1

@IronSanHybrid Polish jest w nawiasie

1

@IronSanHybrid jak masz główna stronę i odnosik do walki to drugi jest po polsku

0

@IronSanHybrid to prawda i pl komentarz

0

@BigDaglas na dazn za 8zl

0

@IronSanHybrid Usyk to ogarnie :D

0

@pt9 na platformie dazn

0

@FCBR4N Usyk to ogarnie

0

@Adek02 na platformie dazn

1

@Majkel34 przy bliskiej walce w Anglii nie ma szans

1

@Dzieniu dobrze że preferuje palonko :) pani nic nie mówiła po szczepieniu że nie można zajarać :D

0

@patrix211 15 czy 16 wyścig?

0

@KidusFCB Gonzales w PasiBusie

0

@MSN30 każdy se oceni według swoich kryteriów. Dla mnie będzie na zawsze i największą, tylko transfer do Realu mógłby to przekreślić.

0

@Homeopata8989 najlepsi są ci co go dalej bronią, a zakontraktowanie piłkarzy przed wynikiem audytu to amatorka

2

@TheNekro94 ale wracając do tematu to wszystko jest dla ludzi, jeśli masz granice rozsądku

2

@TheNekro94 coś mnie ominęło jeśli w Polsce można posiadać środki halucynogenne

1

@TheNekro94 normalnie masz posiadanie zakazanych substancji

0

@JordiElNino na Polsacie tylko Canal Plus nie ma

0

@JordiElNino ja mam w Netii. Place 180 z internetem

7

@vangoor lepiej usunąć kibiców którzy nie wiedzą czego tyczy się ten slogan

2

@sokot Polsat Sport news

0

@arasz1819 nie tylko z piłką, urząd skarbowy też się nie obrazi jak zostanie

0

@Conradxc hahahaha dobre

0

@A_Gomesinho_21 to zależy czy z epo czy bez

0

@Jackazz jak cofnąć, to jakoś koło pierwszej drugiej dzisiaj leciało na Eurosport 2

1

@tomono obczaj czy może to to


2

@Bobo25 ja mroże :) wyciągasz ile potrzebujesz, parę minut i jest swiezutki jak w dniu zakupu :)

0

@Pewex gdzie to idzie oglądnąć?

0

@Kapitan_SW wszyscy co uczestniczą w tym żeby ta strona była jak jest i funkcjonowała, robią dużo wielkiej i czasochłonnej roboty. Poświęcają wiele godzin swojego czasu żebyś ty mógł korzystać z tej strony i wiedział co się dzieje w twojej ukochanej drużyny. Jak dla ciebie wielkim wysiłkiem jest odświeżyć stronę by redakcja sobie zarobiła za tą pracę jaką wkłada, jakiś hajsik to słabo z twoje strony

2

@kuz z chęcią obyczaje, oznac jak byś mógł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?