O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 43
  • Polecenia 1

Komentarze

1

O ile jakoś mnie awans prześcieradeł nie rusza bo bylem tego pewien przed meczem o tyle wkurzony bardziej jestem z blusami i tym siwym na ławce

0

No juz slabszych rywali w nastepnej rundzie nie bedzie dla tych spychaczy z madrytu jedyna pociecha..

0

W rewanzu sprobowalbym zagrac coś takiego jak z Milanem(4:0) w 1/8 rok temu. Mianowicie chodzi mi o Messiego grajacego wtedy za Villa ktory robil mu miejsce teraz zrobilby to Sanchez który zamieszanie potrafi robic troche gorzej z wykonczeniem ale do pilek dobrze wychodzi a Messi na prawej badz jak napisalem powyzej za Sanchezem na lewym rzecz jasna Neymar

0

A mi utkwilo cos innego w pamieci a mianowicie minuta ciszy przed meczem . Pamietam jak 4 lata temu w Smolensku stracilismy elite i wtedy na Bernabeu tez byla minuta ciszy tamten mecz wygralismy 2:0 i dzis znow sie udalo pokonac Madryt..

0

No czyli przewidywane sklady sie potwierdzily jak zawsze u nas ;) masakra

Zobacz wszystkie

1

O ile jakoś mnie awans prześcieradeł nie rusza bo bylem tego pewien przed meczem o tyle wkurzony bardziej jestem z blusami i tym siwym na ławce

0

Czekam na trenera ktory przywroci blaska Barcelonie bo napewno martino nim nie jest nie byl i nie bedzie

0

Właśnie challenger o to mi chodzilo. I wymiana messi- henry byla by dobra poniewaz latwiej bylo by im wrzucac messi jest lewo a henry prawo nozny. Co z tego ze henry czasem minie obronce jak swoja ,,gorsza'' noga nie jest w stane dobrze dograc.no ale z drugiej strony dobrze funkcjonowalo ostatnio skrzydlo z messim i alvesem.No ale myśle ze czasem taka zmiana by nie zaszkodzila

POZDRO

0

Na co ten martino czeka

0

A mi utkwilo cos innego w pamieci a mianowicie minuta ciszy przed meczem . Pamietam jak 4 lata temu w Smolensku stracilismy elite i wtedy na Bernabeu tez byla minuta ciszy tamten mecz wygralismy 2:0 i dzis znow sie udalo pokonac Madryt..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?