1

Byly w Biedrze za okragle 2zl, tez taki nabylem

1

Z tego co tu obserwuje, malo kto je czyta

3

Zapraszam wszystkich chętnych do ligi w FIFA Mobile. Nazwa to FCB POLSKA

0

Najlepiej to isc do empiku u i kupic

0

0

Ja byłem parę lat temu

1

Szukam chętnych do ligi w fifa mobile. Nazwa to FcBarca.com

0

Zapraszam wszystkich do ligi w fifa mobile. Nazwa to fc.BARCA.COM

0

Czy ja wiem, czy trudny. Trzeba znaleźć chętne osoby i założyć ligę.

5

Z tego co widziałem jest tu paru graczy fifa mobile. Może by tak stworzyć ligę fcbarca.com? Chętni?

0

no ja trochę pogrywam

0

Mi przy 2mb/s wogole nie cielo. Mozna jakosc do neta dostosowac

0

Idzie to gdzies ogladnac?

0

ja mam 2 mb/s i na stronie eleven mi chodzi płynnie, wiec tam polecam wykupić :)

0

Fifa.

0

Podlaczam sie do pytania

1

Dzierżoniów :P

0

Gdzie obejrzę jutrzejszy mecz?

0

Eripe mistrz, mało kto go docenia

3

Sandro z tego co mi się wydaje w zamian za to że został podczas bana mógł odejść za darmo

0

polsat sport

0

fifa mobile :D

2

bezpośrednie starcie potem bilans

0

ponad 20min na dwie bramki im zostało

0

ma ktoś link do Barcy B?

0

o której graja?

0

Oj nie mam pojecia

0

Na axn za 10 min bedzie lecial

0

ja tez poprosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?