troche Marcelo trzeba przypilnowac, bo te zejscia do srodka moga sie zle skonczyc.
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
po ang nie zacina.
0
kij z tym, że City może w 10 czy 9 kończyć..
Żeby kontuzji nie było!
0
Moim zdaniem nowy rok = nowy "stary" Messi = praca na ZP i tytuły na maxa.
0
na pierwszym planie fotki niezły syf :D Neymar jak zwykle telefon..
0
Patrząc na ten mecz nie obawiam się el classico, ani finału pucharu króla..
0
Malaga po prostu nie chciała przegrać, a że gola w prezencie dostała to tylko Barcy błąd. LIGA to ciułanie punktów przez Malagę dlatego było jak widzieliśmy :) Wypadek przy pracy. Pozdro!
1
"słońce zachodzi po wschodniej stronie stadonu"
0
To było do przewidzenia :) spacerek... nie chcę krakać ale puchar króla jest nasz już.
Forma na el classico jest i oby się utrzymała to real nie będzie miał czego szukać.
0
No to za tydzień 0 stopni przewiduję :D w porywach do +1 :D
a 22 pierwszy poważny powiew wiosny i albo 3 albo +4 :D
0
ja yebie masakra... MISZCZ tylko z karnego
1
isco technicznie jest lepszy od ronaldo
2
Ronaldo 41 wolny bez gola :D cały miszcz!
6
Ponoć nową rezydencję będzie mial? A dla syna nowe przedszkole znalazł? nigdzie się nie rusza :)
0
Przecież gdyby nie ten gol to i tak pewnie remis byłby bo założeniem Malagi było nie przegrać... a, że gol dostali w prezencie to w 10 się bronili, czasem w 11 :)
2
Tak właśnie gra MALAGA i dzięki takiej grze jest w tabeli tam gdzie powinna.. czyli tam gdzie puchary europejskie to marzenia. Malaga dziś pokazała football ultra defensywny.. jeszcze nie widziałem w lidze takiego zespołu co aż tak by się bronił, miejscami jak gracz Barcy miał piłkę NA POŁOWIE, to oni woleli się wrócić niż zaatakować pressingiem DRAMAT nie football. Kolejna rzecz... notoryczne nieprawidłowo gwizdane spalone, idę o zakład, że jutro real dostanie COŚ EXTRA od sędziów :) Następna kwestia to PEDRO.. nasz ulubieniec zamiast strzelić po długim rogu to pakuje na krótki tam gdzie był bramkarz.. co on sobie myślał? Że pod spojenie zmieści? W takich sytuacjach 95% strzałów to boczna siatka i tak było w tym przypadku!
Obrona Częstochowy + fatalne sędziowanie + asysta Alvesa i mamy 4 pkt straty do realu niestety.
0
Ten film tylko pokazuje wyższość Messiego nad Maradoną :)