Dr Joint
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dzierżoniów
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Polish jest w nawiasie
1
@IronSanHybrid jak masz główna stronę i odnosik do walki to drugi jest po polsku
0
@IronSanHybrid to prawda i pl komentarz
0
@BigDaglas na dazn za 8zl
0
@IronSanHybrid Usyk to ogarnie :D
0
@pt9 na platformie dazn
0
@FCBR4N Usyk to ogarnie
0
@Adek02 na platformie dazn
1
@Majkel34 przy bliskiej walce w Anglii nie ma szans
1
@Dzieniu dobrze że preferuje palonko :) pani nic nie mówiła po szczepieniu że nie można zajarać :D
0
@patrix211 15 czy 16 wyścig?
0
@KidusFCB Gonzales w PasiBusie
0
@MSN30 każdy se oceni według swoich kryteriów. Dla mnie będzie na zawsze i największą, tylko transfer do Realu mógłby to przekreślić.
0
@Homeopata8989 najlepsi są ci co go dalej bronią, a zakontraktowanie piłkarzy przed wynikiem audytu to amatorka
2
@TheNekro94 ale wracając do tematu to wszystko jest dla ludzi, jeśli masz granice rozsądku
2
@TheNekro94 coś mnie ominęło jeśli w Polsce można posiadać środki halucynogenne
1
@TheNekro94 normalnie masz posiadanie zakazanych substancji
0
@JordiElNino na Polsacie tylko Canal Plus nie ma
0
@JordiElNino ja mam w Netii. Place 180 z internetem
7
@vangoor lepiej usunąć kibiców którzy nie wiedzą czego tyczy się ten slogan
2
@sokot Polsat Sport news
0
@arasz1819 nie tylko z piłką, urząd skarbowy też się nie obrazi jak zostanie
0
@Conradxc hahahaha dobre
0
@A_Gomesinho_21 to zależy czy z epo czy bez
0
@Jackazz jak cofnąć, to jakoś koło pierwszej drugiej dzisiaj leciało na Eurosport 2
1
@tomono obczaj czy może to to
2
@Bobo25 ja mroże :) wyciągasz ile potrzebujesz, parę minut i jest swiezutki jak w dniu zakupu :)
0
@Pewex gdzie to idzie oglądnąć?
0
@Kapitan_SW wszyscy co uczestniczą w tym żeby ta strona była jak jest i funkcjonowała, robią dużo wielkiej i czasochłonnej roboty. Poświęcają wiele godzin swojego czasu żebyś ty mógł korzystać z tej strony i wiedział co się dzieje w twojej ukochanej drużyny. Jak dla ciebie wielkim wysiłkiem jest odświeżyć stronę by redakcja sobie zarobiła za tą pracę jaką wkłada, jakiś hajsik to słabo z twoje strony
2
@kuz z chęcią obyczaje, oznac jak byś mógł :)